Чи корисно їсти фрукти на сніданок?

Чи корисно їсти фрукти на сніданок?
Чи корисно їсти фрукти на сніданок?

Останнє оновлення: 11 листопада, 2018

Існує багато думок з приводу того, чи корисно їсти фрукти на сніданок. Одні вважають, що ця звичка не є зовсім корисною, тоді як інші стверджують, що їсти фрукти на голодний шлунок потрібно – для максимального засвоєння вітамінів.

Що краще?

Без всякого сумніву, фрукти є ідеальним початком вашого дня, оскільки вони легко засвоюються організмом та є незамінним джерелом енергії на весь день. До того ж, фрукти вважають єдиним продуктом, здатним сприяти швидшій роботі мозку, відновлюючи баланс з іншими частинами тіла.

Фрукти є також джерелом важливих елементів, які забезпечують гарне функціонування всіх органів та систем організму. Фруктоза – основний елемен фруктів, окрім води, звичайно, яка, як правило, становить 95%.

Як потрібно їсти фрукти?

Щоб отримати максимум користі від вживання фруктів, необхідно знати, як їх правильно їсти. Найвдаліший час для цього – на сніданок або на порожній шлунок.

Чому саме фрукти на сніданок або на порожній шлунок?

фрукти на сніданок

Це дійсно ефективний спосіб споживання фруктів, оскільки на початку травлення, фрукти перетравлюються не в шлунку, а в тонкій кишці. Вони швидко проходять через шлунок і досягають кишечника, де і відбувається вивільнення їх цукру.

Тому, якщо ваша страва міститиме картоплю, м’ясо та фрукти на десерт, то фрукти не досягають кишечника. Замість цього, вони почнуть бродити.

Що відбувається, якщо вживання фруктів змушує мене відчувати себе погано?

Якщо ви їсте фрукти і згодом відчуваєте неприємний присмак у роті, або ви відчуваєте дискомфорт та виникає відчуття важкості у животі, це, скоріш за все, через неправильне споживання фруктів, або ж, якщо ваш шлунок не був порожнім. Якщо ні, обов’язко зверніться до лікаря за порадою.

Інші контексти …

Ми рекомендуємо вам уникати сік у пластикових пляшках та паперових пакетах (куплених у магазині), а також консервований сік та сік, який поставляється в скляних баночках, оскільки він підігрівався у процесі виробництва та змінив свою первісну структуру.

Говорячи про користь

чоловік тримає в руці грушу

Вживання фруктів вранці не тільки робить вашу дієту більш приємною, але й також забезпечує добре відомими природніми властивостями, такими як:

  • Допомагає захистити від хвороб серця.
  • Зміцнює капіляри, слабкі вени, які постійно провокують серцеві напади або внутрішні кровотечі.
  • Біофлавоноїди перешкоджають загустінню крові і та блокуванню артерій.

Як зробити фруктову дієту ефективною

Якщо ви звикли прокидатися вранці та балувати себе серйозним сніданком, а саме хлібом з маслом та кавою, ви, безумовно, починаєте свій день погано. Ви заповнюєте свій шлунок елементами, яким знадобиться весь день, щоб бути перетравленими. Ось чому, що вам слід зробити вибір на користь більш легких продуктів, які швидше засвоюються та очищюють ваш організм більш ефективніше, як фрукти, наприклад.

Якщо можливо, спробуйте їсти тільки свіжі фрукти та пити натуральні соки вранці, а ще краще – до полудня. Чим довше ви робите це, тим більше можливостей ви даєте своєму організму очистити себе від шкідливих елементів.

Інші рекомендації

фрукти та фруктові соки

Якщо ви збираєтеся споживати фрукти або соки, завжди намагайтесь переконатися в тому, що вони не дуже холодні. Оскільки це зміцнює компоненти та уповільнює травлення. Після їжі, ви можете випити склянку теплого чаю або трохи теплої води, це допоможе пом’якшити жири, що, в результаті, може посприяти їх швидшому усуненню, завдяки прискореному процесу травлення.

* ПРИМІТКА: Намагайтесь їсти тільки свіжі фрукти, дбайте про себе та смачного вам.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.