Здоров’я та сексуальність

Секс – це більше ніж просто задоволення. Рекомендації щодо контрацепції, які потрібно знати. У цьому розділі ми поговоримо про дисфункцію, захворювання, що передаються статевим шляхом, як розвинути здатність насолоджуватися сексом на всіх трьох рівнях: фізично, психічно та емоційно.

Що таке парафімоз?

Парафімоз – це стан, при якому крайня плоть статевого члена приймає аномальну анатомічну позицію. Крайня плоть – складка шкіри, яка поширюється по кінчику пеніса, також відому як головка, і покриває її.

6 звичок, щоб покращити сексуальне життя

Наявність активного статевого життя може сильно впливати на ваш настрій, емоційне та здоров’я та фізичне самопочуття. Хоча секс, як правило, пов’язаний із задоволенням і продовженням роду, його користь набагато більша і навіть може впливати на роботу вашого тіла. Ви можете…

Як вилікувати аноргазмію у жінок

Аноргазмія у жінок є одним із найпоширеніших сексуальних розладів. Дуже часто вона супроводжується відсутністю сексуального бажання, адже якщо жінка не може отримати задоволення від сексу, вона втрачає бажання ним займатися надалі.

Секс та інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

Задоволення та насолода від сексу позитивно впливає на здоров’я. Але попри це, секс несе з собою певні ризики. Приміром, інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), можуть спричинити емоційний, фізичний і душевний дискомфорт. Вони також можуть викликати серйозні медичні проблеми, включно з безпліддям. 

Як почати насолоджуватися своїм інтимним життям просто зараз

Пригадуєте свій перший секс? Спочатку ваша сексуальність була чимось уявним, що породжувало безліч фантазій. Це було неймовірно приємно. Однак, коли ви почали стосунки з партнером, прийшло усвідомлення, що насолоджуватися інтимним життям, яке приносить задоволення, не так уже й просто.