Дев'ять неймовірних ідей для прикрашання ванної

Прикрашання ванної викликає інтерес багатьох людей. Попри те, що цією кімнатою тривалий час нехтували, це один із просторів, який сьогодні привертає все більше уваги.
Дев'ять неймовірних ідей для прикрашання ванної

Останнє оновлення: 07 вересня, 2019

З огляду із сучасних тенденцій ванна кімната вже не є одним із найбільш незначних місць у будинку. Хоча люди завжди звертали увагу на чистоту в ній, багато хто забував про аспекти, які стосуються прикрашання ванної кімнати.

Однак, визнавши, що ванні кімнати є місцями досить інтимними, деякі люди починають шукати ідеї для різних проектів, які створюють більш гармонійний та особливий простір.

На щастя, є кілька цікавих секретів та ідей, щоб увиразнити деякі ділянки цього простору.

Якщо ви думаєте про ремонт або просто хочете надати вашій ванній кімнаті більш сучасний дотик, не пропустіть ідеї, які ми зібрали нижче. Вам сподобається!

Чудові ідеї для прикрашання ванної

ідеї для прикрашання ванної
Люди часто ходять до ванної кімнати, тому очевидний пожвавлений інтерес до різних способів її прикрашання та надання їй приємного вигляду.

Прочитайте нижче про деякі прості ідеї щодо внесення змін.

1. Декоративне скло

Якщо ви хочете для ванної кімнати витончений, сучасний дизайн, не вагайтеся вибрати декор зі скляними панелями.

Вони роблять простір стильним, а також виділяють найбільш освітлені ділянки.

2. Стінопис

Деякі люди сміливіше підходять до вибору декору ванної кімнати. Якщо ви серед них, розпис стінописами може бути варіантом для вас. Елементи мистецтва у цій частині вашого будинку нададуть їй еклектичного стилю.

Незалежно від того, чи ви розфарбовуєте її самі чи наймете когось, ми пропонуємо вам створити інноваційну графіку, яка пасуватиме до різних елементів вашої ванної кімнати. Звісно, майте на увазі, що стіна має бути з полірованої штукатурки, мармуру або подібних матеріалів.

3. Мозаїка для прикрашання ванної

Мозаїка як і раніше є однією з найбільш популярних тенденцій у сучасному прикрашанні ванної кімнати. У більшості випадків її використовують для одного боку стіни, наприклад, там, де розташована мийка.

Важливо вибрати варіант з кольорами та візерунками, які пасують до інших плиток. Таким чином, ви можете створити гармонію без жертвування стилем.

4. Художнє тло

Оббивний папір і декоративні шматки вінілу є дуже економічним способом надати ванній свіжого вигляду.

Є багато дизайнів і кольорів, які можуть створити вінтажний або сільський колорит. Проте варто пам’ятати, що це не дуже стійкий матеріал і тому може зіпсуватися через вологість.

5. Кольорова плитка

плитка для прикрашання ванної
Ще один спосіб підкреслити одну зі стін ванної кімнати – змішати кілька кольорів. Якщо мозаїка вас не влаштовує, спробуйте просту конструкцію з маленьких плиток у світлих тонах.

Результат – ванна кімната з художнім стилем.

6. Двері з тонованим склом

Якщо ваша ванна кімната має обмежений простір, то скляна смуга на дверях – це чудовий варіант не тільки тому, що дизайн виглядає елегантно, але й тому, що він робить простір більшим і сучаснішим на вигляд.

Крім того, це додає світла, створюючи відчуття простору.

7. Дзеркала

дзеркала для прикрашання ванної
Дзеркала є найважливішим елементом декору ванної кімнати. Незалежно від того, наскільки великий або малий простір, вони роблять його елегантним і приємним.

Щоб не зіпсувати обраний вами стиль, подумайте, чи потрібні вам квадратні, прямокутні або овальні форми.

8. Природні матеріали для прикрашання ванної

Любителі сільських і традиційних стилів можуть використовувати натуральні матеріали для прикрашання ванної кімнати дуже унікальним дизайном. Наприклад, є матеріали з каменю, дерева та піску, які добре виглядають на стінах.

У поєднанні з нейтральними фарбами вони допоможуть створити гармонійний простір.

9. Текстуровані стіни

стіни у ванній кімнаті
Ви можете знайти деякі альтернативи в будівельних магазинах, де можна обрати яскравіші текстури для ванної кімнати. Наприклад, є темні відтінки, які виглядають вишукано в поєднанні зі світлою фарбою.

Однак пам’ятайте, що таке прикрашання рекомендують тільки для просторих ванних кімнат з великим простором, оскільки воно візуально звужує простір й без того маленьких ванних.

Який зі способів прикрашання ванної кімнати ви виберете? Як бачите, є різноманітні варіанти на будь-який смак. Просто потрібно вибрати той, що відповідає вашому смаку, і завдяки якому ви будете почуватися комфортно.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.