Як правильно підібрати взуття до сукні?

Мабуть, у вашому гардеробі також є дороге взуття і елегантна сукня, які поодинці мають просто неперевершений вигляд, а одне до одного зовсім не пасують. Якщо ця проблема вам знайома, радимо уважно прочитати цю статтю, адже у ній ми поділимося корисними рекомендаціями, як правильно підібрати взуття до будь-якої сукні.
Як правильно підібрати взуття до сукні?

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Усім відомо, що спортивний одяг найкраще носити зі спортивним взуттям, особливо якщо ви збираєтеся займатися фізичною активністю. Однак нині не всі дотримуються цих загальноприйнятих стандартів, і дедалі частіше на вулиці можна зустріти дівчину у спортивному одязі у взутті на високих підборах. Головною метою таких експериментів із зовнішнім виглядом є бажання виділитися з натовпу та створити власний свіжий та неповторний стиль.

Коли вам потрібно підібрати сукню для особливої події, підібрати взуття, яке би бездоганно пасувало до вбрання та водночас було б неймовірно зручним, дуже часто буває непросто.

Насправді це проблема є значно серйознішою, ніж це видається на перший погляд, адже за допомогою правильно підібраного взуття можна зробити і сукню більш вишуканою на вигляд. Фігура при цьому також матиме більш привабливий вигляд, адже взуття на високих підборах надає жінці вищого та стрункішого вигляду.

Нині у продажу можна знайти величезну кількість суконь різної довжини та фасонів. Втім, не всі вони однаково пасуватимуть до будь-якого взуття. До того ж одні й ті самі туфлі можуть не мати однаково бездоганний вигляд на різних жінках.

Оскільки існує багато різних форм та стилів взуття, потрібно ретельно підбирати саме ті його види, які пасуватимуть саме вашій фігурі.

Основний секрет полягає у тому, щоб підібрати взуття не тільки за тим, щоб воно підкреслювало вашу фігуру, але й було зручним та доречним. Звісно, при покупці та виборі взуття завжди необхідно враховувати норми суспільного етикету, тип та місце проведення події, яку ви збираєтеся відвідати, а також кліматичні особливості та пору року.

Якщо ви навчитеся правильно підбирати взуття та одяг для кожної ситуації, то неодмінно будете користуватися неабияким успіхом. Ось чому зовнішній вигляд потрібно сприймати не тільки як гарну обгортку, але і як запоруку популярності серед оточення. У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, які допоможуть вам навчитися правильно обирати образ відповідно до обставин.

Як правильно підібрати взуття до різних фасонів суконь?

Довгі сукні

як підібрати взуття до довгих суконь

Якщо вбрання вкриває вас із голови до п’ят та приховує нижню частину тіла, ми рекомендуємо відкрити принаймні ступні. Звісно, ми не пропонуємо вам відверто фліртувати чи виставляти ноги напоказ, проте злегка урізноманітнити монохромний образ варто.

До того ж якщо ви вирішити одягнути довгу сукню, краще підібрати взуття на високих підборах або платформі, щоб вам було зручно пересуватися і ви не боялися наступити на поділ вбрання.

Найкращі варіанти взуття для довгих суконь:

 • Босоніжки на високій платформі, якщо вам не вподоби каблуки.
 • Якщо на вас яскрава сукня з візерунками, радимо обрати однотонне взуття. У разі, якщо ви обрали спокійне вбрання в одному кольорі, можна поекспериментувати із взуттям. Під однотонну сукню можна взути туфлі на підборах або босоніжки на платформі, які прикрашені невеликими деталями.
 • Якщо ви хочете мати елегантний вигляд, рекомендуємо обирати взуття на тоненькій шпильці. Цей вид каблука завжди надає витонченого та жіночного вигляду.
 • У разі, якщо вам пощастило бути власницею пухких литок, радимо відмовитися від туфлів або босоніжок з ремінцями, що зав’язуються або защіпаються на гомілках.
 • У жодному разі не носіть під довгі сукні взуття без підборів.

Короткі сукні

як підібрати взуття до короткої сукні

Цей фасон дозволяє більше експериментувати з вибором взуття, ніж довгі сукні. Нині у продажу є величезний вибір взуття, що ідеально пасуватиме до коротких суконь. Утім, як і з довгими сукнями, при виборі взуття до цього фасону вам також необхідно враховувати зріст, форму литок та навіть довжину самого вбрання.

Найкращі варіанти взуття для коротких суконь:

 • Туфлі на високих та тонких підборах. Таке взуття візуально видовжить ваші ноги та зробить фігуру привабливою, а одяг – більш вишуканим на вигляд.
 • Не бійтеся експериментувати й з шириною підбора. Якщо ви прагнете виглядати невимушено та сучасно, обирайте якомога ширші підбори.
 • Взуття на платформі – це ще один чудовий варіант для коротких та вільних суконь на щодень.
 • Якщо ви намагаєтеся підібрати взуття до короткої сукні, що тісно облягає фігуру, радимо звернути увагу на закриті спереду туфлі з тонкою шпилькою (наприклад, туфлі-човники).
 • Босоніжки на платформі.
 • Туфлі з конусоподібним каблуком (такий каблук за своєю формою нагадує перевернутий конус).

Асиметричні сукні

Сукні, які є короткими спереду та довгими ззаду, називаються асиметричними. До такого вбрання чудово пасуватимуть босоніжки. Залежно від того, наскільки ви хочете відкрити ноги, можна обирати каблук різної висоти.

Найкращі варіанти взуття для асиметричних суконь:

 • Відкриті босоніжки на платформі.
 • Літні босоніжки на платформі з легких матеріалів.
 • Босоніжки на високій та тонкій шпильці.

Сукні середньої довжини

як підібрати взуття до суконь середньої довжини

Цей фасон суконь, безсумнівно, є одним з найвигідніших, адже ви можете відкрити свої ноги таким чином, щоб не мати надто вульгарного вигляду. Зазвичай такі сукні сягають коліна або верхньої частини литок, саме тому вони впродовж багатьох років залишаються найпопулярнішим фасоном і на щодень, і для святкових подій.

Найкращі варіанти взуття для суконь середньої довжини:

 • Туфлі на тонких високих шпильках із завуженим носом (туфлі-човники). Такий вид взуття візуально робить фігуру набагато стрункішою.
 • Взуття на платформі, адже воно є неймовірно зручним та чудово пасує для буднів.
 • Черевики на низькій платформі для неформальних зустрічей.
 • Високі чоботи на тонких шпильках, адже вони мають неймовірно сексуальний вигляд.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.