6 натуральних продуктів для видалення жиру зі стільниць

Якщо ви страждаєте щоразу, коли чистите кухню, особливо стільниці, ці поради допоможуть вам. Ви можете попрощатися з неприємним брудом, використовуючи безпечні натуральні засоби для видалення жиру зі стільниць.
6 натуральних продуктів для видалення жиру зі стільниць

Останнє оновлення: 30 вересня, 2018

Безперечно, приготування їжі залишає слід на вашій кухні. Просто погляньте на свої стільниці, щоб побачити, про що йдеться. Ваші стільниці майже завжди забризкані або замазані їжею. Проте вам більше не потрібно турбуватися про це, оскільки є натуральні продукти для видалення жиру зі стільниць, які працюють навдивовижу ефективно.

Приготування улюблених страв дійсно заспокоює. Крім того, що це розслабляє, це також приємно діє на ваші смакові рецептори. Однак, це щастя, як правило, переростає в неприємність, коли мова йде про чищення.

Це також трапляється з тими, хто дотримується строгої здорової дієти. Овочі, м’ясо, фрукти… Всі ці інгредієнти можуть залишити плями на кухні.

Сьогодні ми зосередимося на стільницях. Через те, де вони розташовані й наскільки часто їх використовують, вони зазвичай стають справді брудними. Ось список найкращих натуральних засобів для видалення жиру зі стільниць.

Натуральні продукти для видалення жиру зі стільниць

Матеріал, з якого вони зроблені, в значній мірі визначатиме, які природні засоби для видалення жиру треба використовувати. Найголовніше – зробити все, що у ваших силах, щоб вони були в хорошому стані.

1. Харчова сода

Так, ми багато разів говорили про те, наскільки потужна харчова сода, коли справа доходить до дезінфекції та чистки.

Для того, щоб використовувати її на ваших стільницях, ви просто повинні змішати її з водою, щоб очистити кам’яні стільниці. Ви можете використати склянку води і чайну ложку харчової соди, щоб попрощатися з жирними плямами.

2. Вазелін та білий оцет

Це неймовірне поєднання відновлює блиск мармурових, гранітних та кам’яних стільниць. Просто змішайте половину чайної ложки вазеліну і столову ложку білого оцту в мисці. Потім додайте воду, щоб розбавити.

способи видалення жиру зі стільниць

3. Нейтральне мило

мило для видалення жиру зі стільниць
мило ідеально підходить для чищення гранітних та мармурових стільниць,

Щоб використати цей продукт, потрібно поєднати його з гарячою водою і за допомогою м’якої губки очистити брудну поверхню.

4. Використовуйте лимон для чищення мармуру

лимон для видалення жиру зі стільниць
Для цього вичавте половину лимона на склянку теплої води.

Лимон знежирює, що допоможе легко видалити жир з ваших стільниць.

5. Оцет та вода для щоденного прибирання

оцет для видалення жиру зі стільниць

Щоб зробити його, просто змішайте оцет та воду. Потім використовуйте бавовняну ганчірку, щоб очистити стільниці.

Це запобігає накопиченню сміття та пилу. Це швидке і просте рішення, яке ви можете зробити з домашніх інгредієнтів.

6. Останній засіб: мило та вода

домашні засоби для видалення жиру зі стільниць
Цей варіант дуже рекомендують для дерев’яних стільниць.деревини

Насправді, губку не потрібно дуже сильно змочувати. Змочіть її достатньо, щоб якнайшвидше видалити бруд. Чим швидше ви це робите, тим менше це пошкодить дерево.

Як бачите, ці натуральні засоби для видалення жиру зі стільниць – саме те, що вам потрібно для того, щоб тримати їх чистими. Попрощайтеся з жирними стільницями та просто зосередьте увагу на смачних стравах для вашої родини.

Це може вас зацікавити ...
Найкращі поради для прибирання вдома
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Найкращі поради для прибирання вдома

Шукаєте корисні поради для прибирання? З цієї статті ви дізнаєтесь про деякі корисні прийоми та методи прибирання, особливо про важкодоступні місця...  • Rutala, W. A., Barbee, S. L., Aguiar, N. C., Sobsey, M. D., & Weber, D. J. (2000). Antimicrobial Activity of Home Disinfectants and Natural Products Against Potential Human Pathogens. Infection Control & Hospital Epidemiology. https://doi.org/10.1086/501694
  • Krehbiel, D. (2014). Acetic Acid Content of Vinegar. https://doi.org/10.1158/0008-5472.CAN-08-3221
  • Dhanavade, M., Jalkute, C., … J. G.-B. J. of, & 2011, U. (2011). Study antimicrobial activity of lemon (Citrus lemon L.) peel extract. British Journal of Pharmacology and Toxicology. https://doi.org/10.1002/ajp.21003

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.