Дивні відчуття, які можуть з'явитися після сексу

Дивні відчуття, які можуть з'явитися після сексу
Дивні відчуття, які можуть з'явитися після сексу

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Перш ніж ми починаємо займатися сексом, більшість із нас хоче знати, як це. Коли ми запитуємо друзів, вони описують це як магію, яку ми хотіли би випробувати на собі.

Коли вони казали, як це чарівно, нам не спадало на думку, що дивні й навіть хворобливі речі можуть статися після сексу.

У деяких фільмах період до, під час і після сексу часто зображують дуже романтично. Але там ніколи не пояснюють неприємні ситуації, які можуть трапитися після сексу і досить тривожні на перший погляд.

Проте згодом ми дізнаємося, що не все так безхмарно після сексу. Це лише деякі з речей, які можуть статися:

Печіння і свербіж під час сечовипускання

свербіж та печіння після сексу
Після сексу багато жінок відчувають печіння і свербіж під час сечовипускання. Бажаючи дізнатися, чому це відбувається, вони відвідують гінеколога.

Це викликає занепокоєння у жінок, які щойно стають сексуально активними, тому що вони часто хвилюються, що це може бути венерична хвороба або інша серйозна проблема.

Пам’ятайте, що анатомія зовнішніх  жіночих сечо-статевих органів складається з піхви та сечівника, який розташований на кілька сантиметрів вище. Ця ділянка може бути подразнена через тертя презерватива, статевого члена або навіть особистих виділень.

Ви можете відчути свербіж або печіння під час сечовипускання впродовж кількох днів. Для виявлення імовірної інфекції може знадобитися аналіз сечі.

Потреба сходити в туалет

Багато жінок соромляться говорити про це, але не хвилюйтеся. Ви не єдині, хто відчуває необхідність зупинитися під час сексу, щоб сходити в туалет, тож заспокойтеся.

Ви знали, що відчуваєте бажання піти в туалет, тому що ви близькі до досягнення одного з найкращих відчуттів, які жінка може випробувати? Так, ми говоримо про бажаний оргазм.

Під час проникнення у вагіну статевий член може стимулювати точку G. Це викликає бажання сходити в туалет. Іноді збудження настільки сильне, що після сексу ви можете відчути  таке бажання.

Це залежить від сексуальної позиції пари, а також того, як вона впливає на внутрішні відчуття жінки.

Важливо довіряти своєму партнерові настільки, щоб ефективно спілкуватися, щоб ніхто з вас не дивувався, коли таке трапляється (це цілком нормально).

Невеликі кров’яні виділення після сексу

секс
Приблизно 1 з 10 жінок має легку вагінальну кровотечу після статевого акту. Кровотеча зазвичай припиняється протягом дня або двох.

Ми всі знаємо, що це може статися після першого разу, але це може відбутися й пізніше в житті.

Грубий секс, надмірне тертя і відсутність змащення є одними з найпоширеніших причин, які не становлять серйозної небезпеки для здоров’я. Однак є й інші причини, які є небезпечними та потребують негайної медичної уваги.

Загалом, кровотеча йде з нижньої частини шийки матки й частіше трапляється у жінок дітородного віку.

Навіть якщо шийка матки здорова, тертя під час статевого акту може викликати легкі ушкодження.

Не варто турбуватися, якщо кровотеча мінімальна, навіть якщо вона супроводжується легким болем. Швидке рішення – відпочити на короткий час або сповільнитися під час сексу.

Варто звернути увагу, якщо кровотеча не зупиняється протягом доби після статевого акту.

Біль у нижній частині живота

Біль у нижній частині живота – це ще одне незвичайне відчуття, яке може статися після сексу. Цей тип дискомфорту може мати декілька причин. Постійні випадки потребують медичного втручання.

Біль після сексу – це не ознака хвороби. Дискомфорт не відчувається під час статевого акту через швидкий темп. Після еякуляції можуть з’являютися неприємні відчуття в ділянці тазу.

Надмірна активність може викликати м’язову напругу навколо тазу. У збудженому стані він скорочується, а під тиском дії цієї сили, викликає біль.

Біль також може виникнути в результаті пошкодження стінок піхви через відсутність достатнього змащення під час статевого акту.

Те, що спочатку дивно після сексу, стає нормальним з плином часу

обійми після сексу

У міру дослідження світу сексу ми поступово звикаємо до цих незвичних речей, які відбуваються після сексу.

Ви, напевно, помічали, що іноді вони трапляються, а іноді ні. Якщо вам справді не пощастить, ви можете відчути їх усі водночас.

Зверніть увагу, що в деяких випадках жіночі контрацептиви можуть викликати ці симптоми. Таке часто трапляється, коли жінка не повністю збуджена, а отже, піхва недостатньо зволожена.

Якщо не вдається досягти потрібного рівня змащення, спробуйте використати якісний лубрикант.

Хороша новина в тому, що жодна з цих фізіологічних змін не є постійною. Однак якщо вони тривають деякий час, необхідно звернутися до лікаря.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.