Два способи позбутися розтяжок природним шляхом

Позбутися розтяжок не так просто, як здається на перший погляд,усе залежить від того, наскільки серйозно вони вразили шкіру. Але якщо вони ще злегка червоні, то цілком імовірно, що вам вдасться про них повністю забути. 
Два способи позбутися розтяжок природним шляхом

Останнє оновлення: 13 травня, 2021

Такі тілесні “прикраси” завдають неприємностей і непокоять безліч людей. Традиційно вважають, що ця проблема стосується лише жінок, але насправді від неї страждають і чоловіки. У цій статті ми розповімо вам, як позбутися розтяжок природним шляхом.

Тож сьогодні поговоримо про ті нерівні лінії злегка червоного кольору. Вони з’являються в результаті розтягувань, що відбуваються у верхніх шарах шкіри, зокрема безпосередньо під її поверхнею.

Найбільше розчарувань через цю проблему пов’язано із зовнішнім виглядом, адже це впливає на самооцінку людей. Багато хто соромиться свого тіла і через можливу реакцію оточення намагається уникати походів у басейн чи на пляж. Саме через це жінки намагаються позбутися розтяжок у будь-який спосіб.

Найбільш поширені фактори та місця появи розтяжок

Як і з багатьма іншими косметичними проблемами, існує низка чинників, які впливають на наш зовнішній вигляд. Деякі із них можна досить легко контролювати, інші — значно важче.

Зазвичай поява розтяжок асоціюється із коливанням ваги тіла, коли ми неконтрольовано набираємо чи втрачаємо зайві кілограмиПроте це не єдина причина.

Ще одним фактором є стрімкий ріст у період статевого дозрівання підлітків. У цей час шкіра також може натягуватися настільки сильно, що аж втрачає свою еластичність, відповідно з’являються сумнозвісні борозни.

розтяжки під лупою

А ще однією поширеною причиною є вагітність. Тоді розтяжки зосереджені на животі та по боках.

Беручи до уваги вище перелічені фактори, можемо спрогнозувати, де і коли варто очікувати проблем.

Найвразливішими ділянками тіла є живіт, груди, сідниці та стегна. Здебільшого всі розтяжки спочатку мають злегка червоне забарвлення, але згодом вони можуть ставати або блідими, або навпаки темними, усе залежить від індивідуальних особливостей.

Два природні способи позбутися розтяжок

Розтяжки — це те явище, яке досить швидко розвивається та прогресує, тому навіть сусідні борозни на одній ділянці тіла можуть бути на різних стадіях.

Тож деякі уже доводиться лікувати, а іншим можна ще запобігти.

У цілому розтяжки можна поділити на “старі” та “свіжі”. Як ми згадували вище, нові мають рожевий відтінок, а давніші в основному стають світлішими від кольору решти шкіри.

Ми вже казали, що обидва види можна лікувати, але з червоними лініями все трохи простіше, і їх можна навіть повністю позбутися.

Далі ми розкажемо про деякі природні способи, які допоможуть позбутися розтяжок.

1. Лимон та оливкова олія

лимон та оливкова олія

Лимон — дуже популярний цитрус, оскільки він має багато лікувальних властивостей та його широко застосовують з косметичною метою.

Завдяки лимонній кислоті, одному із основних компонентів цього фрукта, він має здатність очищувати та відбілювати, а відповідно чудово підходить для процедур на шкірі.

З іншого боку, оливкова олія — ще один надзвичайно корисний продукт, оскільки він має високий вміст вітаміну Е, необхідної для дерми поживної речовини.

Якщо використовувати ці інгредієнти разом, то отримаємо чудовий природний засіб, який допоможе позбутися розтяжок та надасть шкірі осяйного вигляду.

Компоненти

 • 1/2 лимона
 • 10 крапель оливкової олії холодного віджиму

Використання

 • Візьміть половинку лимона, натріть ним ту ділянку, де у вас є розтяжки.
 • Круговими рухами масажуйте це місце впродовж 10 хвилин.
 • Після цього почекайте ще 10 хвилин і нанесіть на шкіру оливкову олію холодного віджиму, втирайте її до повного поглинання.

2. Червоний виноград

червоний виноград

Зазвичай виноград сприймають як корисний продукт і хорошу альтернативу шкідливим перекусам між прийомами їжі. Проте небагато людей знають, що він ще й дуже добре впливає на шкіру.

Завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям виноград може допомогти зробити світлі розтяжки менш помітними.

Інгредієнти

 • 10 ягід червоного сорту
 • 1 склянка простого йогурту (200 г)

Приготування та застосування

 • Роздавіть цілий виноград (кісточки та шкірку не потрібно відділяти) та висипте отримане пюре у миску.
 • Туди ж додайте склянку звичайного йогурту та ретельно все розмішайте.
 • Нанесіть та коловими рухами втирайте отриману суміш на ту ділянку тіла, де є розтяжки.
 • Залиште на 20 хвилин, а потім змийте холодною водою.

Якщо у вас є розтяжки, не зволікайте. Випробуйте ці засоби, які допоможуть позбутися розтяжок, вже сьогодні!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.