Насіння льону для очищення товстої кишки

Насіння льону є одним із найкращих способів виведення токсинів та відходів з організму. До того ж, цей засіб є природнім і немає побічних протипоказань.
Насіння льону для очищення товстої кишки

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Впродовж декількох останніх років насіння льону стало дуже популярним. Науковці виявили, що воно володіє дивовижними корисними властивостями для здоров’я завдяки вмісту поживних речовин та жирних кислот Омега – 3. Це насіння на 40% складається з дієтичної клітковини, а з неї одна третя – розчинна клітковина, а решта – нерозчинна. Розчинна клітковина відповідає за затримку токсинів, а нерозчинна стимулює виведення всіх відходів з організму.

За допомогою насіння льону ви можете очистити товсту кишку та відновити роботу кишківника. Вміст клітковини, поліненасичених жирів і таких фітохімічних речовин як лігнін робить її потужним союзником у боротьбі за здоров’я товстої кишки. Насіння льону не лише допомагає виводити токсини, а й впливає на правильну роботу товстої кишки та підтримує її у доброму здоров’ї.

Користь льону для очищення товстої кишки натуральним способом

Насіння льону

 • Насіння льону володіє незначним проносним ефектом, який сприяє травленню та допомагає відходам легко виводитися.
 • Такі властивості насіння льону покращують процеси випорожнення, які досить часто є занадто повільними і призводять до постійних закрепів. Закреп – це розлад здоров’я, який може призвести до багатьох ускладнень у того, хто на нього страждає, адже людина не випорожнюється нормально, незважаючи на всі докладені зусилля. Через це в організмі накопичується багато відходів. Закреп іноді викликає інші серйозні проблеми зі здоров’ям. У цьому випадку насіння льону може стати одним із найкращих ваших союзників, адже завдяки своїм проносним властивостям, воно зволожує твердий кал, пом’якшує його і допомагає вийти.
 • Споживання насіння льону також очищає організм, виводить токсичні сполуки, накопичені відходи, залишки кислотних сполук та бореться з обридлими кишковими газами.
 • Завдяки високому вмісту клітковини, кислотних жирів та їх очисним властивостям насіння льону чудово допомагає в лікуванні розладів травлення, які досить часто  виникають. Він зменшує симптоми гастриту, знімає запалення геморою, відновлює кишкову флору в травному тракті, бореться з дивертикулами  та покращує випорожнення.
 • Насіння льону також корисне і для тих, хто страждає на синдром роздратованого кишківника, адже воно знімає його прояви і запобігає виникненню дискомфортних відчуттів під час ваших щоденних справ.

Як натуральним способом очистити товсту кишку за допомогою насіння льону

 • Для того, щоб скористатися всіма перевагами насіння, дуже важливо пам’ятати, що найкраще купувати його у лушпайках. Тоді воно має більше клітковини, як розчинної, так і нерозчинної, яка набагато краще сприятиме очищенню товстої кишки.
 • Для того, щоб споживати насіння льону і отримувати користь від усіх його властивостей було простіше, треба жувати його разом із лушпинням. Можна брати дуже дрібне борошно, яке легко їсти. Не варто ковтати цілі насінини, адже перетравити їх набагато складніше.
 • Коли ви вже намололи борошно з льону, потрібно їсти її по дві столові ложки на день, просто саме або розчиняти у половині склянки води чи соку. Щоб споживати борошно було легше, можете замочити його у воді на дві години, а вже потім пити.
 • Також можна замочити насіння льону, а потім збити його разом із водою.

Коли можна перестати приймати засіб із льону для очищення товстої кишки?

Товста кишка

Період, протягом якого потрібно вживати засіб з льоном для очищення товстої кишки, невизначений і залежить від кожного окремого випадку. По перше, варто брати до уваги масштаб запалення товстої кишки та кількість токсинів, які там могли накопичитися.

Краще старатися їсти насіння льону досить часто. Це допоможе не мати закрепів та проблем із випорожненням два чи три рази на день. Коли ви помітите результати, можна перестати їсти насіння льону. Але якщо вирішите продовжити цю корисну щоденну звичку, нічого страшного не трапиться.

Варто запам’ятати

 • Зверніть увагу, що цей натуральний засіб може бути дуже ефективним, якщо приймати його постійно.
 • Їжте більше продуктів із високим вмістом клітковини, як-от цільнозернові, фрукти та овочі, наприклад. Також попрацюйте над своїм режимом харчування, і постарайтеся виключити ті продукти, які можуть бути шкідливими для вашого організму.
 • Почніть вести більш здоровий спосіб життя: спіть довше, їжте повільніше, пийте достатньо води на день тощо.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.