10 продуктів, щоб повністю зволожувати шкіру

Завдяки високому вмісту води, кавун - це чудовий фрукт для повного зволоження шкіри. Його вітаміни та мінерали прекрасно допомагають зберегти шкіру здоровою і красивою. Читайте про це далі!
10 продуктів, щоб повністю зволожувати шкіру

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

Якщо ви хочете по-справжньому зволожувати шкіру, кремів та масок зазвичай недостатньо.  Особливо, якщо ви хочете мати довготривалі результати. Щоб мати здорову, міцну та красиву шкіру, потрібно їсти продукти, багаті водою та поживними речовинами. Тому потрібно додати їх до щоденного раціону. У цій статті ми розглянемо 10 чудових продуктів, які можуть допомогти вам повністю зволожувати шкіру.

Продукти, щоб ретельно зволожувати шкіру

Є безліч натуральних та корисних продуктів, багатих поживними речовинами та корисними елементами для вашої шкіри. Вітаміни, мінерали та жирні кислоти, які в них містяться, можуть допомогти вам живити і зволожувати шкіру.

Це забезпечує більш глибокі та довготривалі результати, гарантуючи, що будь-які зовнішні засоби, які ви застосовуєте, будуть діяти набагато ефективніше.

Соки, смузі та салати

салати
Споживання сирих фруктів та овочів чудово покращує загальне здоров’я. Ви можете споживати їх у соках, смузі, салатах тощо.
 • Смузі – чудовий спосіб поєднати декілька фруктів та овочів. Насолоджуйтесь ними на сніданок або після обіду.
 • Фрукти додають більше смаку і солодкості закускам і стравам. Вони також допомагають замінити менш насичувальні інгредієнти.

1. Вода

Вода повинна бути однією з основних частин вашого щоденного раціону. Це постійне джерело гідратації для шкіри та тіла.

 • Щоб отримати максимальну користь від питної води, вам потрібно пити її перед сніданком і протягом усього дня.

Питна вода у поєднанні з їжею не тільки негативно впливає на здатність поглинати поживні речовини. Це також може погіршити ваше травлення.

2. Авокадо

Авокадо є суперпродуктом, багатим вітамінами, мінералами, незамінними жирними кислотами, клітковиною та білком. Воно також має необхідні поживні речовини для догляду за шкірою та зволоження її зсередини.

Цей фрукт добре поєднується з солодкими та солоними ароматами. Це також робить коктейлі та солодощі товстими та кремовими. Ви також можете використовувати авокадо, щоб робити поживні маски для нанесення на шкіру. Ви можете застосовувати цей лікувальний засіб один раз на тиждень, щоб миттєво зволожити шкіру та зробити її світлішою.

3. Лляна олія

лляна олія
Олія з льону має високий вміст жирних кислот омега-3. Вони забезпечують корисні жири, допомагаючи живити шкіру та зміцнювати її.Ви завжди повинні зберігати лляну олію в темному, прохолодному місці всередині герметичного контейнера. Таким чином вона не окисне і не втратить свої властивості.

4. Пивні дріжджі

Пивні дріжджі продаються як добавка. Це пов’язано з їхнім високим вмістом вітамінів B-комплексу, мінералів, таких як фосфор, кальцій, кремній і цинк, а також білків. Ви можете вирішити багато різних проблем зі шкірою, споживаючи цю добавку щодня.  Їжте їх просто так або додаючи в їжу.

5. Кавун

Кавун складається в основному з води, а точніше вона становить 90% . Ось чому споживання цього плоду є ідеальним способом повністю зволожувати шкіру. Він також забезпечує вітаміни А, В і С, а також мінерали, такі як марганець та калій. Кавун також стимулює здоров’я і покращує зовнішній вигляд шкіри.

6. Огірок

Огірок дуже добре підходить для вашої шкіри. Він корисний не тільки, якщо його їсти, але також чудово підходить для зовнішнього застосування.

 • Крім зволоження шкіри, він допомагає позбутися вугрів, боротися з запаленнями, загоїти опіки та позбавитися зайвого жиру.

7. Яблука

яблука, щоб зволожувати шкіру
Яблука є одним з найкращих фруктів для здорової, світлої шкіри. Це завдяки тому, що вони містять яблучну та винну кислоту. Ці два компоненти сприяють ліквідації мертвих клітин шкіри.Якщо ви купуєте натуральні яблука, ми рекомендуємо їсти їх зі шкіркою, оскільки вона дуже багата поживними речовинами.

8. Груші

Груші містять дуже багато води. Вони також відомі через вміст кремнію. Цей мінерал дуже корисний для регенерації шкіри та хрящів. Якщо ви їсте груші щодня, вам не потрібно буде приймати кремнієві добавки.

9. Олія з первоцвіту

Олія з первоцвіту багата вітаміном Е та ефірними оліями. Ви можете споживати її як добавку або наносити на шкіру. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям, олія з первоцвіту допомагає:

 • Запобігати старінню.
 • Стимулювати кровообіг.
 • Регенерувати шкіру.
 • Знизити запалення.

10. Папая

Папая – це смачний тропічний фрукт, який дуже корисний для вашої травної системи. Однак він також дуже добре підходить для шкіри.

 • Вона багата антиоксидантами, такими як бета-каротин, вітамін С, флавоноїди, вітаміни групи В та мінерали, такі як магній і калій.
 • Вона також містить фермент папаїн, який чудово підходить для того, щоб шкіра була чистою, здоровою та красивою.


 • Álvarez Castro E, Orallo Cambeiro F. Actividad biológica de los flavonoides (I). Acción frente al cáncer. Offarm. Noviembre 2003. 22 (10): 130-140.
 • Darvin M. E, Sterry W, et al. The role of carotenoids in human skin. Molecules. Diciembre 2011. 16 (12): 10491–10506.
 • De Mel D, Suphioglu Ch. Fishy business: effect of omega-3 fatty acids on zinc transporters and free zinc availability on human neuronal cells. Nutrients. Agosto 2014. 6 (8): 3245-58.
 • Heinrich U, Neukam K, et al. Long-term ingestion of high flavonols cocoa provides photo protection against UV-induced erythema and improves skin condition in women. Journal of Nutrition. Enero 2006. 136 (6): 1565-9.
 • Lenntech. Silicio.
 • Mayo Clinic. Piel seca. Marzo 2022.
 • Mukherjee P, Nema N. K, et al. Phytochemical and therapeutic potential of cucumber. Fitoterapia. Enero 2013. 84: 227-36.
 • Nagata Ch, Nakamura K, et al. Association of dietary fat, vegetables and antioxidant micronutrients with skin aging in Japanese women. British Journal of Nutrition. Mayo 2010. 103 (10): 1493-8.
 • Nutrition Data. Nuts, brazilnuts, dried, unblanched.
 • Palma L, Tabares Marques L, et al. Dietary water affects human skin hydration and biomechanics. Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology. Agosto 2015. 8: 413-421.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.