Дізнайтеся про користь алое вера для здоров'я

Гель у рослині алое вера багатий на вітаміни та мінерали. Ви можете використовувати його як місцево, так і перорально, щоб відчути на собі численні користь алое вера!
Дізнайтеся про користь алое вера для здоров'я

Останнє оновлення: 04 квітня, 2019

Чи знаєте ви про незліченну користь алое вера для здоров’я?

Алое вера – це рослина, відома з найдавніших часів завдяки своїм цікавим властивостям. Сьогодні гель з цієї рослини має багато застосувань.

Рослина алое вера має дивовижні властивості здебільшого завдяки високій концентрації вітамінів, мінералів, амінокислот, ферментів та інших активних інгредієнтів.

Читайте далі, щоб дізнатися про її найкращі переваги для здоров’я!

Користь алое вера для здоров’я

Ось п’ять найкращих переваг:

1. Корисне для здоров’я зубів

користь алое вера для зубів
Алое вера може допомогти зберегти ваш рот здоровим. Серед іншого, воно допомагає усунути накопичення зубного нальоту і зменшує кровотечу і набряклість ясен. Крім того, воно корисне для лікування таких станів, як гінгівіт і пародонтит.

Ця рослина може допомогти вилікувати виразки швидше і полегшити біль, який вони викликають. Алое вера дуже ефективне для здоров’я зубів, оскільки воно здатне вбивати шкідливі бактерії.

2. Може допомогти схуднути

Алое вера покращує травлення і детоксикацію. Тому воно може сприяти зниженню ваги. Використання цієї рослини допомагає полегшити токсичне перевантаження організму, що сприяє травленню. Водночас це також може дати вам більше енергії.

Щоб скористатися перевагами цієї рослини, ми рекомендуємо використовувати її помірно і за потреби. Також варто відзначити, що його сік має дуже сильний аромат. Якщо ви не можете пити його окремо, ви можете змішати його з іншими інгредієнтами, щоб приготувати здорове смузі.

3. Це природний зволожувальний засіб для волосся і шкіри голови

переваги алое вера для волосся
Ця рослина є фантастичним природним лікуванням, що полегшує свербіння і запалення, пов’язане з лупою і сухістю шкіри голови. Завдяки своїм антибактеріальним і протигрибковим властивостям воно допомагає лікувати лупу, псоріаз і дерматити, які можуть викликати хворобливі ураження шкіри голови.

Його застосування також сприяє росту волосся і живить фолікули завдяки безлічі вітамінів і мінералів, які воно містить. Його природні ферменти також:

 • сприяють видаленню мертвих клітин шкіри голови
 • сприяють регенерації тканини, що оточує волосяні фолікули.

«Хороше здоров’я не можна купити. Проте це може бути надзвичайно цінним ощадним рахунком.

-Енн Вілсон Шеф-

4. Може зменшити запалення

Добре відомо, що алое вера має численні протизапальні властивості, які можуть полегшити симптоми синдрому роздратованого кишківника і навіть запалення суглобів.

Ця рослина також допомагає зменшити біль, пов’язаний з цими станами, таким чином покращуючи здоров’я хворих. Ось чому алое вера входить до складу деяких місцевих знеболювальних засобів.

5. Має багато переваг для шкіри

Завдяки відомим перевагам цієї рослини для шкіри, це дуже популярний компонент у багатьох косметичних засобах. Водночас, оскільки воно містить більше ніж 99% води, це чудовий спосіб зволоження та омолодження шкіри.

Ця рослина може підвищити еластичність дерми, роблячи її більш гнучкою через відновлення колагену та еластину. Це пом’якшувальний засіб, який допомагає пом’якшити та заспокоїти шкіру. Воно також дає змогу кисню проникати в клітини й допомагає підтримувати молодий вигляд.

Крім того, воно може допомогти поглинути надлишок олій і очистити пори для запобігання прищів на шкірі, схильної до акне. Насправді, гель алое вера є у багатьох засобах для лікування акне.

Ми рекомендуємо наносити гель безпосередньо на прищі м’якими рухами, щоб він міг проникнути в шкіру.

Ви можете повторити процедуру кілька разів на день, поки вони не зникнуть.

Як бачите, користь алое вера для здоров’я безсумнівна, оскільки це рослина з багатьма лікувальними властивостями. Проте ми рекомендуємо бути терплячими, оскільки результати не будуть негайними. • 1. Vogler BK, Ernst E. Aloe vera: A systematic review of its clinical effectiveness. Br J Gen Pract. 1999;
  2. Hamman JH. Composition and applications of Aloe vera leaf gel. Molecules. 2008.
  3. Rodriguez-Fragoso L, Reyes-Esparza J, Burchiel SW, Herrera-Ruiz D, Torres E. Risks and benefits of commonly used herbal medicines in Mexico. Toxicol Appl Pharmacol. 2008;
  4. Manigandan T, Elumalai M, Cholan P, Kaur R, Mangaiyarkarasi S. Benefits of Aloe vera in dentistry. J Pharm Bioallied Sci. 2015;
  5. Christaki E V., Florou-Paneri PC. Aloe vera: A plant for many uses. Journal of Food, Agriculture and Environment. 2010.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.