9 порад, щоб покращити сексуальні стосунки

Можливо в це важко повірити, але, якщо ви будете приділяти більше часу своєму коханому, це може поліпшити ваше здоров'я та рівновагу ваших стосунків, а також покращити сексуальні стосунки.
9 порад, щоб покращити сексуальні стосунки

Останнє оновлення: 17 травня, 2019

У кожного різні думки про секс. Однак ми всі можемо погодитися з тим, що завжди можна покращити сексуальні стосунки. Особливо це стосується сексуальних відносин, які ви розвиваєте зі своїм партнером.

Для початківців: чоловіки та жінки дуже різні, коли мова йде про інтимність. Врешті-решт, кожна людина має особливий спосіб насолоджуватися сексом.

Важливо розуміти, що секс – це дуже особиста річ. Це те, що треба обговорювати тільки з вашим партнером, щоб ви могли дізнатись, що йому та вам найбільше подобається та, як можна покращити сексуальні стосунки.

Багато хто (неправильно) думають, що секс стосується лише проникнення, оргазму і нічого більше. Ніщо не може бути далі від істини! Секс набагато більше, ніж це.

Тут йдеться про насолоду, почуття та зв’язок з вашим партнером. Це має бути приємним часом.

Ось чому ми хочемо поділитися 9 порадами, як можна зробити ваше сексуальне життя набагато приємнішим.

Збільшити задоволення, щоб покращити сексуальні стосунки

задоволення, щоб покращити сексуальні стосунки

Дуже важливо підтримувати іскру між коханцями, тому час від часу важливо змінювати речі.

Це зробить сексуальний акт набагато цікавішим та захопливим.

Йдеться не лише про практику всіх позицій з Камасутри. Прелюдія – фундаментальний аспект насолоди сексом.

Ось чому так важливо застосовувати кілька технік, щоб створити незабутні спогади.

Якщо ви хочете знати, як змінити своє сексуальне життя, продовжуйте читати …

Як зробити секс більш приємним

1. Використовуйте предмети для зваблювання

Почніть з зовнішнього вигляду. Ніхто не любить неохайну, непоголену, неприємну людину.

Ми рекомендуємо вам вдосконалити ваш зовнішній вигляд для цієї події. Гоління, видалення небажаного волосся, купання, використання парфумів і сексуальне вбрання.

У спальні можна вибрати, яку білизну вдягнути, чи то будуть панчохи, підв’язки або мереживна білизна.

2. Збільшуйте бажання

бажання, щоб покращити сексуальні стосунки
  • Саме прелюдія стосується збільшення бажання, і це не повинно відбутися безпосередньо перед входом у спальню.

Почніть фліртувати з самого початку дня: зачепіть її волосся, пограйте з його краваткою …

Коли прийшов час для дій, ви можете пограти з його вухами або цілувати її шию і груди.

  • Ще один цікавий варіант – це зробити масаж. Якщо у нього був стресовий день на роботі, зробіть йому масаж спини, використовуючи розслаблювальні ефірні олії.

Масажуйте його руки, цілуючи його … повірте нам, йому сподобається!

  • Еротичні танці – ще один чудовий варіант. Ви можете ввімкнути сексуальну музику і танцювати для свого партнера, або ви можете танцювати разом.

Якщо вам подобається цей варіант, ви також можете зробити стриптиз, танцюючи пристрасно та роздягатися.

3. Поцілунки

Це невіддільна частина попереднього пункту. Поцілунки – це важливо. Цілуйте один одного в темряві. Цілуйте повільно і зупиніться на хвилину, щоб подивитися в очі коханої людини.

Ви можете цілувати інші частини тіла партнера: вуха, шиї тощо.

4. Експериментувати з новими позиціями

нові позиції

Найбільш поширеною позицією, яка використовується для сексу, є місіонерська позиція. Це є приємним для обох, і це дозволяє закоханим дивитися один одному в очі.

Ви можете скористатися цією позицією, щоб поцілувати свого партнера в губи , доторкнутися до його рук або погладити його спину.

Однак ви можете експериментувати з іншими позиціями у ваших сексуальних стосунках. Досліджуйте та обговорюйте зі своїм партнером позиції, які ви готові зробити, або те, що ви хотіли б спробувати.

Ви можете здійснити знамениту позицію вершниці, в якій дівчина знаходиться зверху. Улюблена позиція для хлопців – собачий стиль; спробуйте цю позицію, і вам обов’язково сподобається.

5. Не забувайте про ласки

Ласки є дуже важливими, однак ми іноді забуваємо про них. Ласки дуже сильно відрізняються від грубості, тому не робіть помилки в тому, щоб бути надто наполегливими під час ласки.

Використовуйте свої руки, щоб доторкнутися до її обличчя, щоки, шиї, грудей та спини. Повільні ласки збільшують пристрасть.

6. Що треба говорити?

правильні слова

Кажуть, що клітор можна знайти у жіночому вусі, оскільки багато жінок кажуть, що люблять чути такі фрази, як “Ти красива”, “Ти виглядаєш дуже сексуально” або “Я обожнюю тебе”.

Дуже важливо, щоб словесна стимуляція була включена у ваші сексуальні стосунки. Це зробить момент набагато більш чуттєвим.

7. Притримайтеся достатньо довго

Жінки зазвичай не люблять бути з людьми, які швидко втомлюються і дуже сильно агресивні в ліжку. Пам’ятайте, що менше – це більше.

Жінки надають перевагу спокійному ритму, і тому, який триває від 15 до 20 хвилин, щоб мати можливість насолоджуватися кожним відчуттям.

8. Використовуйте мастильні матеріали

мастильні матеріали

Багато людей не розуміють, що латекс у презервативах може викликати сухість вагіни. З цієї причини ми рекомендуємо використовувати мастило.

Ви уникнете небажаних ситуацій, і ви зможете покращити сексуальні стосунки набагато більше.

Не засинайте!

Це правда, що більшість чоловіків схильні заснути одразу після сексу, але не робіть цього!

Одразу заснути є отрутою для пристрасті. Протриматись ще трохи, цілуючи і ласкаючи її, принесе їй набагато більше задоволення.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.