Колоїдне срібло - потужний природний антибіотик

Колоїдне срібло є природним антибіотиком, який допомагає боротися з різними збудниками водночас. Додаткова перевага в тому, що воно не викликає алергічні реакції або побічні ефекти.
Колоїдне срібло - потужний природний антибіотик

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Колоїдне срібло – антибіотик, здатний позбавити від грибків, вірусів, бактерій та паразитів. Це мінеральна добавка, яка вбиває всі мікроорганізми, що викликають захворювання. Тому воно дуже потужне.

У цій статті ми хочемо розповісти вам більше про ці “ліки”, які використовували протягом століть.

Що потрібно знати про колоїдне срібло

Колоїдне срібло
Щоб розповісти про перші способи використання срібла, нам варто зануритися в історію, тобто повернутися до імперій Греції та Риму. Обидві цивілізації використовували цей матеріал для виготовлення кухонного посуду та контейнерів для зберігання води.

Геродот писав, що Перський цар Кир носив з собою срібні фляги з кип’яченою водою. Він пив лише з них.

Здається, цей цар знав, що цей матеріал зупиняє розмноження мікроорганізмів, зокрема тих, які здатні руйнувати напої та їжу.

У традиційній китайській медицині та Аюрведі також використовували срібло впродовж століть. Його застосовували для профілактики та лікування інфекцій, а також для омолодження пацієнтів, які страждали від болю або вікової слабкості.

колоїдне срібло проти старіння
Відомо, що американські селяни збирали срібні монети. Вони клали їх у контейнер зі свіжим молоком. Це дозволяло довше зберегти молоко і запобігало виникненню цвілі.

На початку 20-го століття стало відомо, що жодні бактерії, дріжджі, мікроби чи віруси не можуть пережити контакт зі сріблом. Це відбувається, навіть якщо це лише частка срібла.

Цей метал за кілька хвилин руйнує будь-який патологічний організм.

Колоїдне срібло одержують за допомогою процесу електролізу. Для цього срібло поєднують з дистильованою водою. Результат – один із найпотужніших у світі антибіотиків.

Хорошою новиною є те, що воно не викликає негативних побічних ефектів або алергічних реакцій. Швидкість, з якою воно працює, і його безпечність дозволяють вирішити багато проблем.

Що робить колоїдне срібло?

Срібні монети
Ось що дивовижно: потрібна кількість срібла справді дуже незначна.

Мікроскопічні частинки в цьому матеріалі перемагають бактерії, цвіль та віруси. Крім того, воно працює дуже швидко.

Тому його використовують для зміцнення імунної системи. Воно також запобігає появі певних захворювань. До них належать простудні захворювання або навіть проблеми, пов’язані з ВІЛ або герпесом.

Колоїдне срібло збільшує рідину та лімфатичний дренаж, витягуючи токсини з ваших тканин. Це також збільшує клітинну оксигенацію. Крім того, він покращує енергетичний потік у всьому тілі.

Завдяки цьому його застосовують як для профілактики, так і для лікування та регенерації.

Колоїдне срібло – це цілком ефективний засіб для лікування всіх видів інфекційних захворювань. Воно відрізняється від сучасних антибіотиків та хімікатів. Воно не дозволяє жодним мікроорганізмам жити або розмножуватися.

Також воно не формує звичку і не викликає бактеріальної чи вірусної стійкості. Саме це трапляється з сучасними ліками.

До того ж, воно може працювати в усьому тілі. Воно водночас атакує різні патогени. Антибіотики, які ви купуєте в аптеці, можуть усунути лише кілька цих мікроорганізмів і більше нічого.

Чудові переваги

Серед переваг колоїдного срібла, виділяють такі:

  • вбиває пухлинні клітини
  • стимулює ріст кісток
  • стимулює загоєння певних ран і опіків
  • лікує вірус папіломи

Також срібло корисне для лікування астми, малярії, артритів, діареї та інфекцій, викликаних E. Coli. Крім того, воно бореться з паразитами, герпесом, стрептококами, стафілококами та грибами.

Його також використовують для лікування багатьох септичних захворювань ротової порожнини, наприклад, це піореї або тонзиліту.

Якщо ви покладете його на шкіру, це допомагає боротися з акне, епідермофітією стопи, виразками, екземою, відкритими ранами та бородавками.

Крім того, це допомагає вилікувати очні інфекції або запалення, зокрема кон’юнктивіт.

Оскільки воно не має присмаку, ви можете пити його без проблем.

Як використовувати колоїдне срібло?

Колоїдне срібло не взаємодіє з більшістю ліків. Крім того, воно практично нетоксичне для людей. Отже, ви можете використовувати його в будь-якому віці для лікування різноманітних розладів.

Колоїдне срібло не викликає звикання і непереносимості. Це безпечно для вагітних та жінок, які годують немовлят. Воно легко виводиться через сечу.

Його застосування та дозування дуже універсальні. Ви можете:

  • Полоскати ним рот.
  • Замочити марлю для чищення ран і опіків. Це також корисно для лікування прищів на шкірі.
  • Покладіть його в маленький контейнер для миття очей.
Хімічна реакція
Деякі люди використовують його для вагінальних або анальних душів. Крім того, ви також можете використовувати його для дезодорації ніг. Його навіть можна вдихати через ніс за допомогою розпилювача.

Рекомендована доза – одна крапля на кожні 100 кг ваги. Це означає, що якщо ви важите 70 кг, то найбільше потрібні 70 крапель на день. Його треба завжди розчиняти у краплях і приймати за два прийоми.

Щоб збільшити поглинання колоїдного срібла, потрібно потримати рідину в ротовій порожнині кілька хвилин, перш ніж її проковтнути.

Ви повинні приймати його натщесерце і почекати півгодини до їжі. Наприклад, ви можете зробити це, коли прокинетеся.

Щоб очистити воду, треба додати столову ложку на 4 літри води. Ви можете подвоїти дозу, якщо вода забруднена бактеріями або мікроорганізмами.  • Boranowski, Z., and Lloyd, M. (1995). Colloidal Silver. The Antibiotic Alternative. New York: Healing Wisdom Pubns.

  • Jefferson, W. (2001). El poder curativo de la plata coloidal. Barcelona: Obelisco.

  • _______  . (2003). Colloidal Silver Today: The All Natural, Wide-Spectrum Germ Killer. Summertown: Healthy Living.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.