Домашні засоби від лихоманки

Лихоманка - це те, що зазвичай викликає тривогу, особливо коли це стосується маленьких дітей, у яких є інші проблеми зі здоров'ям.
Домашні засоби від лихоманки

Останнє оновлення: 02 лютого, 2019

Лихоманка частіше трапляється у дітей, ніж у дорослих, тому що їхня імунна система ще розвивається і не реагує на інфекції настільки швидко, наскільки у дорослому віці, тому особливо важливо знати причини та ознаки лихоманки, та вміти їх лікувати.

Згідно з визначанням, лихоманка – це температура, вища за 37° С. Вона виникає, коли організму не вистачає антитіл, щоб відбити атаку вірусів, бактерій та інших мікроорганізмів. Коли ваша температура тіла піднімається, це вбиває шкідливі організми в теплому середовищі, і зрештою вони вийдуть через піт.

З цієї причини, лихоманку слід розглядати лише як симптом проблем зі здоров’ям, які можуть вимагати медичної допомоги, особливо якщо вона супроводжується іншими симптомами, такими як діарея, судоми або важке дихання.

Багато людей обирають різноманітні лікарські препарати, щоб знизити температуру, коли у них лихоманка. Але надмірне споживання цих препаратів може мати серйозний побічний вплив на здоров’я, який подекуди може проявитися миттєво.

Що слід робити, коли у вас лихоманка?

Перше, що ви повинні зробити, коли підозрюєте, у вас лихоманка, – це контролювати її протягом тривалого часу. Якщо температура тримається нижче 37,7° С, ви повинні відпочивати і пити багато рідини. Зрештою лихоманка “прорветься” з потом, і організм усуне всі залишки токсинів. Після того, як це відбулося, ви повинні змінити одяг і простирадла, щоб уникнути подальшого впливу.

Якщо лихоманка сягає вище 37,7° С, важливо знайти спосіб її збити, а в разі надзвичайної ситуації необхідно звернутися до лікаря. Для маленьких дітей віком до трьох місяців температура не повинна перевищувати критичної позначки в 37,7° С.

Засоби для усунення лихоманки

ознаки лихоманки
Існує кілька природних способів зменшення лихоманки. Вони легкі і безпечні для повернення організму до нормальної температури.

Деревій (деревій звичайний)

Деревій, як відомо, використовували для зниження температури протягом століть. Він знижує температуру тіла, а також має властивості, які допомагають поліпшити травлення, борються з паразитами та іншими бактеріями. У разі лихоманки рекомендують приготувати суміш деревію, м’яти і бузини.

Цибуля

цибуля
Цибуля може бути використана для зниження температури, якщо її нарізати і покласти скибочки на підлогу. Людина, яка страждає на лихоманку, має постояти на скибочках цибулі босоніж протягом півгодини. Щоб краще застосовувати це лікування для дітей, слід покласти скибочки цибулі у шкарпетки і одягти їх на ноги.

Шавлія

Ще один хороший спосіб регулювати температуру тіла – використання шавлії. Для цього слід просто закип’ятити чашку води (200 мл) і додати столову ложку свіжої шавлії, чайну ложку меду і три столові ложки лимонного соку.

Картопля

Картопля містить природні протизапальні властивості і ферменти, які можуть допомогти зменшити лихоманку. Щоб отримати переваги з картоплі, необхідно її натерти і змішати з холодною водою, а потім покласти на лоб на 10-15 хвилин.

Пийте багато рідини

Вода
Незважаючи на метод, який ви використовуєте для зниження лихоманки, важливо пити багато рідини, щоб запобігти зневодненню організму. За кожної нагоди пийте багато води, а також натуральні соки, чаї і відвари.

Лимонна шкірка і ячмінь

Цей лікувальний засіб корисний для поповнення рідини, втраченої під час лихоманки. Щоб його приготувати, додайте шкірку лимона і дві столові ложки ячменю до літру окропу. Дайте настоятися протягом 12 годин, а потім пийте протягом дня, після того як лихоманка спаде.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.