Поради для покращення сексуального життя

Якщо прагнете кращого сексуального життя, тоді ці поради саме для вас.
Поради для покращення сексуального життя

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Секс. Про нього іноді важко та ніяково говорити. До того ж з цією темою пов’язано чимало міфів, далеких від правди, які ширяться через сором та зніяковіння щось спитати.

Що відбувається у спальні повинно залишатися у спальні через повагу до іншої людини. Гарне сексуальне життя пов’язане з розсудливістю та веселощами.

Хочемо дати декілька порад щодо покращення сексуального життя.

1. Скористайтеся перевагами харчових продуктів

Харчування відіграє ключову роль .  Якщо додати до раціону певні продукти, гарне сексуальне життя буде гарантоване.

 • Шоколад лідирує. Чому? Какао поліпшує настрій, оскільки вивільняє ендорфіни. До того ж це класичний подарунок для будь-кого.
 • Часник. Чистіть зуби після його споживання. Він заряджає енергією, оскільки містить високий рівень вітамінів B та C, тому його краще споживати у малих дозах.
 • Устриці є афродизіакомКоли йдеться про морепродукти та секс, устриці користуються популярністю. Цинк у їх складі сприяє виробництву тестостерону.
 • Огірки можуть не бути вашою улюбленою їжею, але не можна заперечувати той факт, що вони несуть користь. Огірки поліпшують кровотік в області геніталій, що є вкрай важливо.
 • Якщо вам потрібна енергія, їжте авокадо. Цей фрукт збагачений вітамінами D та E.

2. Вмикайте режим романтики

романтика і секс

Якщо це секс не на одну ніч, стосунки можуть стати одноманітними. Тож щойно ви починаєте помічати рутину, грайте ролі.

Романтику та секс не варто відокремлювати, але й не варто ототожнювати, оскільки вони не завжди поруч.

Радимо звертати увагу на деталі, на те, що дарує насолоду, щоб секс бут динамічнішим та кращим. Адже, чим краще партнери пізнають один одного, тим тісніший зв’язок між ними.

3. Насолоджуйтеся та не звертайте увагу на час

Не варто зациклюватися на тому, скільки саме триває статевий акт. Тут нема про що хвилюватися ; у ся проблема тільки в голові .  На сайті  Medical Daily  опубліковане дослідження, в якому розповідається про те, що все це дуже відносно.

Стаття розповідає про те, що тривалість статевого акту в середньому складає шість хвилин. До того ж, згідно з інформацією Пенсильванського університету, це в рамках діапазону, який вважається нормою.

4. Влаштовуйте сюрпризи!

експерименти і секс

Усе, що йде не за сценарієм, – це чудово .  Іноді набагато приємніше трошки імпровізувати. Рольові ігри, перевдягання — такі речі є частиною інтимного моменту, який підвищує насолоду.

Коли експериментуєте, з часом спроби та помилки вкажуть на правильний шлях. Застосовуйте незвичні для вас речі, щоб відкрити для себе інші варіанти у стосунках.

Експериментуйте з новими позами, які можуть подарувати більшу насолоду обом партнерам. Використовуйте уяву. Займайтеся сексом не тільки у спальні, але й в інших місцях також. Можливо, навіть у «заборонених» місцях!

Також цікаво прочитати статтю: 5 місць, де можна займатися сексом

5. Певні табу та секс

Є певні норми закінчення сексуального акту .

Радимо не припускатися певних помилок. Приміром, не варто дякувати за оргазм. Зрештою, це не надана послуга.

Іншим табу є обговорення колишніх партнерів. Це те, що потрібно залишити у минулому. Не зневажайте людину, яка знаходиться поруч з вами у ліжку.

6. Вправи

фізична активність і секс

Секс допомагає спалити до 80 калорій за півгодини.

Дослідження, опубліковане в англійському журналі New England Journal of Medicine, спростувало міф про те, що в процесі сексуального акту спалюється 300 калорій.

Займайтеся спортом , оскільки секс не замінить фізичне навантаження. На жаль, прості вправи не зроблять з вас фітнес модель, але допоможуть спалити зайві калорії! • Casazza, K., Fontaine, K. R., Astrup, A., Birch, L. L., Brown, A. W., Bohan Brown, M. M., … & McIver, K. (2013). Myths, presumptions, and facts about obesity. New England Journal of Medicine368(5), 446-454.
 • Afoakwa, E. O. (2008). Cocoa and chocolate consumption–Are there aphrodisiac and other benefits for human health?.
 • Guohua, H., Yanhua, L., Rengang, M., Dongzhi, W., Zhengzhi, M., & Hua, Z. (2009). Aphrodisiac properties of Allium tuberosum seeds extract. Journal of ethnopharmacology, 122(3), 579-582.
 • Ridzwan, B. H., Hanani, M., Norshuhadaa, M. S., Hanis, Z. F., & Aileen, T. S. H. (2013). Screening for aphrodisiac property in local oyster of Crassostrea iredalei. World Applied Sciences Journal, 26(12), 1546-1551.
 • How Long Should Sex Last, Really?. (2016). Retrieved 3 March 2020, from https://www.medicaldaily.com/how-long-does-sex-last-average-time-penis-shape-381025
 • Frappier, J., Toupin, I., Levy, J. J., Aubertin-Leheudre, M., & Karelis, A. D. (2013). Energy expenditure during sexual activity in young healthy couples. PLoS one, 8(10), e79342-e79342.
 • Casazza, K., Fontaine, K. R., Astrup, A., Birch, L. L., Brown, A. W., Bohan Brown, M. M., … & McIver, K. (2013). Myths, presumptions, and facts about obesity. New England Journal of Medicine, 368(5), 446-454.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.