9 олій, щоб покращити зовнішність за 7 днів

13 Січня, 2019
Місцеве використання деяких рослинних олій може допомогти нам природно піклуватися про своє здоров'я та покращити зовнішність, не використовуючи небезпечні хімікати.

Ви хочете покращити зовнішність? Це можна зробити за допомогою цих рекомендацій. Ви зможете досягти кращої зовнішності, використовуючи ці олії.

Якщо те, що ви шукаєте, це помітний результат, то краще всього використовувати ці олії як мінімум раз на тиждень.

Ви також можете додати їх до щоденних кремів, кондиціонерів для волосся та різних сироваток. Деякі олії можна також споживати з їжею.

1. Кунжутна олія для зубів

Якщо ви хочете мати білі, здорові зуби, ви можете використовувати кунжутну олію, щоб цього досягти. Кунжутна олія складається з великої кількості полівітамінових кислот та мікроелементів.

  • Через це промивання зубів кунжутною олією надасть вам яскраву, білу посмішку.
  • Крім того, вона допомагає тканинам ваших ясен, рота і язика відновлюватися швидше.

2. Гібіскусна олія для прискорення росту волосся

гібіскусна олія

Для тих, хто володіє прекрасним волоссям, гібіскусна олія – чудовий варіант. Завдяки вмісту вітаміну С вона здатна збільшити колаген волосся.

  • Крім того, вона містить амінокислоти, які допомагають живити і зміцнювати коріння волосся.
  • Ця речовина здатна надати фолікулам нове життя і відновити ї правильну функцію.

Без сумніву, цей тип олії допоможе вам збільшити об’єм і густоту волосся.

3. Рицинова олія для ваших брів та вій

Рицинова олія ідеально підходить для ваших брів та вій. Її постійне використання є дуже корисним. Це ідеальна олія для поліпшення обмінних процесів у клітинах.

Крім того, її стеаринова та лінолева кислоти зберігають необхідну вологість, захищаючи волосся від випадіння, а також від сухості, спеки та сонця.

4. Олія з льону, щоб покращити зовнішність

олія з льону

Якщо вашим планом є  очистити організм, олія з льону – найкращий варіант. Ця олія вважається найкращим засобом боротьби з багатьма шкідливими речовинами в організмі.

Ця олія здатна забезпечити організм жирними кислотами, вітамінами та калієм, що робить її споживання практично життєво важливим. Вона також допомагає очистити тіло.

  • Якщо ви будете споживати цю олію постійно протягом тижня, ви побачите помітне поліпшення ваших обмінних процесів.
  • Не соромтеся включити її в свій раціон як додатковий інгредієнт.

5. Олія з чайного дерева

Олія з чайного дерева є одним з найкращих можливих рішень для боротьби з вуграми. Вона відома своїми протизапальними, антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями.

  • Крім того, ця речовина є ідеальною, якщо ми хочемо, щоб наші рани зцілилися якомога швидше.
  • Це нормально лікувати за допомогою неї вугрі і доглядати за жирною, проблемною шкірою.

6. Оливкова олія для гладких ніг

оливкова олія для гладких ніг

Якщо ви хочете мати гладкі ноги, ви можете досягти цього за допомогою оливкової олії. Оливкова олія чудово підходить для вашої шкіри, як для обличчя, так і для решти частин тіла, а також для волосся та нігтів.

Якщо ви хочете подбати про себе, ви можете вибрати два способи її використання. Ви можете поєднати її зі своїм улюбленим косметичним продуктом або використовувати її просто так.

7. Мигдалева олія

Мигдалева олія – чудовий варіант для нігтів та кутикул.

Це тип олії, який можна використовувати щодня для живлення та відновлення шкіри. Вона також містить протигрибкові та цілющі властивості.

8. Авокадова олія

авокадова олія, щоб покращити зовнішній вигляд

Авокадова олія допоможе вам боротися з ушкодженнями, заподіяними вільними радикалами, та покращити зовнішність.

Завдяки високому вмісту фітостеролів та вітамінів E, D та A, ця олія зробить вашу шкіру більш живою та м’якою.

Усе це робить її ідеальним інгредієнтом для догляду за сухою шкірою та для запобігання передчасному старінню обличчя.

9. Натуральна олія з календули для шрамів

Олія з календули чудово підходить для лікування рубців на шкірі. Вона багата на фітостероли, сапоніни та бета-керотини, що надають їй антисептичних і цілющих властивостей.

Також вона допомагає синтезу глікопротеїнів та колагенів, що зцілює шкіру, не залишаючи слідів.

Hsu, E., & Parthasarathy, S. (2017). Anti-inflammatory and Antioxidant Effects of Sesame Oil on Atherosclerosis: A Descriptive Literature Review. Cureus, 9(7), e1438. https://doi.org/10.7759/cureus.1438
Shanbhag, V. K. L. (2017). Oil pulling for maintaining oral hygiene – A review. Journal of Traditional and Complementary Medicine, 7(1), 106–109. https://doi.org/10.1016/j.jtcme.2016.05.004
Carretero, M. E., & Ortega, T. (2016). Propiedades terapeuticas del Hibisco, (aproximadamente 200), 9.
Basch, E., Bent, S., Collins, J., Dacey, C., Hammerness, P., Harrison, M., … Weissner, W. (2007). Flax and flaxseed oil (Linum usitatissimum): a review by the Natural Standard Research Collaboration. Journal of the Society for Integrative Oncology, 5(3), 92–105.
Crawford, G. H., Sciacca, J. R., & James, W. D. (2004). Tea tree oil: cutaneous effects of the extracted oil of Melaleuca alternifolia. Dermatitis : Contact, Atopic, Occupational, Drug, 15(2), 59–66.