7 способів виявлення вагінальних інфекцій

Регулярне споживання цукру та алкоголю в поєднанні зі стресом можуть спричинити виникнення вагінальних інфекцій.

Так само, як і в будь-який іншій частині тіла, у піхві можуть розвинутися різноманітні інфекції, які одного дня стануть не лише докучливими, але й дуже болісними. Дійсно, є кілька вагінальних інфекцій, які можуть виникнути після статевого контакту, але це не єдина причина. Прості чинники, як-от користування громадським туалетом, брудні рушники, погана гігієна – інші можливі причини, про які ви повинні знати.

Важливо, щоб жінки остерігалися ознак вагінальних інфекцій, а також дізнавалися про їх можливі причини. Є багато способів знизити ризик постраждати від них, і знання – це ключ до вчасного виявлення та лікування.

Які ознаки вагінальних інфекцій?

Вагінальні інфекції можна виявити на основі деяких загальних симптомів, які зазвичай з’являються на початку інфекції. Серед них виділимо такі:

  • Вагінальний запах
  • Свербіж
  • Печіння
  • Хворобливе сечовипускання або секс
  • Зеленуваті, жовті, рожеві або білі виділення з запахом чи без нього

Будь-який з перерахованих симптомів може бути ознакою того, що у вас є вагінальна інфекція. Після того, як ви її виявили, важливо швидко вжити заходів, перш ніж вона перетвориться на серйознішу проблему. На щастя, ви можете уникнути її, дотримуючись рекомендацій, наведених у сьогоднішній статті.

Як можна уникнути вагінальних інфекцій?

2-vaginalni-infektsiyiЯк ми вже говорили, вагінальні інфекції викликають різноманітні фактори. Але якщо ви швидко на них відреагуєте, то зможете значно зменшити ризик зараження.

Носіть бавовняну білизну

Білизна з 100% бавовни забезпечує сухість і захищає від багатьох вагінальних інфекцій. Така тканина вбирає вологу – осередок для бактерій. Коли ви купуєте нову нижню білизну, переконайтеся, що принаймні ластовиця зроблена з бавовни.

Слідкуйте за гігієною

Щоденна особиста гігієна є одним з основних способів запобігання вагінальним інфекціям. Важливо мити цю чутливу ділянку тіла з м’яким милом, яке не вплине на природний рН організму. Окрім цього, завжди після душу витирайтеся спереду і ззаду, щоб уникнути занесення бактерій і мікробів у піхву.

Порошки, ароматизовані мила, піни для ванни, ароматичні тампони і “жіночі” дезодоранти можуть змінити баланс бактерій у піхві і навіть погіршити інфекцію.

Уникайте тісного одягу

3-dzhynsyЗанадто тісні джинси або шорти створюють тепле і вологе середовище, що ідеально підходить для поширення бактерій і дріжджових грибків. Намагайтеся носити вільніший одяг, як-от спідниці.

Підтримуйте сухість інтимної зони

Вологість і волога є ідеальним середовищем для росту дріжджових грибків і бактерій. Дуже важливо висушувати інтимну ділянку, перш ніж одягатися.

Уникайте контрастних вагінальних душів

Миття усередині піхви будь-якою рідиною може знищити “хороші” бактерії, які допомагають запобігти вагінальній інфекції. Це піддає вас більшому ризику цих набридливих проблем і навіть може зробити вас більш уразливими до інших захворювань.

Поліпшення харчування

Здорова дієта є дуже важливим способом захиститися від вагінальних інфекцій. Численні дослідження показали, що регулярне споживання цукру і спирту в поєднанні зі стресом можуть спричинити вагінальні інфекції. Експерти рекомендують уникати таких продуктів і ситуацій, намагатися пити більше води і їсти фрукти та овочі, які допомагають зберегти чистоту сечовивідних шляхів.

  • Серед продуктів, які рекомендовані для запобігання вагінальним інфекціям: капуста, шпинат, ананаси, ріпа й зелень ріпи, мангольд, часник, хрін, петрушка, буряк, зелень кульбаби, брокколі та цитрусові.
  • Крім того, рекомендують їсти багато йогурту, що містить молочну кислоту, яка допомагає відновити корисні бактерії, які ви, можливо, втратили.

 Сік для запобігання вагінальним інфекціям

4-chasnyk1Цей сік діє як природний антибіотик, допомагаючи організму боротися з вірусами, грибками та бактеріями, які можуть викликати вагінальні інфекції. Часник бореться з бактеріями і грибками, він також багатий на антиоксиданти і поживні речовини, які зміцнюють імунну систему.

Інгредієнти

  • 1 пучок шпинату
  • 1 зубчик часнику
  • 2 помідори

Приготування

Ретельно вимийте всі інгредієнти і покладіть у блендер з половиною склянки води. Отримайте однорідну масу і пийте цей напій, не фільтруючи його.