Домашні засоби для усунення веснянок

3 Січня, 2019
Попри те, що ці процедури можна проводити будь-коли, рекомендують робити їх на ніч, тому що іноді перебування на сонці може сприяти збільшенню кількості веснянок.

Коли ми були дітками, веснянки були симпатичні й відповідали віку. Проте в зрілому віці ці плямки роблять обличчя старшим на вигляд, а деякі з них можуть бути навіть небезпечні, якщо змінюють колір.

У цій статті ми розкажемо вам про деякі природні засоби, які можна використовувати для усунення веснянок і очищення шкіри обличчя без побічних ефектів.

Звичайні методи, щоб усунути веснянки

На ринку косметики є багато відбілювальних кремів і хімічних засобів для пілінгу, які очистять шкіру та усунуть веснянки. Проте ці різновиди продукції погано впливають на шкіру і можуть пошкодити її в довгостроковій перспективі.

Інші методи, такі як лазерна або кріо-терапія, також популярні сьогодні. Ми завжди рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися з дерматологом.

Хочемо поділитися з вами кількома 100% природними способами, за допомогою яких ви зможете поступово усунути веснянки.

веснянки на обличчіПопереджувальні ознаки

Веснянки та плями, як правило, впливають на зовнішній вигляд. Проте необхідно звернути увагу на те, чи вони змінюють розмір, форму або колір, чи викликають болісні відчуття, чи є незручними на дотик. У цих випадках не слід застосовувати жодних засобів, а варто звернутися за консультацією до дерматолога якомога швидше.

Найбільше схильні до ризику люди зі світлим кольором обличчя і схильністю до веснянок, а також ті, які часто підлягають впливу сонячних променів.

Першим кроком є ​​профілактика

Найкращий засіб для лікування веснянок – уникати того, що їх викликає:

  • Надмірне перебування на сонці: слід завжди використовувати сонцезахисний крем для вашого типу шкіри, капелюх і сонцезахисні окуляри, якщо це необхідно, а також уникати полуденного сонця, якщо це можливо.
  • Гормональні зміни під час вагітності: протягом місяців вагітності поява веснянок на шкірі через надмірне виробництва меланіну є цілком нормальною. У деяких випадках веснянки зникають після пологів.
  • Використання оральних контрацептивів: вони також змінюють рівень гормонів, як і вагітність, а веснянки часто зникають після лікування.
  • Хронічне акне: у цих випадках рубці, викликані хронічним акне, можуть спричинити появу веснянок, якщо не лікувати їх належним чином.
  • Старіння: нестача поживних речовин, сухість шкіри, вплив змін клімату, а також розлади можуть впливати на здоров’я і зовнішній вигляд шкіри в довгостроковій перспективі.
Темні плями на руках

Лимони багаті на вітамін С

Лимони використовують в кремах від плям завдяки вмісту вітаміну С і антиоксидантів.

Нанесіть свіжий лимонний сік на веснянки та плями за допомогою ватного тампону. Ви можете також протерти шкіру внутрішню частину кірки. Дайте висохнути.

Лимони для шкіри обличчяШипшина, щоб вирівняти тон шкіри

Олія з шипшини є найкращим засобом для тонусу шкіри ввечері. Вона ідеально підходить як від світлих, так і від темних плям. Цю олію можна наносити на шкіру чистою і нерозбавленою двічі на день. Тримайте олію в темній скляній пляшці з герметичною кришкою, щоб вона не втратила своїх властивостей.

Маска з полуницею

Цей смачний червоний плід здатен поступово зменшувати появу темних слідів на шкірі. Оскільки це трохи складніше, ніж використання лимона або олії з шипшини, у нас є два способи застосування полуниці:

  • Приготуйте маску з подрібненої полуниці, нанесіть і залиште протягом однієї години. Робіть таку маску раз на тиждень.
  • Заморозьте розчавлену полуницю в лотку з льодом і втирайте кубики у шкіру. Так ви завжди матимете їх під рукою.
Полуниця

Алое вера від акне

Натуральний гель з алое вера є чудовим рішенням для тих, хто страждає на хронічне акне і хоче позбутися плям на шкірі та запобігти їхній появі.

Гель алое вера має лікувальні та зволожувальні властивості, завдяки яким він прекрасно підходить для людей з чутливою шкірою.

Його можна застосовувати двічі на день.

Не використовуйте жоден із цих засобів перед виходом на сонце.