Лікарські трави для лікування підвищеного рівня сечової кислоти

Лікарські трави для лікування підвищеного рівня сечової кислоти
Лікарські трави для лікування підвищеного рівня сечової кислоти

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Сьогодні проблема підвищення рівня сечової кислоти є дуже поширеною. Шкідливі звички і погане харчування, безсумнівно, є основними факторами, які призводять до того, що відходи продукт ів обміну речовин з’являються в крові. Ми розкажемо вам, які лікарські рослини можна використовувати для зниження рівня сечової кислоти.

Сечова кислота є в організмі кожної людини. Поки її рівень залишається в нормі, не буде жодних проблем. Але якщо неправильно харчуватися , накопичуються речовини, які називаються пуринами , які є відход ами роз паду тваринних білків, а також вони містяться у кав і і особлив о в алкогольних напо ях .

Що відбувається, коли є надлишок сечової кислоти в організмі? З’являється подагра, болі в суглобах і запалення. І найгірше, до чого може призвести ця проблема –  ниркова або печінкова недостатність. Про це слід пам’ятати.

біль в суглобах

Також не треба ігнорувати той факт, що сечова кислота також призводить до підвищен ня рівня рН крові, що може спричинити порушення роботи різних органів, зниження імунітету, втому, нездужання, крихкість кісток і т.д.

Отже, що можна зробити, щоб зменшити рівень сечової кислоти й уникнути цих серйозних проблем? Припиніть їсти червоне м’ясо, тваринний білок, жир, ковбаси , алкоголь, рафіноване борошн о , сіль, цукор, газовані напої…

З іншого боку, ви повинні поліпшити своє харчування , збільш ивш и споживання овочів, фруктів і зерн ових . Найкорисніше їсти більше вівса, суниц ь , цитрусових, таких, наприклад, як лимон и , грейпфрути й апельсини.

Ефективні лікарські рослини для зниження рівня сечової кислоти

Варто знати, що є лікарські рослини, які можуть допомогти. Вони, очевидно, не замінять ліки, але будуть чудовим доповненням, якщо пити такі настої кожного дня, щоб очистити кров. Отже, використовуйте такі рослини:

Сечогінні рослини, які видаляють пурини:

чай з кульбаби для зниження рівня сечової кислоти

Настої хвоща, кульбаби й артишоку дозволять вам видалити надлишок рідини, позбавлять від токсинів, очистять кров і лімфатичну систему й забезпечать прекрасний сечогінний ефект. Збільшення сечовиділення допоможе ліквідувати всі пурини, від яких очистять ваш організм ці настої. Вони дійсно корисні.

Найкраще вживати їх після першого прийому їжі. Кожного разу можна вживати той настій, який хочете. Вони прекрасно підходять для лікування надлишку сечової кислоти.

Захисний ефект розторопші:

розторопша

Ви, напевно, вже знаєте про значні корисні властивості розторопші. Вона чудово захищає печінку і покращує її функції завдяки очисним властивостям, синтезу білків і перетворенню аміаку на сечовину.

Розторопша містить антиоксиданти та допомагає очищенню, і особливо допомагає очистити кров від пуринів, надлишку білків. Отже, припиняється їхня руйнівна дія на організм.

Як щодо того, щоб розпочати свій день з настою розторопші? Його можна знайти в аптеках або магазинах натуральних продуктів у формі зборів, а також у вигляді таблеток. Ці препарати фантастичні!

Гарпагофітум або диявольський кіготь для зменшення запалення:

Це не дуже відома рослина, але все ж про терапевтичну і лікувальну дію його кореня варто знати. Він чудово підходить для лікування цієї проблеми. Гарпагофітум діє безпосередньо на м’язи й суглоби, знижуючи запалення, яке спричиняє сечова кислота.

Якщо у вас вже є подагра, він істотно допоможе вам, зменшить біль і поліпшить рухливість суглобів. Ви також можете знайти його в магазинах натуральних продуктів. Його слід вживати кожен раз для зняття болю у якості натурального знеболювального засобу. Не забудьте його назву: це корінь диявольського кігтя.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.