Лимонний сік з оливковою олією неймовірно корисні

Це напій містить багато вітамінів і володіє чудовими властивостями. Але не варто робити його основою свого раціону. Лимонний сік з оливковою олією стануть чудовим доповненням дієти.
Лимонний сік з оливковою олією неймовірно корисні

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

Протягом останніх років багато людей почали звертатися до альтернативної медицини. Вона не настільки ефективна, як традиційні методи лікування, утім має значно менше побічних ефектів. Сьогодні ми дізнаємось, чи правда, що лимонний сік з оливковою олією мають корисні властивості для здоров’я.

Крім того, альтернативні засоби володіють численними корисними властивостями, доступними для кожної людини. Хоча багато захворювань вони не лікують, доведено, що в таких засобах містяться складники, які зменшують різноманітні симптоми.

Оливкова олія – це один із натуральних інгредієнтів, про які ми часто чуємо. Це корисний жир. Вона також популярна завдяки різноманітному застосуванню в кулінарії та високій поживній цінності.

Якщо змішати лимонний сік з оливковою олією, вийде потужний засіб домашнього приготування. У цій суміші дуже багато поживних речовин. Вона також допомагає зменшити симптоми деяких захворювань і запобігає їх ускладненню.

У цій статті ми детально розповімо про корисні властивості цього засобу, щоб ви розуміли, чому варто додати його до свого раціону.

Запам’ятайте рецепт!

Для чого вживати лимонний сік з оливковою олією

Бореться із закрепами
жінка

Дуже корисно вживати лимонник сік з оливковою олією на сніданок. Ця суміш бореться із закрепами та іншими розладами травлення.

Оливкова олія – це натуральний проносний засіб. З іншого боку, лимонний сік володіє протизапальними властивостями та сприяє кишковому транзиту.

Використовуйте цей засіб, якщо у вас гази, підвищена кислотність або проблеми з травленням, спричинені стресом.

Виводить токсини з організму

І лимонний сік, і оливкова олія володіють детоксикувальними властивостями. Завдяки цьому вони допомагають очистити організм.

Змішайте ці інгредієнти, щоб пришвидшити виведення токсинів. Вони також сприяють роботі печінки та сечового міхура й, крім цього, захищають організм від негативного впливу вільних радикалів.

Контролює рівень холестерину

холестерин

В оливковій олії міститься багато корисних жирів. Вони чудово збалансовують рівень ліпідів у крові й завдяки цьому сповільнюють утворення бляшок в артеріях.

Якщо вживати цей засіб регулярно, він регулюватиме рівень шкідливого холестерину. Лимонний сік з оливковою олією також підвищує рівень корисного холестерину та підтримує баланс тригліцеридів.

Така суміш добре дбає про здоров’я суглобів. Усе завдяки вмісту антиоксидантів, які мінімізують окислювальний стрес. Цей засіб також допомагає вивести токсини.

Покращує стан волосся, шкіри та нігтів

нігті, шкіра та волосся

Лимонний сік з оливковою олією дуже корисні для нігтів. Він захищає сухі та ламкі нігті.

Можна наносити засіб прямо на кутикулу. Це забезпечить її додатковими поживними речовинами.

Ця суміш також володіє антисептичними й властивостями в’язкості, завдяки яким вона лікує кутикулу та лупу.

Бореться з черевним жиром

На відміну від деяких інших засобів, лимонний сік з оливковою олією не можна назвати “спалювачем жиру”. Тим не менш, у вигляді добавки, він допомагає позбутися від надмірної ваги.

Корисні властивості цієї суміші сприяють здоров’ю печінки та жовчного, які є двома основними чинниками, що впливають на нормальне перетравлення жирів і хороший метаболізм. 

У засобі також містяться важливі жирні кислоти. Вони мають сечогінні та протизапальні властивості, а також дарують відчуття ситості. Завдяки цьому ви зможете обмежити вживання інших засобів.

Жирні кислоти пришвидшують метаболізм жирів, які накопичуються в животі, та знижують ризик розвитку проблем із серцем.

Покращує циркуляцію крові

Оливкова олія діє як антикоагулянт. Завдяки цьому вона покращує  циркуляцію крові та запобігає утворенню кров’яних згустків. 

Ця суміш підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Вона допомагає запобігти варикозу.

Контролює тиск крові

вимірювання тиску

Засіб з оливкової олії та лимонного соку допомагає людям із високим кров’яним тиском. Його секрет у вмісті антиоксидантів і мінералів.

Споживайте таку суміш на сніданок, щоб контролювати стрибки тиску та серцевий ритм.

Запобігає передчасному старінню

Рекомендуємо вживати ложку цього засобу на день. Так клітини отримуватимуть багато антиоксидантів і поживних речовин, що, у результаті, допоможе уникнути передчасного старіння.

У ньому міститься вітамін E, який є антиоксидантом і тому дуже корисний. Він має багато властивостей, серед яких основні такі: зниження ризику захворювань серця, артриту та появи зморшок.

Така суміш також забезпечує організм мононенасиченими жирами та мінералами, які покращують роботу внутрішніх органів, зокрема печінки, нирок і травної системи.

Як приготувати цей засіб?

лимон та оливкова олія

Його варто сприймати лише як дієтичну добавку, а не як основний прийом їжі.

Не рекомендовано вживати більше ніж одну ложку на день. В іншому випадку це може спричинити певні побічні ефекти.

Інгредієнти

  • 1/2 столової ложки (8 г) оливкової олії
  • 1/2 столової ложки (5 мл) свіжого лимонного соку

Приготування

  • Змішайте оливкову олію та лимонний сік. Випийте суміш за півгодини до сніданку.
  • Цей засіб можна вживати щодня. Щоб корисні властивості суміші були максимальними, пийте її щонайменше тричі на тиждень.

Маєте під рукою інгредієнти, які містить цей рецепт? Тепер ви знаєте про їхні корисні властивості. Вживайте цей засіб, щоб покращити своє здоров’я.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.