7 причин пити перед сном молоко з медом

Окрім боротьби з безсонням і покращенням сну, поєднання молока та меду може підтримувати здоров'я кісток і уповільнити передчасне старіння. Спробуйте!
7 причин пити перед сном молоко з медом

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Нещодавно було доведено, що споживання певних природних засобів перед сном може поліпшити його якість, знизити напругу і безсоння, одним із таких засобів є молоко з медом.

Ці засоби, як правило, містять триптофан та інші незамінні амінокислоти, які збільшують секрецію мелатоніну – хімічної речовини, пов’язаної з хорошим сном.

Смачне молоко з медом, відоме своїми лікувальними властивостями та неймовірною здатністю покращувати сон.

І молоко, і мед допомагають заснути. Крім того, вони пропонують організму безліч переваг, коли він перебуває в стані спокою.

Хоча це не підходить людям з непереносимістю лактози, він чудово підходить людям, які можуть пити молоко без будь-яких проблем.

Оскільки багато людей не знають, наскільки це корисно, нижче поділимося з вами 7 його перевагами.

1. Молоко з медом захищає шкіру

Молоко з медом захищає шкіру
Регулярне споживання молока і меду допомагає очистити кров, тим самим знижуючи рівень токсинів та інших речовин, які шкідливі для шкіри.

Вони містять антимікробні речовини та антиоксиданти, які допомагають глибоко очистити шкіру. Це запобігає розвитку різних розладів і появі плям.

Засіб навіть можна використати як місцеве лікування, щоб запобігти зморшкам, провисанню і накопиченню мертвих клітин шкіри.

2. Покращує травлення

Цей простий засіб дуже корисний для травлення. Крім того, антимікробні та противірусні сполуки в меді допомагають запобігти кишковій інфекції та проблемам зі шлунком.

Це діє як природний пробіотик, ідеально підходить для сприяння розмноженню хороших бактерій, які захищають ваші кишки.

3. Робить вас сильнішими

фізичні вправи
Молоко з медом дає організму заряд білків і складних вуглеводів, які допомагають прискорити метаболізм.

П’ючи його на ніч, а також вранці, ви можете дати організму фізичну і психічну енергію для активнішого дня.

Завдяки ферментам в молоці тваринні білки розпадаються на амінокислоти. Потім утворюються білки, які можуть бути використані як джерело енергії.

4. Покращує здоров’я кісток

Тоді як молоко є одним з найкращих природних джерел кальцію, мед містить поживні речовини, які допомагають організму його засвоювати.

Отже, поєднання цих двох компонентів допомагає поліпшити здоров’я кісток і уникнути втрати щільності або ослаблення.

Це природний засіб, що знижує ризик розвитку остеопорозу та інших запальних захворювань, які ставлять під загрозу здоров’я кісток.

5. Має антибактеріальні властивості

Молоко з медом має антибактеріальні властивості
Дослідження показали, що поєднання молока та меду робить помітний вплив на бактерії стафілокока. Крім того, боротьба з бактеріями покращується, якщо мед вживати окремо.

Мед має визнані антимікробні, антибіотичні та протизапальні властивості. Дослідження показують, що мед може допомогти запобігти різним видам інфекцій.

Цей засіб навіть підтримує імунну систему. Оскільки його споживання запобігає застуді, кашлю та іншим проблемам з диханням, варто споживати його в сезон епідемій грипу.

6. Бореться з безсонням

Як ми вже згадували вище, молоко з медом сповнене активних речовин, щоб допомогти вам спати глибоко і спокійно.

Цю суміш упродовж століть використовували як засіб проти безсоння. Крім того, це чудовий природний засіб замість деяких ліків.

Мед пропонує натуральний цукор і триптофан, які викликають вивільнення хімічних речовин, що допоможе вам добре спати.

Разом з поживними речовинами в молоці це стимулює підвищений рівень серотоніну – нейромедіатора, пов’язаного з релаксацією і зняттям стресу.

7. Запобігає передчасному старінню

Молоко з медом запобігає старінню
Склянка молока з медом знижує ризик передчасного старіння не тільки шкіри, але й решти тіла.

Антиоксиданти зменшують негативний вплив вільних радикалів – молекул, які заважають клітинній активності.

Деякі стародавні культури навіть вважали цей засіб «еліксиром життя». Регулярне споживання запобігає погіршенню клітин і розвитку багатьох захворювань.

Ви готові спробувати? Додайте столову ложку меду до склянки теплого молока і насолоджуйтеся кращим сном і здоров’ям.

Це може вас зацікавити ...
Про рисове молоко і його користь
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Про рисове молоко і його користь

Рисове молоко забезпечує нас енергією, покращує травлення та сприяє росту клітин, що у свою чергу уповільнює процес старіння та збільшує приплив крові.