7 поширених помилок під час вмивання обличчя

Для того, щоб вмивання було якомога більш гігієнічним та відновлювальним, необхідно  зосередитися на всьому процесі та проявляти обережність на кожному етапі.
7 поширених помилок під час вмивання обличчя

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Вмивання обличчя – це, як правило, найлегша частина комплексу процедур з догляду за красою. Ось чому можна нерідко побачити, як люди роблять помилки в цьому процесі. Слід пам’ятати, що деякі дії можуть бути контрпродуктивними й навіть викликати проблеми для обличчя.

Не забувайте, що ця ділянка є однією з найчутливіших і слід ставитися до неї обережно. Зверніть увагу на те, що ви робите зараз і змініть будь-які звички, які викликають проблеми.

Сьогодні ми розповімо про них детальніше.

7 поширених помилок під час вмивання обличчя

1. Не миєте руки перед умиванням обличчям

Це дуже поширена помилка: не мити руки прямо перед тим, як вимити обличчя. Насправді, багато людей думають, що немає сенсу мити руки перед тим, як очищати обличчя, особливо якщо вони використовують однакові засоби для миття.

Вірте чи ні, але миття рук є життєво важливим. Причина в тому, що ваші руки постійно піддаються впливу бактерій, оскільки вони торкаються багатьох поверхонь.

Деякі засоби для миття обличчя не призначені для того, щоб видаляти ці домішки, і якщо ви використовуєте їх, не помивши руки, то можете забруднити інші ділянки.

2. Не купуєте нові засоби протягом багатьох років

Без сумніву, у вас є улюблений засіб. Можливо, ви любите його, тому що він освіжає, приємно пахне або робить шкіру м’якою. Але навколишній світ не стоїть на місці, і вибір засіб залежить від клімату.

Ось чому потрібно налаштувати процедуру умивання.

засіб для вмивання обличчя
Вологість і спека літа збільшують потіння, ніж сухість холодної зими.

Дізнайтеся, які очисні засоби є найкращими для кожної пори року, і завжди будьте на крок попереду. Не прив’язуйтеся до якогось одного засобу.

Ідеальний засіб для вмивання видаляє забруднення, макіяж і мертві клітини, не позбавляючи шкіру натуральних олій.

Знайдіть мийний засіб, який буде виконувати всю цю роботу (він не має бути занадто легкий, адже тоді знадобиться вмивати обличчя двічі, щоб зробити його дійсно чистим).

Слід також уникати надзвичайно абразивних засобів, оскільки через них шкіра стає подразненою і сухою.

3. Ви не робите пілінг

Не варто робити пілінг обличчя щодня, адже це може призвести до сухості шкіри. Деякі скраби можуть пошкодити шкіру, оскільки вони містять агресивні хімічні речовини, тоді як зазвичай досить просто мити обличчя щодня.

В ідеалі слід робити пілінг один раз на тиждень або два рази на місяць, залежно від засобу, який ви використовуєте. Таким чином, ви не втратите природну м’якість шкіри й будете використовувати пілінг правильно.

4. Ви не дбаєте про свою шкіру

Ви належите до тих людей, які ретельно висушують обличчя після вмивання? Можливо, ви занадто сильно витираєте шкіру рушником. Якщо ви думаєте, що чим більше ви висушите її, тим чистішою вона буде, то ви не праві.

Насправді, ви можете завдати багато шкоди. Намагайтеся все робити коловими й плавними рухами: очищення, пілінг і сушку. Це зводить до мінімуму шкоду і є ефективнішим для очищення шкіри.

Коли ви закінчите, погладьте шкіру насухо і використовуйте м’який рушник. Не перестарайтеся і завжди ставтеся до цього обережно.

5. Неправильно наносите очисний засіб

Варто знати, як правильно застосовувати обраний засіб для вмивання. Ваші пори поглинуть його в глибші шари шкіри. Тож потрібно застосовувати його коловими, дуже легкими та плавними рухами.

Якщо ви зробите це по горизонталі або вертикалі, поглинання може зайняти більше часу. Ознайомтеся з інструкціями та виконуйте вказівки на мийному засобі: ви побачите, що повільний процес має великі переваги.

6. Використовуєте неправильну температуру води

Існує переконання, що гаряча вода відкриває пори, а холодна вода закриває їх. Попри те, що це поширена думка, насправді це міф. Ваші пори не мають м’язів, які б відкривали й закривали їх.

Однак слід пам’ятати, що якщо ви вирішили вимити обличчя гарячою водою, це може пошкодити натуральні олії, які захищають шкіру. Це може призвести до неконтрольованої сухості та погіршити вироблення шкірного сала.

Найкраще використовувати теплу воду, адже це не викличе жодних пошкоджень і допоможе полегшити видалення недоліків. Тепла вода також набагато приємніша.

7. Погано змиваєте

Ваші процедури з догляду за красою не закінчуються вмиванням. З нього все тільки починається, тому що тепер ваше обличчя чисте, і ви можете застосувати тонік, зволожувальний засіб, сироватку і захисні засоби, щоб зберегти обличчя здоровим.

Після того, як ви використаєте ці засоби, пам’ятайте, що, якщо ви погано змиваєте, вони почнуть накопичуватися на шкірі.

Результат – забруднені пори, сухість шкіри та поява прищів.

3-vmyvannya-oblychchya
Важливо правильно сполоснути обличчя, особливо під час ранкового поспіху або коли ви смертельно втомилися ввечері.

Не забувайте вимити підборіддя, лінію росту волосся і ніс. На ці три ділянки зазвичай не звертають уваги.

Можливо, ви робили деякі з цих помилок більше ніж один раз, коли вмивали обличчя. Можливо, ви навіть думали, що все, що потрібно, – це мило і холодна вода.

Тепер у вас є перелік важливих порад для догляду за красою.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.