Домашній засіб для видалення пилу з меблів

Домашні засоби не тільки видаляють пил, але й дезінфікують поверхню та надають захисний шар меблям, що змушує їх блищати. Ми прозповімо вам про чудовий засіб для видалення пилу з меблів.
Домашній засіб для видалення пилу з меблів

Останнє оновлення: 21 листопада, 2018

Пил – це поєднання частинок  ґрунту, пилку й інших речовин з навколишнього середовища, які потрапляють до будинку через двері, вікна та підошви взуття. Ми розповімо, як легко зробити ефективний засіб для видалення пилу та бруду з меблів.

Пил може викликати проблеми зі здоров’ям, тому що він легко проходить через дихальні шляхи прямо у легені, викликаючи роздратування або алергічні реакції.

Прикро те, що це є неминучим: пил буде вриватися у ваш будинок і вимагати регулярного очищення, щоб уникнути будь-яких несприятливих наслідків для здоров’я.

Велика частина пилу має тенденцію накопичуватися у меблях, і з часом вони почнуть виглядати брудними та тьмяними.

З огляду на те, що ви вже знаєте про необхідність очищати меблі регулярно, у сьогоднішній статті ми хочемо розповісти про домашній засіб для видалення пилу та бруду з меблів.

Дізнаймося, як його зробити!

Домашній очисний засіб для видалення пилу з меблів

лимон для прибирання

Цей саморобний очисний продукт виготовлений з комбінації органічних компонентів, які будуть видаляти пил і бруд, не змінюючи природного кольору ваших меблів та залишаючи гарний блиск.

На відміну від продуктів, які продають в магазинах для тієї самої мети, цей не містить агресивних хімікатів, що робить його кращим для навколишнього середовища, а також для здоров’я.

Він чудово підходить для видалення дратівливих пилових плям, які поступово накопичуються, коли ви забуваєте очистити певні ділянки.

Він містить оливкову олію – продукт, який є придатним для всього будинку, тому що він може приховати подряпини на дерев’яних меблях і захистити поверхні, наприклад плетені, металеві та скляні.

Оскільки ми не будемо використовувати оливкову олію для харчових або косметичних цілей, ви можете використовувати будь-яку з її перероблених форм чи навіть залишки олії, яку використали для приготування їжі.

засіб для очищення меблів

Ми також будемо використовувати чудодійні якості ефірної олії лимона, тому що окрім його приємного аромату, вона багата на антибактеріальні й антисептичні властивості, які посилюють ефект очищення.

Його застосування винищить будь-які алергени та полегшить видалення кліщів, бактерій та інших мікроорганізмів.

Нарешті ми маємо столовий оцет, інгредієнт, який використовували протягом декількох десятиліть як природний очисний продукт.

Природні кислоти в оцті видалять пил і усунуть те навколишнє середовище, у якому патогенні мікроорганізми звикли розмножуватися.

У результаті, меблі будуть вільні від запахів і будуть блищати так яскраво, що виглядатимуть, як нові.

Як зробити цей домашній очисник меблів?

засіб для очищення меблів

Як і з іншими натуральними очисними засобами, інгредієнти для нього легко придбати, і вони не становитимуть жодної небезпеки для вашої шкіри або для здоров’я органів дихання.

Ми рекомендуємо готувати невелику кількість для кожного використання таким чином, щоб вона не ставала менш ефективною з плином часу.

Інгредієнти

 • 2 чайні ложки оливкової олії (15 г)
 • 1/2 чайної ложки лимонної ефірної олії (3 г)
 • 1/4 чашки столового оцту (62 мл)
 • 1 3/4 склянки води (312 мл)
 • 1 пляшка із розбризкувачем (450 мл)
 • 1 ганчірка з мікрофібри

Вказівки

 • Змішайте оливкову олію й ефірну олію лимона в невеликій мисці.
 • Добре перемішайте ложкою та додайте білий оцет і воду.
 • Коли ви отримаєте однорідну рідину, вилийте цю суміш у пляшку з розпилювачем і приступайте до його застосування.

Інструкція із застосування

 • Розпорошіть певну кількість цього очисника на меблі, почекайте декілька хвилин, а потім протріть серветкою з мікрофібри для видалення пилу.
 • Повторіть цю процедуру, якщо ви побачите, що поверхня все одно здається брудною.
 • Ви можете використовувати цей засіб для дерева, шкіри або скла.

Для полірування меблів

полірування меблів

Якщо ваші меблі виглядають тьмяними навіть після видалення пилу та бруду, подумайте про те, щоб спробувати цей простий трюк з оливковою олією та лимоном.

Інгредієнти

 • 4 столові ложки оливкової олії (64 г)
 • 2 столові ложки лимонного соку (10 мл)

Вказівки

 • Змішайте оливкову олію та лимонний сік і втирайте цю суміш безпосередньо на будь-яку поверхню за допомогою ганчірки.
 • Зачекайте, доки вона висохне на повітрі, перш ніж розміщувати будь-які об’єкти на поверхні.
 • Змішуйте цю суміш у невеликих кількостях, оскільки він не дуже довго зберігається.

Спробуйте будь-яку з цих простих ідей, і ви зрозумієте, що очищення меблів є набагато менш складним завданням, коли у вас є такі чудові помічники!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.