7 продуктів для підкреслення м’язів

22 Грудня, 2018
За допомогою цих 7 продуктів ви зможете приготувати смачні та корисні страви. Пам'ятайте, що наявність фруктів та овочів у вашому здоровому раціоні не тільки добре для підкреслення м’язів, але й для здорового способу життя.

Підкреслення м’язів – це можливість нарешті побачити результати всієї важкої роботи. Інтенсивних тренувань недостатньо: ви також повинні приділяти більше уваги своєму раціону.

Ви вже залишили жири та борошно позаду і почали їсти здоровіше і краще вибирати їжу. Але для того, щоб підкреслити ваші м’язи, усуваючи залишковий жир та сприяючи їх росту, потрібно знайти конкретні продукти.

Сьогодні ми підкажемо вам, які саме.

Харчові групи, які варто додати до раціону

Нижче ми запропонуємо деякі групи поживних речовин, які мають бути у вашому раціоні для підкреслення м’язів.

Зернові вуглеводи

Ви можете знайти їх в пастах, рисі, хлібі, бобових і зернових. Ви повинні їсти їх помірно на початку дня.

зернові для підкреслення м’язів
Пам’ятайте, що не можна усувати всі вуглеводи з раціону, тому що вони надають вам енергію, яка необхідна для ефективної щоденної діяльності. Оберіть ті, які мають низький глікемічний індекс, мало жирів або ненасичені жири та не містять холестерину.

Фрукти та овочі

Впродовж дня можна їсти фрукти та овочі поряд з основною стравою або закускою. Виберіть ті, що мають низький глікемічний індекс, наприклад, цитрусові, виноград, яблука, персики, абрикоси або червоні фрукти.

Не забудьте про моркву, цибулю, гарбуз, перець, капусту та ріпу.

Також читайте: 4 низькокалорійні овочеві рецепти для приготування вдома

Білки

Це може бути найважливіша група продуктів для вас, оскільки вони безпосередньо допомагають організму утворювати м’язову тканину. Споживайте рибу та рибні продукти. Крім того, їжте біле м’ясо, зокрема індичку, курку та кролика.

З іншого боку, уникайте червоного м’яса. Ви можете їсти його до двох разів на місяць. Однак пам’ятайте про те, що завжди варто проконсультуватися з медичним фахівцем стосовно будь-яких варіантів дієти.

Це найважливіші продукти, які варто додати до раціону. Водночас варто утримуватися від солодких напоїв та алкоголю, адже це має вирішальне значення.

Зараз ми перейдемо до переліку продуктів, які стануть в пригод, якщо ви хочете увиразнити м’язи.

7 продуктів для підкреслення м’язів

1. Телятина

телятина для підкреслення м'язів
Для певних м’язів телятина є одним з найкращих дієтичних варіантів. Це чистий білок, що робить її неперевершеною. Телятина містить лінолеву кислоту, яка усуває жир і розвиває м’язи.

Однак попри те, що телятина може допомогти з високим артеріальним тиском і що вона має антиоксидантні властивості, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попереджає про канцерогенні властивості червоного м’яса. Отже, ми рекомендуємо їсти лише від 200 до 225 грамів телятини на тиждень.

2. Яйця

яйця для підкреслення м'язів
Про них не варто забувати. Яйця містять найкращий білок з високою біологічною цінністю.

Крім того, яєчні жовтки забезпечують організм значними кількостями заліза, натрію, селену, фосфату та цинку. Вони також мають такі вітаміни, як A, B2, B12, D та E. Ви можете їсти їх перед тренуванням, тому що ваше тіло може швидко їх переварити.

3. Куряча грудка

курятина для підкреслення м'язів
Це джерело м’яса, яке дає нам велику кількість білка, і на кожні 100 грамів вона має всього 120 калорій. У порції 30 грамів білка, тому переконайтеся, що вона є у вашому раціоні.

4. Лосось

лосось для підкреслення м'язів
Лосось – це риба, якою ви можете впевнено доповнити своє харчування. Він містить жирні кислоти, які є дуже корисними для суглобів. Крім того, ця риба забезпечує омега-3, і, як наслідок, допомагає знизити рівень холестерину.

Лосось – це чудовий протеїн, який ви можете посмажити на грилі або запекти, не додаючи масла.

5. Тунець

тунець для підкреслення м'язів
Безумовно, це їжа, про яку ви не повинні забувати. Тунець містить багато білка, і ваше тіло може дуже швидко його метаболізувати. Ви можете приготувати його на грилі або у власному соку. Ми рекомендуємо їсти його як основну страву або в складі салатів.

Поєднайте його з порцією макаронних виробів або рису. Ви можете також з’їсти його до або після тренування.

6. Насіння, зернові та горіхи

Ці харчові групи забезпечують клітковину, мінерали та здорові жири. Злаки, такі як кіноа, також можуть похвалитися білками у кількостях, подібних до інших харчових продуктів у нашому списку.

горіхи для підкреслення м'язів
Овес, волоські горіхи, мигдаль не надто дорогі. Щоб увиразнити м’язи, спробуйте додати їх до салату або їсти їх поруч з м’ясними стравами до або після фізичного навантаження. Вони також допомагають боротися з апетитом.

Вас також зацікавить: Чому потрібно регулярно вживати горіхи?

7. Зелений чай

зелений чай для підкреслення м'язів
Зелений чай – прекрасне доповнення, яке чудово працює поряд з перевагами інших харчових продуктів у вашому раціоні. Він допомагає зменшити жир тіла, коли вам потрібно підкреслити м’язи.

Водночас це сечогінний засіб, який захищає від вільних радикалів, оптимізуючи розвиток м’язової тканини для підкреслення м’язів.