Оливкова олія і лимон для бадьорого ранку

Ви прокидаєтеся вранці виснаженими і відчуваєте нестачу енергії? У цьому випадку варто скористатися засобом, до складу якого входять оливкова олія і лимон, які допоможуть вам вивести токсини та очистити організм.
Оливкова олія і лимон для бадьорого ранку

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Сьогодні ми розкажемо вам про чудовий лікувальний засіб, який був відомий із давніх часів і про який варто знати усім. Чи знаєте ви, який вплив на здоров’я має оливкова олія і лимон? Лише столова ложка цієї суміші? З’ясуймо разом!Споживайте столову ложку оливкової олії і лимона для того, щоб покращити своє здоров’я.

Як відомо, оливкова олія основна складова середземноморської дієти. Вона постачає жирні кислоти, які дозволяють боротися, наприклад, із так званим поганим холестерином. Більше того, це також чудовий спосіб очистити організм від токсинів.

Греки і римляни називали оливкову олію “рідким золотом”, визнаючи її високу цінність. Оливкова олія має бути важливим елементом у нашому щоденному раціоні. Але чи знаєте ви, в який саме час доби можна отримати найбільшу користь від оливкової олії? Виявляється, що вранці. Далі ми пояснимо чому.

1. Оливкова олія і лимон допоможуть у боротьбі із закрепами

оливкова олія і лимон

Цей засіб ідеальний для використання з цією метою. Оливкова олія і лимон чудове мастило для травного секрету. Ця суміш активізує функцію печінки та жовчного міхура. Цей простий засіб захищає нас зсередини, діючи як потужний антиоксидант, який допомагає позбутися токсинів, очистити організм і покращити його роботу. Він стимулює травлення і допомагає видалити те, що непотрібно нашому тілу.

2. Для захисту серця

Як уже було згадано, оливкова олія багата на жирні кислоти. Ці елементи корисні тим, що активізують кровообіг і видаляють надлишки шкідливого холестерину. Завдяки цим властивостям, оливкова олія і лимон  чудовий протизапальний засіб, який постачає нам необхідні вітаміни. Саме тому вживання цієї суміші рекомендовано не тільки для дорослих, а й для дітей. Для цього слід вживати чайну ложку оливкової олії з трьома краплями соку лимона. Чому б не спробувати?

3. Як допоміжний засіб в разі проблем із суглобами

Секрет цих продуктів, як відомо, полягає у їхніх протизапальних властивостях. Потрібно бути послідовними і вживати суміш щодня натщесерце, щоб позбутися болю в суглобах. Починати день з “рідкого золота” взагалі дуже корисно.

4. Щоб підтримувати баланс жовчі печінки й жовчного міхура

Це  один із найважливіших факторів. Неодноразово у багатьох людей з’являється відчуття набряклості, важкості, втоми та апатії. Так тіло може реагувати на “інтоксикацію” через погане харчування або, можливо, через певні проблеми вивідної системи, що насамперед відбувається під час перевантаження печінки та жовчного міхура. Що можна зробити в цьому випадку?

Щоб побороти виснаження і дискомфорт, які найбільше можна відчути вранці, немає нічого кращого, ніж випити столову ложку оливкової олії “екстра вьорджін”, тобто першого холодного віджиму, і лимона. Кожен організм індивідуальний, тому потрібно стежити за своїм самопочуттям, коли ви починаєте вживати засіб, хоча майже завжди жодних побічних ефектів немає.

Корисно споживати олію з лимоном, якщо ви помітили, що прокидаєтеся з кислим присмаком у роті. У багатьох людей бувають випадки порушення сну, через що травлення уповільнюється, а іноді виникає головний біль. Організм піддається впливу токсинів, які необхідно вивести.

У таких випадках вам допоможе чайна ложка оливкової олії з трьома краплями лимонного соку. Її слід приймати одразу після пробудження, і вже після цього приймати душ та займатися іншими ранковими справами. Через півгодини можна поснідати, як зазвичай. Ви побачите, як покращиться ваше самопочуття!

Це може вас зацікавити ...
Лимон, оливкова олія та яблучний оцет від каменів у нирках
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Лимон, оливкова олія та яблучний оцет від каменів у нирках

Якщо вам відомо про камені у нирках, радимо не тільки регулярно використовувати натуральні засоби, але й піклуватися про підтримання водного балансу.