7 підказок, коли підбори завдають болю

Ознайомтеся з нашими чудовими секретами, які допоможуть вам довше ходити у взутті, коли підбори завдають болю.
7 підказок, коли підбори завдають болю

Останнє оновлення: 11 листопада, 2018

Багато жінок носять підбори. Однак є багато інших, хто їх не носить, тому що, якби вони не хотіли, але підбори завдають болю. У цій статті ми хочемо поділитися 7 порадами, щоб позбутися болю.

Наші ноги анатомічно не призначені для високих підборів, і їх використання може призвести до таких проблем, як біль, пухирі, набряк або шрами. Дотримуючись наших порад, ви можете усунути ці проблеми або зменшити їх та насолоджуватися носінням підборів! Не пропустіть!

7 порад, коли підбори завдають болю

Нижче ми хотіли б представити деякі рекомендації щодо усунення чи зменшення незручностей, які можуть виникнути через носіння підборів. Читайте далі!

1. Будьте дуже уважними, коли приміряєте підбори

По-перше, треба попросити точний розмір взуття. Використання розміру, який занадто великий або занадто малий, може завдати шкоди нашим ногам. Це може здатися очевидним, але іноді ми забуваємо, і надзвичайно важливо бути в змозі добре ходити на цих підборах.

Отже, ви повинні спробувати взуття, походити в ньому і переконатися, що п’ята взуття розташована посередині вашої п’яти. Якщо вони будуть вирівняні правильно, ваша маса тіла буде краще розподілена, і так ви зможете запобігти можливим травмам.

Якщо ви не звикли носити підбори, або якщо вони завдають шкоди вашим ногам, то не варто купувати підбори вищі ніж 5 сантиметрів. Також спробуйте знайти максимально широкі. Дотримання цих двох порад під час шопінгу допоможе вам довше ходити не підборах.

що робити підбори завдають болю

2. Розтягувальний спрей для підборів

Деякі туфлі значно вужчі у верхній частині. Вузькі носки можуть стати проблемою, коли ноги трохи роздуваються, наприклад, ввечері, коли ми проходили на ногах цілий день. Отже, ми рекомендуємо такий метод:

 • Нанесіть спрей всередину взуття.
 • Взуйтеся.
 • Спробуйте походити у взутті 20 хвилин.
 • Повторіть через 24 години.
 • За необхідності повторіть кроки, поки взуття не підійде до ваших ніг.

3. Використовуйте устілки

Устілки – маленькі м’які подушки, які можна розмістити в певних ділянках взуття, щоб запобігти болю. Вони дуже практичні, і ви можете помістити їх у своєму взутті за хвилину. Ви повинні носити пару устілок в сумці для надзвичайних ситуацій. Ось дві поради:

 • Для верхньої частини стопи, де стопа переходить у пальці: часто нога болить, тому що саме там стопа згинається, а також підтримує вашу масу тіла.
 • Для підборів: інша проблемна ділянка – це місце, де п’ятка контактує з підбором взуття.

4. Нековзна підкладка для п’ят

Ці підкладки призначені для ваших ніг. Вони не дають їм тертися, так само як пара панчіх. Вони чудово підходять, коли підбори завдають болю певній ділянці на нозі, тому що вони полегшують біль і дають змогу далі носити взуття.

5. З’єднайте пальці ніг разом

Це простий та ефективний трюк. Використовуючи пов’язку, поєднайте третій і четвертий палець кожної ноги разом. Це ефективно, тому що це дезактивує нерв, який відповідає за передачу сигналів болю.

6. Покладіть взуття в морозильник

Це чудовий трюк для того, коли ваші черевики трохи завузькі. Заморожування поступово збільшує розмір, витягуючи взуття. Крім того, холод – це бонус для кращого кровообігу, і холодне взуття може зменшити біль.

Як це працює:

 • Заповніть дві пластикові пляшки водою.
 • Покладіть по одній в кожний черевик.
 • Покладіть взуття в морозильник.
 • Залиште на пару годин.
 • Потім вийміть та взуйтеся.
поради підбори завдають болю

7. Носіть з собою запасне взуття

Завжди непогано носити з собою додаткову пару черевиків, щоб мати змогу перевзутися, тому що чим більше рана, тим довше її лікувати.

З нашими рекомендаціями ви можете провести на підборах всю ніч або день. Випробуйте той спосіб, який перш за все відповідає вашим потребам, коли підбори завдають болю. Дайте нам знати, що саме ви використали та як це спрацювало для вас!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.