Лікування і профілактика геморою

Лікування і профілактика геморою
Лікування і профілактика геморою

Останнє оновлення: 20 листопада, 2018

Геморой дійсно незручний і навіть може бути дуже болісним. Багато людей дуже часто страждають на цей розлад, у багатьох випадках не розповідаючи про нього.

У цій статті ми розглянемо деякі прості й цілком натуральні поради, щоб запобігти геморою і вилікувати його швидко і без будь-яких побічних ефектів.

Що таке геморой?

Геморой – це варикозне розширення вен або запалення вен прямої кишки та заднього проходу. Ці вени є у всіх людей, але вони викликають проблеми тільки тоді, коли набухають і розширюються. У деяких випадках вони можуть навіть виступати з анальної порожнини.

Це запалення викликає свербіж, біль і кровотечу в деяких випадках.

Більшість людей за 30 часто страждають від такого роду дискомфорту, хоча за медичною допомогою звертаються зазвичай тільки у разі сильного болю або кровотечі.

Є кілька факторів, які можуть вплинути на цю проблему зі здоров’ям, серед них закреп, малорухливий спосіб життя, вагітність або зайва вага. Є також люди, які страждають на вроджене ослаблення тканин організму, яке також впливає на анальний сфінктер.

вагітність однин з факторів, що може спричинити геморой

Загальне лікування

Природна профілактики та лікування геморою ґрунтуються на дієті, сповненій фруктів і овочів, тобто продуктів, які багаті на воду і клітковину. Також слід бути обережними з переробленими харчовими продуктами та збільшити споживання бобових, цільного зерна, горіхів і насіння.

Дуже важливо пити багато води між прийомами їжі, тому що дієта з великим вмістом клітковини вимагає багато води, щоб організм міг належним чином її перетравлювати.

Ви маєте також постійно рухатися і робити фізичні вправи щодня, особливо якщо у вас дійсно сидяча робота.

Нарешті, якщо ви відчуваєте потяг до туалету, не чекайте. Попри те, що багато людей не хочуть ходити в туалет поза межами власної оселі, знайте, що вичікування може тільки погіршити закреп.

Далі ми розкажемо про деякі природні засоби для підвищення ефективності лікування.

Лікувальні продукти

Окрім здорової дієти, ви можете включити до раціону деякі з цих продуктів, які сприятимуть прохідності кишківника й зменшать біль і подразнення:

  • Подорожник: це природне джерело розчинної і нерозчинної клітковини, яке регулює роботу кишківника. Змішайте його з великою склянкою води перед сніданком і обідом.
  • Агар-агар: ця водорість, яку використовують для виробництва желатину, покращує роботу кишківника. Ви можете використовувати її, щоб приготувати будь-які десерти або загустити страви. Чим більше агар-агару ви додасте, тим густішою буде страва.
  • Насіння льону: насіння льону є засобом від закрепу. Перед тим, як лягти спати, додайте чайну ложку насіння льону до склянки води і дайте настоятися протягом ночі. Наступного ранку випийте воду разом з насінням перед сніданком. Зачекайте принаймні 15 хвилин до їжі.
насіння льону

Кульбаба

Відповідно до принципів природної медицини, коли ви страждаєте на геморой, печінка часто переповнюється через переїдання, що спричиняє інші розлади.

Кульбаба є очисною лікарською рослиною, яка виводить накопичені токсини з печінки та нирок.

Приймайте три настоянки цієї трави щодня, поки симптоми не поліпшаться.

Ви також можете приймати її в гомеопатичної формі: три таблетки під язик тричі на день.

Холодна вода

холодна вода допоможе в лікуванні геморою
Застосування дійсно холодної води безпосередньо до анальної області принесе негайне полегшення від болю, викликаного гемороєм.

У деяких біде є вертикальний струмінь, який ідеально підходить для цієї мети. Однак ви можете також використовувати сидячу ванну або полежати у ванні з холодною водою, не занурюючи нижню частину спини.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.