Лужний розчин для схуднення та відновлення енергії

Підтримання водного балансу є надзвичайно важливим для здоров'я людини. Втім, не варто забувати й про кислотний баланс організму. Ми навчимо вас, як вирівняти ці показники за допомогою натурального лужного розчину.
Лужний розчин для схуднення та відновлення енергії

Останнє оновлення: 06 грудня, 2018

Найкраще і водночас найпростіше, що ви можете зробити для блага свого організму – випивати необхідну кількість чистої води щоденно. Вода не лише є вагомою складовою нашого організму, без неї внутрішні органи не зможуть правильно виконувати свої функції. Утім, іноді самої води недостатньо, і для регуляції рівня pH в організмі необхідно підвищити ще й лужність внутрішнього середовища. В цьому вам допоможе лужний розчин.Для підтримання водного балансу в організмі та профілактики багатьох захворювань лікарі рекомендують щодня випивати від 6 до 8 склянок води.

Попри те, що у нинішній час на напої з підвищеною лужністю можна натрапити ледь не у кожному супермаркеті, значно простіше власноруч приготувати корисні натуральні засоби. Для цього радимо вам використовувати винятково органічні продукти.

За допомогою такого засобу ви не лише знизите рівень кислотності в організмі, але й отримаєте велику кількість поживних елементів.

У цій статті ми поділимося з вами рецептом лужного розчину, який є надзвичайно корисним для здоров’я та необтяжливим для гаманця.

Будьте уважні!

Навіщо мені пити лужний розчин?

лужний напій

Перш, ніж ми детальніше розповімо вам, як приготувати лужний розчин вдома, ми вважаємо за необхідне ознайомити вас з корисними властивостями цього засобу та результатами його регулярного вживання.

Зверніть увагу, що рівень кислотності (pH) вимірюється за шкалою від 0 до 14, де 7 – це нейтральний показник. Якщо рівень pH більший, ніж 7, у вас переважає лужне середовище, а якщо цей показник нижче 7, то середовище кислотне.

Вважають, що ідеальний рівень кислотності для здорової людини коливається між 7,35 і 7,45.

Проблема в тому, що більшість людей зловживає їжею з підвищеною кислотністю, часто навіть не підозрюючи, що звичний раціон може мати такий значний вплив на рівень pH.

У результаті наші внутрішні органи перестають виконувати свої функції належним чином. Зі збільшенням кількості токсинів в організмі тканини внутрішніх органів починають руйнуватися, що призводить до появи багатьох різноманітних захворювань.

кров'яні еретроцити

Підвищена кислотність може спричинити відмирання деяких клітин, а у найгіршому випадку навіть спровокувати розвиток ракових новоутворень.

Саме тому ми наполегливо рекомендуємо вам переглянути свій щоденний раціон та приймати хоча б  одну склянку лужного розчину щодня.

Цей напій стимулює виведення з організму токсичних речовин з підвищеним рівнем кислотності, а ще він допомагає відновити рівень pH та насичує клітини киснем.

Якщо ви вживатимете лужний розчин регулярно, то зможете відновити водний баланс в організмі, зменшити рівень втомлюваності та захистити свій організм від появи первинних та вторинних ознак передчасного старіння.

Як приготувати лужний розчин в домашніх умовах?

лужний розчин

Лужний розчин готують методом змішування гімалайської рожевої солі та лимонного соку з очищеною питною водою. У ньому міститься велика кількість вітаміну С, біофлавоноїдів, пектину та життєво необхідних мінералів, які зміцнюють імунну, травну та серцево-судинну системи.

Окрім цього, у лужному розчині містяться такі ефірні олії, як лімонен та альфа-туйон, антиоксидантні властивості яких зменшують шкідливий вплив вільних радикалів на організм людини.

Помірне вживання лужного розчину сприяє втраті зайвих кілограмів, виведенню з організму зайвої рідини та зменшенню частоти нападів головного болю.

До того ж, цей поживний напій має здатність підвищувати розумову та фізичну активність, а також зменшувати рівень дратівливості та стресу.

Засіб є дуже простим для приготування та доступним, адже всі необхідні продукти ви легко знайдете у магазинах для прихильників здорового харчування.

Інгредієнти:

  • 1 органічний лимон
  • 1 чайна ложка гімалайської рожевої солі
  • 2 літри очищеної води

Спосіб приготування:

  • Промийте лимон у невеликій кількості води та яблучного оцту, щоб вбити всі мікроби на його поверхні.
  • Наріжте лимон кружальцями та помістіть його до посудини з очищеною водою.
  • Додайте до суміші одну чайну ложку гімалайської рожевої солі, ретельно перемішайте її силіконовою лопаткою та залиште на ніч настоюватися при кімнатній температурі.
  • Наступного ранку напій буде готовим до вживання. Випивайте 1-2 склянки лужного розчину за півгодини до сніданку.

Зверніть увагу!

Лікарі не радять вживати лужний розчин людям з високим кров’яним тиском.

Не варто випивати більш як три склянки засобу на день, адже це може призвести до перевищення рівня лужності в організмі.

Для підвищення позитивного ефекту радимо випивати не менш ніж 6 склянок чистої води щодня, дотримуватися збалансованого раціону з високим вмістом антиоксидантів та щоденно займатися спортом.

Рекомендуємо відмовитися від фаст-фуду та консервованих продуктів, адже вони можуть завдати шкоди організму через свій високий вміст токсичних речовин.

Це може вас зацікавити ...
Ефективні поради для схуднення без дієт
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Ефективні поради для схуднення без дієт

Звісно, найкращий спосіб скинути зайву вагу - дотримуватися правильного харчування. У цій статті ви знайдете й інші, не менш ефективні поради для с...


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.