Домашні засоби для усунення веснянок

· Травень 16, 2016
Попри те, що ці процедури можна проводити будь-коли, рекомендують робити їх на ніч, тому що іноді перебування на сонці може сприяти збільшенню кількості веснянок.

Коли ми були дітками, веснянки були симпатичні й відповідали віку. Проте в зрілому віці ці плямки роблять обличчя старшим на вигляд, а деякі з них можуть бути навіть небезпечні, якщо змінюють колір.

У цій статті ми розкажемо вам про деякі природні засоби, які можна використовувати для усунення веснянок і очищення шкіри обличчя без побічних ефектів.

Звичайні методи для усунення веснянок

На ринку косметики є багато відбілювальних кремів і хімічних засобів для пілінгу, які очистять шкіру та усунуть веснянки. Проте ці різновиди продукції погано впливають на шкіру і можуть пошкодити її в довгостроковій перспективі.

Інші методи, такі як лазерна або кріо-терапія, також популярні сьогодні. Ми завжди рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися з дерматологом.

Хочемо поділитися з вами кількома 100% природними способами, за допомогою яких ви зможете поступово усунути веснянки.

vesnyanky-oblychchyaПопереджувальні ознаки

Веснянки та плями, як правило, впливають на зовнішній вигляд. Проте необхідно звернути увагу на те, чи вони змінюють розмір, форму або колір, чи викликають болісні відчуття, чи є незручними на дотик. У цих випадках не слід застосовувати жодних засобів, а варто звернутися за консультацією до дерматолога якомога швидше.

Найбільше схильні до ризику люди зі світлим кольором обличчя і схильністю до веснянок, а також ті, які часто підлягають впливу сонячних променів.

Першим кроком є ​​профілактика

Найкращий засіб для лікування веснянок – уникати того, що їх викликає:

  • Надмірне перебування на сонці: слід завжди використовувати сонцезахисний крем для вашого типу шкіри, капелюх і сонцезахисні окуляри, якщо це необхідно, а також уникати полуденного сонця, якщо це можливо.
  • Гормональні зміни під час вагітності: протягом місяців вагітності поява веснянок на шкірі через надмірне виробництва меланіну є цілком нормальною. У деяких випадках веснянки зникають після пологів.
  • Використання оральних контрацептивів: вони також змінюють рівень гормонів, як і вагітність, а веснянки часто зникають після лікування.
  • Хронічне акне: у цих випадках рубці, викликані хронічним акне, можуть спричинити появу веснянок, якщо не лікувати їх належним чином.
  • Старіння: нестача поживних речовин, сухість шкіри, вплив змін клімату, а також розлади можуть впливати на здоров’я і зовнішній вигляд шкіри в довгостроковій перспективі.
plyamy-ruky

Лимони багаті на вітамін С

Лимони використовують в кремах від плям завдяки вмісту вітаміну С і антиоксидантів.

Нанесіть свіжий лимонний сік на веснянки та плями за допомогою ватного тампону. Ви можете також протерти шкіру внутрішню частину кірки. Дайте висохнути.

lymon-oblychchyaШипшина, щоб вирівняти тон шкіри

Олія з шипшини є найкращим засобом для тонусу шкіри ввечері. Вона ідеально підходить як від світлих, так і від темних плям. Цю олію можна наносити на шкіру чистою і нерозбавленою двічі на день. Тримайте олію в темній скляній пляшці з герметичною кришкою, щоб вона не втратила своїх властивостей.

Маска з полуницею

Цей смачний червоний плід здатен поступово зменшувати появу темних слідів на шкірі. Оскільки це трохи складніше, ніж використання лимона або олії з шипшини, у нас є два способи застосування полуниці:

  • Приготуйте маску з подрібненої полуниці, нанесіть і залиште протягом однієї години. Робіть таку маску раз на тиждень.
  • Заморозьте розчавлену полуницю в лотку з льодом і втирайте кубики у шкіру. Так ви завжди матимете їх під рукою.
polunytsya-768x576

Алое вера від акне

Натуральний гель з алое вера є чудовим рішенням для тих, хто страждає на хронічне акне і хоче позбутися плям на шкірі та запобігти їхній появі.

Гель алое вера має лікувальні та зволожувальні властивості, завдяки яким він прекрасно підходить для людей з чутливою шкірою.

Його можна застосовувати двічі на день.

Не використовуйте жоден із цих засобів перед виходом на сонце.