Фрукти, які допоможуть у боротьбі з гастритом

Фрукти, які допоможуть у боротьбі з гастритом
Фрукти, які допоможуть у боротьбі з гастритом

Останнє оновлення: 13 лютого, 2019

Гастрит може бути викликаний декількома різними причинами, на першому місці стоїть невідповідний спосіб життя. Якщо ви відчуваєте такі симптоми, як блювота, біль у спині, здуття живота або хронічна втома, то необхідно звернутись до лікаря, він дасть професійні рекомендації та призначить відповідне лікування.

У цій статті ми хотіли б обговорити кілька плодів, які можуть бути корисними у боротьбі з гастритом та запобігали б сильним болям у животі. Вони можуть похвалитися своїм високим рівнем поживних речовин та клітковини.

1. Груші

при такому захворюванні, як гастрит, рекомендовано їсти груші

Завдяки вітамінам В1, В2, В3, А, В та С, волокнам, що містяться у грушах, вони є одними з найбільш рекомендованих фруктів при проблемах пов’язаних з гастритами. Вони регулюють нервову систему та шлунково-кишковий тракт.

2. Папая покращує травлення та лікує гастрит

Це один з найважливіших фруктів, через його вміст вітамінів В1, В2, А, В та С. Він багатий на такі мінерали , як магній, залізо, сірка, калій та є одним з основних плодів, що допомагають хорошому травленню. Крім того, папайя також корисна для шкіри, волосся, кісток та гарного функціонування імунної системи.

Наріжте кубиками шматок папаї та додайте до неї склянку знежиреного кефіру, змішайте усе за допомогою блендера. Збивайте протягом декількох хвилин, пийте по одній склянці після сніданку, обіду чи вечері. О це буде задоволення!

3. Банан

банани

Банан є одним з фруктів з високим рівнем клітковини. З найнижчим показником жирів та білків, він є прекрасним джерелом енергії, допомагає прискорити перетравлювання, забезпечує легку послаблювальну дію. Банани, також, багаті цинком, який допомагає зміцнити волосся та бореться з його втратою.

Якщо ви страждаєте від гастриту, спробуйте їсти стиглі банани, тому що велика кількість зелених бананів можуть бути руйнівними для шлунка.

4. Кокос

Кокос виділяється з поміж інших, своїми високими рівнями магнію, фосфору, кальцію та калію. Кокос – великий волокнистий фрукт, котрий покращує кишковий рух. Так само, як банан, він діє як легке проносне, що просто очищує організм.

Якщо ви відчуваєте, постійну важкість, ми рекомендуємо споживати стакан кокосової води щодня.

5. Персики

персики для лікування гастриту

Цей вишуканий солодкий плід має багато позитивних якостей для здоров’я, він діє як сечогінний та послаблювальний засіб. Він також, містить вітаміни А, С та Е, які допомагають запобігати хворобам, наприклад, хворобі Альцгеймера, катаракти та раку.

Персик багатий на мінерали такі як: калій, фосфор та магній, вони беруть участь у нормальному функціонуванні імунної системи. Тому персики легко засвоюються, допомагають печінці шляхом поліпшення травного процесу.

Якщо ви хочете зробити щось, що можна випити та допомогти у боротьбі з гастритом, то зробіть один чудовий напій!

Інгредієнти:

  • 2 столові ложки листя персику
  • 1 склянка окропу
  • Перемішувати листя у воді протягом декількох хвилин, охолодити та пийте одну чашку два або три рази на день.

6. Яблука

Через відоме з’єднання – пектин – коли яблука вступають у контакт з водою, вони створюють в організмі гель, що допомагає захистити кишечник. Якщо у вас немає закрепу, а є швидше діарея (тому що гастрит зазвичай проявляється у два різних способи), то цей фрукт поглине рідини, які зміцнюють фекалії.

Як видно, ці фрукти можуть бути дуже корисні при боротьбі з дискомфортом, що пов’язаний з гастритом. Не рекомендовано просто споживати ті самі фрукти постійно, змінюйте їх день у день, як вам буде зручно. Ви також можете подивитись рецепти, які мотивують з’їсти більше фруктів, а отже, і поліпшити собі якість життя.

Тож… які плоди ви регулярно споживаєте?

Це може вас зацікавити ...
Спробуйте ці чудові природні засоби від гастриту
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
Спробуйте ці чудові природні засоби від гастриту

Якщо ви проходите лікування гастриту, зверніться до лікаря, перш ніж зупинити його або спробувати ці чудові природні засоби від гастриту.