Поради, як вивести цукор – його надлишок – з організму

· Липень 3, 2015

Більшість з нас люблять солодощі, особливо печиво і цукерки. Ми звикли часто ділитися цими ласощами, пригощати одне одного під час сімейних подій або в колі друзів. Тим не менш, ми не часто задумуємось, що таке “частування”, багате на цукор, може бути шкідливим для нашого здоров’я, і власне тому, що не задумуємось, ​​ми не контролюємо вживання цукру.

Коли справа доходить до солодких продуктів або хлібобулочних виробів, важливо знати, що ці продукти легко засвоюється організмом і поступають в кровообіг набагато швидше, ніж звичайний цукор. І саме в цей момент відбувається виділення інсуліну в кров.

Коли ви їсте продукти з високим вмістом рафінованого цукру, постачання поживних речовин для вашого тіла практично дорівнює нулю. Часто говорять, що ці продукти, які містять цукор у великій кількості, мають «порожні калорії», тому що вони не забезпечують вас необхідною енергією для правильного виконання функцій організму.

Якщо ви маєте бажання піклуватися про себе і усвідомлюєте, що збалансована дієта – це найкраще, що ви можете зробити для підтримки доброго здоров’я, ви повинні почати вживати відповідну кількість овочів і цільних зерен, які забезпечать вас як поживними речовинами, так і вуглеводами. На відміну рафінованого цукру, такі вуглеводи поступають в кров малими порціями і можуть використовуватися вашим тілом в якості палива. Так ми забезпечуємо наше тіло необхідною енергію, для того щоб всі функції нашого тіла виконувались належним чином.

tsukor

З цієї та й з багатьох інших причин, ви повинні спробувати усунути ці надлишки рафінованого цукру в організмі, які не дають вам ніякої поживної цінності. Для того, щоб зробити це, вам необхідно провести добре очищення, тому ми рекомендуємо вам взяти до відома такі поради.

Поради для очищення вашого тіла

kavun

Перше, що потрібно зробити, коли ви починаєте піклуватися про себе і уникати вживання солодких продуктів – це триматись подалі від усіх кондитерських спокус. Це означає, що у вашому будинку або в будь-якому іншому місці, куди ви зібралися піти, не повинно бути ніякого солодкого. Таким чином, ви не будете відчувати нав’язливого бажання поїсти цукерочку чи невеличке тістечко. В такому випадку сила волі, яку безперечно ви маєте, вам навіть не знадобиться!

Вам слід замінити цукор на здорові продукти, такі як волоські та інші горіхи, які, крім того, що дуже смачні, ще й можуть стати величезною допомогою приборкати апетит між вашими основними прийомами їжі.

ochysh_koktel

Пиття очищувальних коктейлів дозволяє ефективно виводити токсини з організму.

Фрукти, такі як кавун, банани, полуниця можуть бути величезною допомогою для приборкання бажання поїсти солодкого. Ваніль, кориця або екстракт мигдалю відмінно підходять для підсолоджування або додавання пом’якшувального смаку в будь-які напої. Ці прості кроки прекрасно вам допоможуть утримуватись від споживання солодощів.

Ми також рекомендуємо нашим читачам почитати про такі очищувальні коктейлі та соки. Поки що інформацію англійською можна почитати тут, проте вже дуже скоро ви зможете читати цю публікацію й українською.

Пам’ятайте …

Вам слід завжди мати на увазі, що всі продукти, які ви споживаєте кожного дня, містять цукор у більшій чи меншій кількості. Тому ви повинні добре знати, як вибирати продукти, які мають меншу кількість цукру і за будь яку ціну утримуватись від  споживання таких, що мають більшу його кількість, а саме солодких круп, будь-якого печива, карамелі, шоколаду тощо.

Ймовірно, вам буде трохи важко триматись подалі від цих смачних «бажань» на початковому етапі, але якщо ви дійсно хочете значно покращити своє здоров’я або запобігти майбутнім проблемам, вам все ж необхідно трохи тренувати силу волі і намагатися постійно уникати вживання зайвих солодощів, бажано назавжди.