7 вправ, щоб змінити своє тіло за 4 тижні

За допомогою цих вправ ви спалите жир у потрібних місцях і приведете своє тіло в тонус. Якщо ви будете послідовними, через два тижні ви побачите результати і зможете змінити своє тіло.
7 вправ, щоб змінити своє тіло за 4 тижні

Останнє оновлення: 29 січня, 2019

Якщо ви хочете залишатися у формі і дбати про своє тіло так добре, наскільки це можливо, ви можете досягти цього за допомогою цих простих вправ, які ви можете зробити у власному будинку. Вам потрібно лише дотримуватись цих простих кроків, які допоможуть вам змінити своє тіло лише за чотири тижні і повністю трансформувати свою фігуру.

Планка, щоб змінити своє тіло

Як їх робити

Планка – це ізометрична вправа, отже, її потрібно робити в статичній позиції. Ключ до правильного виконання – це збереження вашого тіла в оптимальному положенні. Для цього потрібно тримати спину і ноги прямо, переконавшись, що ваша нижня частина спини не вигнута.

Що це дає?

планка, щоб змінити своє тіло

Коли ця вправа виконується правильно, вона допомагає працювати м’язам живота, спини, сідниць, ніг та рук. Все це покращить вашу поставу, а також стан ваших м’язів.

Зміцніть стегна та м’язи

Як це зробити:

Станьте на четвірки на землю. Протягніть свою ліву ногу і ліву руку, щоб сформувати пряму лінію, потім зігніть їх всередину, поки лівий лікоть не торкнеться лівого коліна. Повторіть на іншу сторону.

Що це дає?

Ця вправа допомагає тренувати м’язи тулуба та стегна. Також це допомагає зміцнити м’язи спини, залози та талію.

Присідання

присідання

Як їх робити

Присідання є класичними, коли справа доходить до вправ. Щоб правильно їх робити, слід поставити ноги на ширину плечей.

Поставивши, починайте повільно опускатися, як ніби ви збираєтеся сидіти на справжній стілець. Будьте впевнені, що ваші коліна і ноги розташовані на одному рівні, а спина пряма.

Щоб зберегти рівновагу та зробити присідання максимально повільними, необхідно тримати руки вперед.

Що це дає?

Присідання допоможуть вам сильно зміцнити ваші сідниці, стегна та гомілки.

Вітискання

Як їх виконувати

Ми всі коли-небудь робили відтискання, тому це завдання не повинно бути надто складним. Як ви знаєте, для них ви повинні стати в планку і випрямити руки. Тоді потрібно опуститися до землі якомога нижче.

Пам’ятайте, що ключовим є тримати спину, стегна та ноги прямо, зберігаючи рівну лінію, а потім повертатися до початкової позиції планки.

Що це дає?

Завдяки цій вправі будуть працювати ваші грудні, ручні м’язи та м’язи живота.

Скручування

скручування

Як виконувати

Щоб зробити скручування, треба лягти на спину, прикласти руки до голови і зігнути ноги в колінах.

Правим ліктем потрібно дістати до лівого коліна, напружуючи м’язи пресу. Поступово повертайтеся до початкового положення, а потім продовжуйте так само, вони зазвичай виконуються в наборах.

Що це дає?

Завдяки скручуванням працюють м’язи преса на додаток до спалювання накопиченого жиру.

Вправа на прес та сідниці

вправа на прес та сідниці

Як це зробити

Щоб працювали як м’язи пресу, так і сідниць, треба поставити руки і ноги на підлогу, а потім тримати спину напружено.

Потім, ви повинні підняти ногу так високо, як можете, і почати піднімати та опускати тіло, не прибираючи іншу ногу з землі.

Що це дає?

Завдяки такому типу вправ на прес ви зможете опрацювати зону талії, живота та сідниць.

Талія

Як це зробити

Талія – це один із ключових елементів стрункого, красивого тіла. Щоб зробити ефективну вправу на талію, треба лягти обличчям вниз на підлогу, зігнувши руки або розмістивши під головою.

Потім підніміть верхню частину тіла настільки, наскільки зможете, залишіться в цьому положенні на секунду, а потім поверніться до початкової позиції. Повторюйте цю вправу кілька хвилин.

Що це дає?

Завдяки цій вправі ви зможете тонувати і зміцнити м’язи в хребті.

Не забувайте про те, що для того, щоб змінити своє тіло та мати хороші результати, вам доведеться повторювати ці вправи протягом двох тижнів, кожну протягом приблизно двох хвилин.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.