Що важливіше в сексі: кількість чи якість?

Що важливіше в сексі: кількість чи якість?
Що важливіше в сексі: кількість чи якість?

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Багато людей вихваляються, що вони часто займаються сексом. Втім, коли йдеться про секс, головне не кількість, а якість близькості. Ви повинні прагнути отримувати задоволення саме від якості сексу, а не від того, як часто він у вас трапляється.

Правило “що більше, тим краще” у цьому випадку не працює, адже навіть ті, у кого секс регулярний, часто все одно не отримують від нього задоволення.

Секс – це дещо більше, аніж просто фізичний акт. Чомусь багато хто асоціює близькість лише з актом фізичного проникнення, проте насправді секс – це набагато глибше поняття.

Головне не кількість, а якість

пара займається сексом

Навіть якщо людина займається сексом часто, це не гарантує, що вона завжди отримує від нього задоволення. Іноді від одиничної близькості можуть виникнути набагато гостріші відчуття, аніж від регулярного сексу.

Наприклад, серед одружених пар секс з роками починає асоціюватися з рутинним обов’язком. Саме тому “часто” у цьому випадку не обов’язково означає “якісно”.

Постає питання: що потрібно для отримання задоволення від сексу?

Для відповіді на це запитання ми підібрали для вас перелік ключових складових хорошого інтиму:

  • Під час сексу особливу увагу потрібно приділити спілкуванню з партнером. Якщо ви наважитесь на відверту розмову, ваша друга половинка радо розповість про свої вподобання, завдяки яким вона й зможе досягнути оргазму під час близькості.
  • Дуже важливу роль відіграє щедрість та готовність віддавати, навіть якщо ви нічого не отримаєте у відповідь. Не будьте пасивним спостерігачем під час сексу і докладіть максимальних зусиль, щоб задовольнити свого партнера.

Запам’ятайте, що секс треба сприймати як спосіб отримання задоволення, а не як обов’язок.

  • Близькість повинна відбуватися у комфортному для обох партнерів середовищі. Повірте, що відчуття, отримані під час сексу, який приносить дискомфорт, і під час близькості, коли обидва партнери почуваються розслабленими і насолоджуються ситуацією, кардинально різняться.
  • У жодному разі не відмовляйтеся від прелюдії. Запам’ятайте, що без цього дуже важко досягти піку задоволення від сексу. Поцілунки та пестощі є обов’язковою передумовою отримання неперевершеного задоволення.
  • Неабияку роль відіграють налагодженість дій та розуміння свого партнера. Іноді для цього вам доведеться взяти на себе більшу частину роботи, проте без налагодження інтимного зв’язку між партнерами секс буде не більше, аніж звичайним актом проникнення.
  • Не варто забувати й про конфіденційність. Якщо ви будете впевненими в інтимності та захищеності вашої близькості, ви забудете про страх, сором та замкнутість, які часто не дають повністю віддатися процесу та отримати від нього задоволення.

Секс і щастя – поняття невіддільні

секс

У Журналі економічної стратегії та організації були опубліковані результати дослідження, зосередженого на взаємозалежності сексу та щастя.

В експерименті взяли участь 64 пари, віком від 35 до 65 років. Половину з них попросили збільшити кількість фізичних актів на тиждень, а інші мали займатися сексом як зазвичай.

Результати дослідження показали, що ті учасники, які почали займатися сексом частіше, після завершення експерименту почувались менш щасливими, аніж інша половина.

Причина крилася у тому, що учасники не встигли збільшити за цей час свій сексуальний апетит та тягу до партнера. Саме тому сексом вони займалися без попереднього збудження та бажання.

Вчені дійшли висновку, що кількість сексу не є запорукою отримання задоволення та виникнення почуття щастя. Саме тому ми радимо вам не сподіватися на те, що займаючись сексом частіше, аніж зазвичай, ви вирішите свої проблеми в інтимному житті.

Краще зосередитись на якості сексу, адже саме це допоможе вам отримати істинну насолоду від інтимної близькості.

Ви можете взяти ситуацію під контроль

пара у ліжку

У стосунках іноді виникають проблемні ситуації, які можуть призвести до появи стресу та зменшення кількості сексу.

Деякі пари перетворюють секс на буденну рутину, і тоді одному з партнерів доводиться вступати у близькість радше з почуття обов’язку, аніж із власного бажання.

Звісно, такий стиль життя ні до чого доброго не призведе, адже часто партнери, які займаються сексом з примусу, починають ненавидіти близькість.

Якісним секс може бути лише у тому випадку, коли обидва партнери хочуть інтимної близькості, а не тоді, коли пара займається нею за графіком.

Уявіть собі ситуацію, коли ви не хочете їсти, проте мусите це робити через те, що у вас встановлений певний режим і чіткий розклад. Після такої трапези ви часто відчуваєте здуття живота, важкість у шлунку та навіть розчарування від невиправданого очікування, адже, по-перше, не отримали задоволення від їжі, а по-друге, зробили дещо проти своєї волі.

Не вельми приємно займатися чимось без бажання, правда? Те саме стосується і сексу.

партнери, які займаються сексом з примусу, ненавидять близькість

Усі пари різні. Хто сказав, що обов’язково займатися сексом хоча б раз на тиждень? А хто вас запевнив, що близькість, яка відбувається лише раз на місяць, призведе до проблем у стосунках?

Ніколи не порівнюйте себе з іншими парами й не намагайтеся дотримуватися чітко встановленого режиму, коли йдеться про секс. Така стратегія може справити абсолютно протилежний ефект та виснажити обох партнерів.

Запам’ятайте, що у сексі головне не кількість, а якість, адже тільки це дозволить вам отримати повне задоволення від близькості.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.