9 способів, як швидко позбутися бородавок

3 Січня, 2019
Чи можна позбутися бородавок? Ми пропонуємо вам список ефективних способів швидкого видалення бородавки без застосування дорогих процедур.

Бородавки – це невеликі ґулі, які з’являються на шкірі, утворюються при розширенні судинних пучків і, коли загартовується верхній шар шкіри. Ці брилі зазвичай є естетичною проблемою, оскільки вони, як правило, досить непривабливі. Як позбутися бородавок?

Є широкий спектр медичних процедур, які допомагають позбутися бородавок, не залишаючи шрамів. Деякі з них є настільки сильними, що бородавки можуть зникнути через декілька хвилин. Однак важливо прояснити, що більшість з цих засобів є досить дорогою.

Однак природа також має свої варіанти, як позбавитись від цих незручних ґуль без великих витрат. І так само, як і дорогі процедури, вони не залишать жодної позначки на шкірі.

У цій статті ми надаємо список ефективних способів, як боротися з бородавками.

Засоби, щоб позбутися бородавок

1. Часник

яблучний оцет, щоб позбутися бородавок

Візьміть свіжий зубчик часнику і розчавіть його, поки не отримаєте кремезну пасту. Нанесіть її на бородавку, а потім накрийте цю ділянку пов’язкою або шматком тканини. Тримайте її досить міцно, щоб суміш залишалася на бородавці.

Залиште пасту діяти на ніч, а наступного дня зніміть бинт і добре очистіть ділянку. Повторіть цей процес щодня, поки борошно не висихає і не падає.

2. Яблучний оцет

Ця рідина ідеально підходить для висушування цих невеликих ґуль. Усе, що вам потрібно зробити, це взяти невелику пов’язку і налити на неї три краплі яблучного оцту. Покладіть пов’язку на бородавку і, так само як і з часником, залишайте її на ніч.

Повторіть цей процес п’ять днів підряд, переконавшись, що не пропустите жодного. Якщо це можливо, міняйте пов’язку щоранку.

3. Бананова шкірка

бананова шкірка

Не викидайте бананову шкіру! Залиште її та потріть нею свої бородавки. Повторіть це в різний час упродовж дня або покладіть шматок бананової шкіри на бородавку і тримайте там за допомогою медичної стрічки. Залиште її діяти на ніч. Результати цього методу ви зможете побачити через два тижні.

4. Скотч

Наклейте маленький шматочок скотчу на бородавку і залиште його там на шість днів. Потім замочіть бородавку і повторіть процедуру, поки вона не випаде. Для цього може знадобитися трохи більше ніж місяць.

5. Сік цибулі

цибуля та сіль

Цибуля чудово підходить для боротьби з бородавками, а також вірусом, який їх викликає. Хитрість полягає в тому, щоб нарізати цибулю на шматочки і залишити її в склянці з дуже великою кількістю солі протягом ночі.

Вранці ви можете відокремити сік і перед тим, як лягати спати, застосуйте його безпосередньо на постраждалій ділянці. Таке лікування триватиме близько дванадцяти днів, перед тим як можна буде побачити результати.

6. Рицинова олія

Рицинова олія може допомогти позбутися цих неприємних бородавок менш ніж за чотири тижні. Цей спосіб полягає у змішуванні невеликого порошку для випікання з касторовою олією, поки не утвориться липка паста. Накладіть пасту на бородавку і накрийте її стрічкою або невеликою пов’язкою.

7. Вітамін С

вітамін С

Потрібно приготувати пасту. Потріть таблетку вітаміну С та змішайте з водою. Нанесіть суміш безпосередньо на постраждалу ділянку та залиште її на 20 хвилин. Повторюйте це щодня. Кислотний рН вітаміну С допомагає боротися з бородавками дуже швидко.

8. Ефірна олія чайного дерева

Ефірна олія чайного дерева має потужні цілющі властивості для лікування проблем зі шкірою. Це антимікробний, антибактеріальний та антигрибковий засіб. Правильний спосіб його використання – нанести кілька крапель на постраждалу ділянку. Зробіть це три рази на день. Як і багато інших домашніх засобів, він працюватиме трохи повільніше, але результати є фантастичними.

9. Алое вера

алое вера

Алое вера – це один із основних домашніх засобів для лікування шкірних проблем. Так само, як і ефірна олія чайного дерева, воно має антибактеріальні властивості. Бородавки зникнуть, якщо ви будете застосовувати його тричі на день, не залишаючи ніяких слідів або шрамів. Усе це – всього за кілька днів.