Імбир допоможе усунути біль у суглобах

Мед і лимон - незамінні природні засоби для зменшення запалення, а якщо їх поєднати з імбиром, то ви отримаєте дуже ефективний лікувальний засіб, який допоможе зменшити біль у суглобах.
Імбир допоможе усунути біль у суглобах

Останнє оновлення: 27 листопада, 2018

Багато людей страждають від болю в суглобах, і до такої недуги так чи інакше починаєш звикати. Однак існують різні засоби, які можуть допомогти полегшити біль і поліпшити якість вашого життя. Читайте далі нашу статтю і ви детальніше дізнаєтесь, як імбир допомагає усувати біль у суглобах.

Біль у суглобах

Чи можливо вилікувати біль у суглобах? На жаль, і донині повне видужання і усунення болю у суглобах неможливе, але можна суттєво зменшити біль і значно покращити якість свого життя.

Артрит, артроз, ревматизм настільки часто трапляються, що люди стають залежними від протизапальних препаратів та від знеболювальних медикаментів. Слід зауважити, що в перспективі ефект від цих ліків винятково негативний, особливо для нирок і печінки.

Як ви, напевно, вже знаєте, суглоби поєднують кістки разом і саме від них залежить гнучкість та рухливість. Вони захищені хрящами – тканиною, яку організм здатний відновлювати за допомогою правильного харчування. Тим не менше, чому ж виникає біль у суглобах?

У деяких випадках, це пояснюється генетичною спадковістю або зношеністю суглобів з плином часу, низьким водним еквівалентом колагену, втратою гнучкості, інфекціями, травмами або навіть це може статися з невідомих причин, і все це може спровокувати таку проблему, як біль у суглобах.

Якщо у вас виникли такі проблеми, ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до лікаря. Проте у деяких випадках, ви можете спробувати прості домашні засоби, які допоможуть подолати біль. Отже, розгляньмо, які саме народні засоби є ефективними для зменшення болю у суглобах.

Імбир – засіб проти болю в суглобах

засіб проти болю в суглобах

Імбир – це рослина з найпотужнішими цілющими властивостями. Його використовували з давніх-давен і він славиться здатністю покращувати травлення, а також зменшувати біль і запалення, викликане артритом. У чому ж секрет?

Імбир має елемент, який називається гінгерол. Його завжди використовували для полегшення болю, і тому були проведені численні дослідження, які довели, що імбир дійсно допомагає при артриті.

Це захворювання вражає всі суглоби людини, але все-таки частіше – суглоби, які піддаються постійному навантаженню. Це колінні, тазостегнові і суглоби стопи.

Страждають шийний і поперековий відділи хребта, пальці на руках. Для боротьби з артритом і артрозом необхідно мобілізувати всі доступні засоби, включаючи народні способи лікування суглобів, дієвість яких доведена віковим досвідом.

У результаті багатовікової лікувальної практики народилося стійке переконання, що корінь імбиру – це ліки проти багатьох захворювань, і його використання дозволяє добитися чудових результатів у лікуванні найрізноманітніших хвороб.

Наприклад, у 2007 році в Університеті штату Аризона проводилися дослідження, під час яких були вивчені протизапальні властивості імбиру. Свіжий імбир містить гінгерол — складне з’єднання, яке покращує кровообіг, володіє потужною протизапальною дією і нейтралізує шкідливі речовини, що викликають болі в суглобах.

Гострий смак, який обпалює, додає імбиру саме гінгерол. Крім того, імбир містить надзвичайно велику кількість цинку та зміцнює імунну систему.

У престижному Університеті Джона Хопкінса також провели дослідження, які показали, що речовини, які входять у склад імбиру, настільки ефективно пригнічують запальні процеси в організмі, що зовсім зникає потреба використовувати традиційні лікарські засоби. Таким чином, безумовно, варто спробувати ліки з імбиру.

Як приготувати імбирний засіб проти болю в суглобах

 імбирний засіб проти болю в суглобах
  • Ложка подрібненого свіжого імбиру
  • Склянка води
  • Дві чайні ложки меду
  • Трохи кориці

В інших статтях ми вже розказували про дивовижні властивості кориці і меду для усунення болю в суглобах. Якщо їх об’єднати разом, то утвориться сильний протизапальний засіб і найкраще його приймати вранці.

Якщо додати імбир до суміші меду та кориці, ви отримаєте чудовий засіб для полегшення болю і навіть для його цілковитого заспокоєння.

Спочатку варто приймати цей засіб два рази на день, щоб зрозуміти, як він діє, як вже було сказано раніше, цей засіб навіть може замінити звичайні ліки.  Природний натуральний засіб – завжди найкращий порадник для вашого здоров’я.

Щоб приготувати імбирний чай, потрібно просто зробити відвар із цієї рослини, потім додати до нього мед і посипати корицею. Або якщо ви вважаєте це за краще, ви можете використовувати паличку кориці замість порошку – вона краще зберігає корисні властивості.

Кориця – це пряність, яку виробляють з кори коричного дерева. Існує безліч різновидів кориці, але всі вони схожі за дією.

Відвар з імбиру з додаванням меду та кориці – ідеальний спосіб почати свій день, також можна насолодитись чашкою імбирного відвару і у другій половині дня. Чому б не  спробувати? Ми впевені, що вам сподобається.  • О.В. Курята, О.Ю. Сіренко, Т.К. Лисунець. (2017). Біль у суглобах у хворих. Клінічні дослідження.
  • П. В. Євдокименко. (2012). Артроз. Навчальна книга.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.