8 рослинних засобів, що тамують біль від артриту

Хоча і не рекомендують споживати занадто багато чаю з вербової кори, проте це досить ефективний природній засіб для тамування болю, викликаного артритом.
8 рослинних засобів, що тамують біль від артриту

Останнє оновлення: 18 грудня, 2018

Артрит – це запалення суглобів, яке викликає скутість рухів і біль, особливо при рухах. Така проблема зі здоров’ям може виникнути в людей у будь-якому ​​віці і, як правило, пов’язана з іншими порушеннями функцій організму, наприклад, з тими, що пов’язані з кістками, м’язами та тканинами, що їх підтримують.

Артрит та найбільш поширені його види

  • Ревматоїдний артрит – це найпоширеніший тип артриту, наслідком якого є запалення в слизовій оболонці суглобів, що в свою чергу викликає проблеми з рухом, набряк і біль. Цей тип артриту зазвичай вражає декілька суглобів одночасно і може привести до пошкодження хрящів, кісток, сухожиль і зв’язок.
  • Інший поширений тип артриту відомий як подагра, яка може викликати чутливість, почервоніння, печіння, набряки і тремтіння в суглобах.
  • Артроз стається у випадках, коли хрящова тканина в суглобах надмірно стирається, в результаті чого відчувається жорсткість і біль при рухах.
  • Тендиніт – це ще один вид артриту, який виникає, коли стається запалення або подразнення сухожиль.

Незалежно від типу артриту, якщо ви підозрюєте хворобу в себе, дуже важливо негайно звернутися до лікаря, в першу чергу для правильної діагностики захворювання та правильного лікування. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням, оскільки це може призвести до дуже серйозних наслідків для здоров’я.

Крім того, що необхідно дотримуватись призначеного курсу лікування, регулярне використання деяких лікарських засобів рослинного походження може допомогти зменшити біль у суглобах і поліпшити якість життя, і тоді артрит не стане тією перешкодою, що заважає вашій щоденній діяльності.

Які найкращі лікарські рослини для зниження болю в суглобах?

Рослини, про які ми зараз вам розповімо, володіють протизапальними властивостями, які можуть допомогти в лікуванні ревматоїдного артриту і полегшити біль, викликаного іншими видами артриту.

Алое вера

частинки лайму

Багато років алое використовували для терапії різних хвороб, як внутрішніх, так і зовнішніх. Гель цієї звичайної рослини містить поживні речовини, які сприяють поліпшенню здоров’я і полегшують біль у суглобах.

Котячий кіготь

Ця трава володіє протизапальними властивостями, які допомагають контролювати симптоми артриту і зменшити біль. Центр медичних досліджень Університету штату Меріленд продемонстрував результати досліджень, які підтверджують, що котячий кіготь може бути досить ефективним у боротьбі з болем від артрозу та запаленням, причиною якого є ревматоїдний артрит.

Евкаліпт

Листя евкаліпту можна застосовувати як зовнішній лікувальний засіб для тамування болю, спричиненого артритом, завдяки вмісту в цій рослині дубильних речовин, які знижують запалення і біль. Ми рекомендуємо використовувати гарячий компрес з листя і олії евкаліпту, для того щоб зосередити ефекти їхньої дії на суглобі.

Імбир

І для внутрішнього споживання, і для зовнішнього застосування імбир давно відомий як один з найкращих домашніх засобів для зменшення запалення і болю, викликаних артритом.

Імбир має протизапальні властивості, якими можна скористатися, якщо приготувати настій для пиття або використовувати цей настій як теплий компрес безпосередньо на враженій ділянці тіла ззовні.

Куркума

куркума у різній формі

Ця відома спеція може допомогти сповільнити розвиток ревматоїдного артриту. Згідно з багатьма дослідженнями, протизапальні та знеболювальні корисні властивості рослини краще діятимуть, якщо застосовувати її як внутрішній засіб.

Корінь арніки

Арніка має потужну протизапальну дію, що дуже ефективна для лікування ревматоїдного артриту. Рекомендують застосовувати компрес, виготовлений з кореня арніки, прикладаючи його безпосередньо на уражену ділянку тіла для того, щоб полегшити біль і зменшити запалення.

Вербова кора

Вербова кора – це засіб, який давно використовують для зменшення запалення. У випадку артриту, дослідження показують позитивні результати в зниженні болю від артрозу, особливо в суглобах колін, спини, стегон та шиї.

Лікувальні засоби на основі вербової кори можна приймати перорально або у вигляді настою чи таблеток. Проте слід пам’ятати, що не можна перевищувати рекомендовану добову дозу.

Зелений чай

зелений чай з лимоном

Багато відомих корисних для здоров’я властивостей зеленого чаю зробили його одним з найпопулярніших чаїв у світі. Він може зменшити запалення та може бути ефективним при лікуванні артриту.

Найкраще споживати цей засіб як чай або ж прикладати компреси на запалені ділянки суглобів, оскільки зелений чай також може допомогти зменшити симптоми в пацієнтів, які страждають від артрозу та ревматоїдного артриту.

Ми впевнені, що ви піклуєтесь про ваше здоров’я і вашим суглобам нічого не загрожує. Проте, якщо вже так сталося, що хвороба все ж з’явилася, ми ще раз хочемо нагади вам просту істину. Будь-які лікувальні засоби, нехай-то будуть народні чи фармакологічні препарати, необхідно вживати при суворому нагляді лікаря і звісно ж у випадку, якщо цей засіб ним рекомендований.

Так ви будете певні, що не заподієте ще більшої шкоди своєму здоров’ю і одужаєте швидше. Піклуйтесь про себе і своє здоров’я. Воно того варте.

This might interest you...
Фрукти для лікування болю в суглобах
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Фрукти для лікування болю в суглобах

Ананаси допомагають зменшити біль в суглобах, спричинений травмою чи операцією. Дізнайтесь, які ще фрукти допоможуть вилікувати суглоби.