10 неймовірних способів використання оливкової олії

9 Грудня, 2018
Оливкова олія не лише додає приємий смак вашим стравам, вона ще й надзвичайно корисна. Ви здивуєтесь, але її можна використовувати не лише на кухні.

Багато людей не уявляє, як можна готувати без оливкової олії. Саме тому ми хочемо розповісти вам, наскільки оливкова олія може бути корисною для здоров’я, краси та догляду за будинком, у цій статті ми поділимося з вами 10 неймовірними способами використання цього продукту.

Оливкова олія сприяє схудненню

Оливкова олія – це вид корисного жиру, який стимулює втрату зайвих кілограмів. Ця олія пришвидшує метаболізм, тож ваш організм починає спалювати жир у шаленому темпі, а ви при цьому залишаєтесь ситими та задоволеними.

У середземноморському регіоні оливкову олію використовують як заправку до салатів, відварених овочів та соусів, а ще навіть подають її до хліба замість вершкового масла.

Вона знімає біль

оливкова олія

Завдяки високому вмісту олеоканталу, оливкова олія діє як потужний протизапальний засіб, що має здатність зменшувати неприємні больові відчуття та дискомфорт. Проведені дослідження довели, що регулярне вживання оливкової олії допомагає зменшувати запальні процеси в організмі, які часто є невіддільними супутниками хронічних розладів внутрішніх органів та систем.

Олія захищає від розвитку когнітивних розладів

мозок людини

Мононенасичені жири, які містяться в оливковій олії, допомагають затримувати та навіть запобігати розвитку розладів когнітивної системи. Такі проблеми часто виникають при таких психічних захворюваннях, як хвороба Альцгеймера.

Оливкова олія для профілактики діабету

Якщо ви почнете регулярно вживати оливкову олію, то зможете запобігти розвитку такого серйозного захворювання, як діабет другого типу. Як саме? Річ у тому, що олія допомагає контролювати рівень інсуліну в організмі, зменшуючи тим самим ризик підвищення рівня цукру у крові.

Вона зміцнює імунну систему людини

імунна система людини

Ваша імунна система відповідає за захист організму від різноманітних інфекційних захворювань, таких як грип та застуда. Коли імунна система ослаблена, вона стає більш вразливою до різних хвороб. Антиоксиданти, які у великій кількості містяться в оливковій олії, сприяють зміцненню імунної системи. А головне – у жодній іншій олії антиоксидантів немає!

Читайте: Натуральні олії для зняття макіяжу.

Оливкова олія лікує подразнення від підгузків

Оливкова олія є натуральним, м’яким та безпечним продуктом, який здатний зменшувати подразнення, спричинене тривалим перебуванням у підгузку. Вона зменшує почервоніння та покращує стан шкіри навколо ураженої ділянки тіла.

Вона діє як натуральний зволожувач волосся

гарна жінка

Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра мала здоровий вигляд, обов’язково слід її ретельно зволожувати за допомогою засобів, які очищують та відновлюють клітини шкіри.

Оливкова олія є одним з неймовірних натуральних продуктів, які допомагають зберегти шкіру еластичною. Вона попереджає передчасне старіння та захищає шкіру від негативного впливу прямих сонячних променів.

Ми радимо вам щодня наносити на шкіру декілька крапель оливкової олії, змішаної з вашим улюбленим ароматом будь-якої ефірної олії.

Оливкова олія допоможе кинути курити

Оливкова олія стане чудовим помічником тим, хто прагне кинути курити. Всього лише 5 крапель оливкової олії перед сніданком щодня, і ви позбудетесь бажання потягнутись за наступною сигаретою. Це в сою чергу нейтраоізує негативний вплив нікотину на організм.

Олія приборкає неслухняне волосся

Якщо у вас кучеряве або хвилясте волосся, то ви точно знаєте, як важко його пригладити та укласти в охайну зачіску.

Замість того, щоб використовувати різноманітні косметичні лаки та гелі для приборкання неслухняного волосся, спробуйте нанести на голову невелику кількість оливкової олії перед укладанням волосся у зачіску. Просто налийте декілька крапель олії на долоню та нанесіть її на волосся.

Цей продукт є чудовим помічником у боротьбі із сухістю волосся та шкіри, адже олія зволожує волосся, скріплює посічені кінчики, бореться з лупою та повертає волоссю колишній блиск.

Читайте: Оливкова олія і лимон для бадьорого ранку.

Вона допомагає боротися з хропінням

Проведені дослідження довели, що регулярне вживання оливкової олії допоможе у боротьбі з цією проблемою. Радимо вам випивати по декілька крапель оливкової олії щовечора перед сном. Цей натуральний продукт зволожить м’язи гортані та попередить хропіння.

  • Олексієнко Я. І., Шахматов В. А., Верещагіна О. П. (2014). Харчування та його вплив на здоров’я людини.
  • О. В. Кузьмінська, М. С. Червона. (2004). Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді.  Державний інститут проблем сім’ї та молоді.