Поради, щоб спокусити свого партнера

Іноді спокусити свого партнера стає нелегким завданням. Вам обом потрібно постаратися, щоб уникнути байдужості та монотонності у своїх стосунках.
Поради, щоб спокусити свого партнера

Останнє оновлення: 17 травня, 2019

Спокусити свого партнера – це вміння, якого зазвичай потребують на початкових етапах стосунків. На початку, обидва партнери більш вразливі до романтичних почуттів і захоплюються одне одним.

Ви повинні знати, що, хоча це і є поширеним на перших етапах, це не обов’язково завжди так триватиме далі. Фактично, робити прямо протилежне є ключем до пошуку ідеального балансу між пристрастю та рутиною.

У романтичних стосунках маленькі ігри, штрихи та видимі прояви зусиль, як правило, зникають з часом. Не почувайтеся погано, якщо в якийсь момент ви думаєте про те, як все відбувається.

Сьогодні ми дамо вам декілька порад, які ви, можливо, захочете застосувати до ваших стосунків, щоб відновити та зберегти це полум’я між вами та вашим партнером.

Пам’ятайте, що треба мати свіжі ідеї, вкладати зусилля та звертати увагу на деталі, щоб заволодіти увагою партнера. Усе починається з того одного: вашого ставлення.

Саме тому ми пропонуємо наші 5 варіантів, щоб відновити пристрасть та бажання у вашого партнера. Щоб вогонь поновився знову, позитивне ставлення має бути обов’язковим.

Як спокусити свого партнера та зберегти полум’я живим

1. Забудьте про рутину

забути про рутину

Рутина, без сумніву, є одним з найгірших ворогів стосунків.

Проте ми говоримо не про роботу, а про повсякденні завдання, які потрібно виконати. Ми говоримо про процедури взаємозв’язку: завжди робити те саме, їсти в однакових місцях, використовувати ті самі статеві позиції тощо.

Уже знати все, що ваш партнер зробить заздалегідь, – це дуже жахливо і жалюгідно для багатьох.

Немає сумнівів, що ми повинні бути інноваційними в стосунках.

2. Побудьте наодинці з ним чи з нею

Треба знати, що, мабуть, діти, швидше за все, ускладнюють можливість мати вільного часу, та це не повинно стати вашим виправданням.

Ви також можете спокусити свого партнера, створюючи сприятливу атмосферу.

П лануйте побачення два або принаймні один раз на тиждень, або один раз на два тижні, щоб просто повеселитися і насолодитися компанією одне одного.

Сім’я, робота та обов’язки важливі, але ваша пара – теж на першому місці.

3. Спокушайте, незалежно від того, який зараз день

спокусити свого партнера можна кожного дня

“Сьогодні наша річниця, тому я куплю квіти і покажу свою любов“.

Але чи справді це є вашим єдиним приводом для цього ?!

Звичайно, запам’ятати важливі дати і піклуватися про деталі чудово. Однак якщо це єдина іскра, яка залишилася, акт запам’ятовування просто стає сумними спогадами про щасливі часи.

У принципі, наша порада тут у тому, щоб нагадати вам, що у вас є хтось, хто зовсім закоханий у вас прямо поруч з вами. Зробіть зусилля і не лінуйтеся спокушати!

Таким чином, ваш партнер буде більш сприйнятливим і буде краще виконувати всі ваші прохання (і в ліжку також).

4. Хоча це може здатися очевидним – треба експериментувати!

Немає кращого способу спокусити свого партнера, ніж пробувати щось нове разом.

Вам не потрібно їхати в екзотичні напрямки, їсти в ресторанах щодня або планувати дорогі поїздки щотижня, щоб змінити ваші стосунки.

  • Спокушання – це ставлення та стан буття, який сильно залежить від того, як ви наближаєтесь до свого партнера.
  • Відкрийте можливість експериментувати разом.

5. Відкрийтесь: скажіть, що ви відчуваєте!

відкрити свої почуття

Частина втрати спокуси та пристрасті пов’язана з тим, як ми з часом перестаємо показувати нашу любов до свого партнера.

Ми потрапляємо в якесь замкнуте коло та перестаємо спілкуватися.

Обіймати, цілувати, пестити, робити компліменти… Усі ці деталі живлять і зміцнюють стосунки. Вони дають змогу спокусі завжди бути вільною і нагадувати нам про те, що об’єднує нас як пару.

Ніколи не пригнічуйте те, що ви маєте ділити з партнером. Якщо ви будете підтримувати таку віддалену та міжособистісну позицію, ви будете лише ускладнювати свої стосунки.

Найкраще – це спілкуватися і говорити те, що ви хочете сказати своєму партнерові. Таким чином, ви завжди зможете досягти взаємного висновку.  • Baranowski, Andreas & Vitouch, Oliver. (2011). The Science of Seduction: Teaching seduction techniques and evaluating their effectiveness.
  • Greene, Robert (2019). El arte de la seducción. Barcelona, España: Editorial Oceano.
  • Santos-Iglesias, Pablo; Sierra, Juan Carlos (2010). El papel de la asertividad sexual en la sexualidad humana: una revisión sistemática. International Journal of Clinical and Health Psychology. 10(3): 553-577.
  • Rathus, Spencer; Nevid, Jeffrey; Fichner-Rathus, Lois (2005). Sexualidad humana (6ª Ed.). México: Pearson Prentice Hall

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.