Домашній натуральний засіб, щоб вилікувати мелазму

Хоча повністю вилікувати мелазму важко, можна використовувати засіб з йогурту, банану і лимону, щоб зменшити її. Дізнайтеся далі, як приготувати цей засіб вдома.
Домашній натуральний засіб, щоб вилікувати мелазму

Останнє оновлення: 31 березня, 2019

Ви помітили темні плями на обличчі і не знаєте, як їх позбутися? Це може бути мелазма. Сьогодні продають різні креми, щоб вилікувати мелазму.

Однак дерматологічне лікування зазвичай досить дороге. А втім, щоб зробити цей природний альтернативний засіб, вам просто потрібно піти в супермаркет і купити ці три недорогі інгредієнти. Таким чином, ви зможете вилікувати мелазму самостійно.

Що таке мелазма та що її викликає?

мелазма під час вагітності

Мелазма – це гіперпігментація шкіри на обличчі. Вона з’являється у вигляді коричневих або темних плям на лобі, щоках, підборідді або навіть шиї.

Це трапляється частіше у жінок, ніж у чоловіків. Це можна пояснити тим, що збільшення жіночих гормонів викликає підвищення меланіну. Через це мелазма більш поширена серед жінок.

Походження мелазми поки незрозуміле. Однак зазвичай вона з’являється після постійного впливу сонця без використання сонцезахисного крему. Генетичні фактори, як і нерегулярна навність жіночих гормонів, також є одними з причин. Через це мелазма дуже часто трапляється у вагітних жінок.

Використання оральних контрацептивів і гормонального лікування прогестероном та естрогеном також впливають на появу мелазми. Таким чином, це також можливі причини.

Переваги засобу з йогурту, банану і лимону для шкіри

 • Йогурт є прекрасним натуральним інгредієнтом для зволоження шкіри, її відлущування та боротьби з акне. Це пов’язано з його високим вмістом цинку, молочної кислоти, кальцію і кислотного рН.
 • Банани мають корисні поживні речовини для шкіри, такі як марганець і вітаміни В6, С і Е. Крім того, вони володіють антиоксидантними властивостями і великою кількістю води. Тому вони є чудовими зволожувальними засобами для шкіри.
 • Лимони – цитрусові фрукти, багаті вітаміном С. Вони допомагають ліквідувати мертві клітини шкіри, прискорюють регенерацію клітин, стимулюють вироблення колагену та усувають плями на шкірі.

Усе це робить йогурт, банани та лимони ідеальними інгредієнтами, щоб приготувати природний засіб від мелазми. Хочете дізнатися, як його зробити? Записуйте!

Засіб з йогурту, банану і лимону, щоб вилікувати мелазму

Перш ніж зробити цей засіб, важливо пам’ятати, що його ефекти не є негайними. Щоб побачити помітні зміни, ви повинні використовувати його послідовно протягом декількох місяців.

Інгредієнти

Приготування

 • Почистіть банан, покладіть його в склянку, і добре розчавіть, поки не утвориться пюре.
 • Додайте 2 столові ложки простого йогурту.
 • Потім перемішайте, щоб отримати кремову пасту.
 • Нарешті додайте лимонний сік і знову перемішайте.

Як його використовувати

сонцезахисний крем
 • Ми рекомендуємо застосовувати його вночі.
 • Після миття та витирання обличчя і шиї дуже добре нанесіть препарат рівномірно на уражену ділянку.
 • Нехай діє протягом 20 хвилин.
 • Потім добре вимийте обличчя.

Важливо, щоб ви не виходили на сонячне світло після застосування цього засобу. Це пов’язано з кислотністю лимона. Якщо на вашій шкірі є залишки лимона і ви піддаєте її впливу сонця, це призведе до хімічної реакції. Таким чином, ви обпечете оброблену область на обличчі.

Дуже важливо промивати обличчя великою кількістю води і не перевищувати рекомендований час. Мати здорову шкіру і правильно за нею доглядати необхідно для загальної краси.

Крім того, після використання, ви повинні застосовувати зволожувальний або сонцезахисний крем, якщо ви виходите з дому. Ваша шкіра буде більш чутливою. Попри те, що ви добре промили обличчя і немає жодних слідів лимона, ви все одно повинні захищати його.

Рекомендують використовувати цей засіб 3 рази на день упродовж 2-3 тижнів. Потім ви почнете бачити результати.

Пам’ятайте, що щойно ви побачите темні плями на обличчі і подумаєте, що це може бути мелазма, зверніться до свого дерматолога. Він поставить точний діагноз щодо стану вашої шкіри. Для цього лікар буде використовувати лампу, яку називають Лампа Вуда. Висвітлюючи вашу шкіру цим світлом, лікар може побачити, чи це мелазма.

Нарешті, якщо ви вагітні, обов’язково доглядайте за своєю шкірою. Не виходьте з дому, не використовуючи достатньо сонцезахисного крему. Крім того, не забувайте, що обличчя потребує особливої уваги.

Це може вас зацікавити ...
6 натуральних засобів від запалення ока
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
6 натуральних засобів від запалення ока

Запалення ока є досить розповсюдженою проблемою. Саме тому у цій статті ми зібрали 6 рецептів натуральних засобів, які допоможуть усунути цю пробле...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.