6 звичок, щоб покращити сексуальне життя

Чи знаєте ви, що фізичні вправи є одним із найкращих способів підвищити лібідо і покращити сексуальне життя? Дізнайтеся більше в цій статті!
6 звичок, щоб покращити сексуальне життя

Останнє оновлення: 17 травня, 2019

Наявність активного статевого життя може сильно впливати на ваш настрій, емоційне та здоров’я та фізичне самопочуття. Хоча секс, як правило, пов’язаний із задоволенням і продовженням роду, його користь набагато більша і навіть може впливати на роботу вашого тіла. Ви можете покращити сексуальне життя.

Варто також згадати, що секс є одним із найважливіших стовпів стосунків, а не тільки тому, що він зміцнює емоційні зв’язки, але й тому що він також покращує спілкування та довіру.

Однак іноді лібідо людини може зменшуватися, знижуючи сексуальну активність і врешті-решт викликаючи проблеми як у спальні, так і поза нею.

З цієї причини варто практикувати деякі звички, які можуть покращити ваше сексуальне життя і допомогти вам вести здоровий спосіб життя.

Сьогодні ми хочемо поділитися шістьма найкращими звичками. Обов’язково зробіть їх частиною вашого життя.

Дізнайтеся більше!

1. Правильно харчуйтеся, щоб покращити сексуальне життя

їжа допомагає покращити сексуальне життя
Хоча більшість людей можуть ігнорувати цей факт, хороші харчові звички можуть впливати як на ваше лібідо, так і на ваші сексуальні показники.

Раціон на основі жирів і оброблених харчових продуктів може впливати на активність ваших статевих гормонів, а органічні продукти покращують ситуацію.

Органічні продукти налають енергію та основні поживні речовини, які покращують ваш рівень фізичної підготовки та підтримують баланс ваших гормонів.

Є навіть деякі продукти з властивостями афродизіаків, які можуть підвищити рівень сексуального бажання, якщо їсти їх на регулярній основі.

Не забудьте збільшити споживання:

 • свіжих фруктів та овочів
 • цільного зерна
 • зернових та бобових
 • пісного м’яса
 • холодноводної риби

2. Тримайте стрес під контролем

Стрес є одним із головних ворогів здорового статевого життя як для чоловіків, так і для жінок.

Перевантаження на роботі, суперечки та фінансові проблеми можуть підсилити стрес, що знижує сексуальне бажання.

Відсутність контролю підвищує відчуття фізичної втоми, і, хоча ви цього можете не помічати, це також впливає на контроль певних гормонів.

Це означає, що важливо своєчасно впоратися зі стресом, практикуючи релаксацію, багато відпочиваючи та роблячи те, що вам подобається.

3. Робіть фізичні вправи

вправи можуть покращити сексуальне життя
Варто пам’ятати про численні переваги вправи, коли справа стосується сексу.

Це хороша звичка, яка покращує багато аспектів, пов’язаних з вашим фізичним здоров’ям, також збільшує секрецію певних гормонів, які покращують ваше лібідо.

Щоденні вправи тримають такі гормони, як серотонін і ендорфіни, в рівновазі, а вони пов’язані з приємною сексуальною активністю.

Вправи також допомагають зміцнювати м’язові групи тіла, допомагаючи вам довше займатися сексом.

Насправді, вправи, які спрямовані на зміцнення м’язів тазового дна, можуть навіть допомогти у випадках сексуальної дисфункції.

4. Уникайте тютюну

Багато людей, які мають проблеми з сексуальним здоров’ям, також залежні від тютюнових виробів.

Сексуальна дисфункція і зниження лібідо можуть бути викликані токсинами, що містяться в сигаретах та інших продуктах.

Ці речовини погіршують активність статевих гормонів і впливають на кровообіг, що відіграє важливу роль у роботі ваших репродуктивних органів.

5. Уникайте токсичних стосунків

як покращити сексуальне життя
Емоції відіграють дуже важливу роль у сексуальній активності, а токсичні стосунки можуть позбавляти вас задоволення та не давати покращити сексуальне життя.

Довіра, розуміння і любов необхідні для довготривалих стосунків. Ці компоненти ведуть до кращого розуміння під час сексу.

Жертви тиску або насильства з боку партнера не будуть насолоджуватися сексом і можуть займатися цим лише тому, що повинні.

Важливо визначити таку поведінку, оскільки відсутність контролю може призвести до серйозних фізичних та емоційних наслідків для жертви.

6. Отримайте краще статеве виховання

Це правда! Статеве виховання є основоположним для поліпшення всіх аспектів вашого сексуального життя.

Це не тільки допомагає вам дізнатися, як бути кращими в ліжку, але й також сприяє самопізнанню про своє тіло і тому, що вам потрібно, щоб відчути задоволення.

Знання також є важливим компонентом репродуктивного здоров’я, оскільки вони не тільки надають інформацію про вагітність, але й допомагають зрозуміти безпечні практики, ризики та способи їх уникнення.

На додаток до описаних тут звичок, є багато інших чинників, які впливають на ваше сексуальне життя.

Хороше спілкування з партнером і запобігання одноманітності є двома додатковими ключами до вдосконалення.

Майте на увазі ці рекомендації, щоб покращити сексуальне життя, незалежно від того, чи виникають у вас труднощі. • García G, María A, Cañadas-De la Fuente, Guillermo A, González-Jiménez, Emilio, Fernández Castillo, Rafael, & García-García, Inmaculada. (2011). Educar en conductas sexuales saludables: una innovación docente en promoción de la salud. Revista médica de Chile139(10), 1269-1275. https://dx.doi.org/10.4067/S0034-98872011001000004
 • Olivera Carmenates, Carmen, Bestard Aranda, Ana Mary, Fell Guerra, Lázara, Brizuela Pérez, Susana, & Bujardón Mendoza, Alberto. (2014). Estrategia educativa sobre sexualidad sana en adolescentes. Humanidades Médicas14(3), 629-645. Recuperado en 04 de febrero de 2019, de http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S1727-81202014000300005&lng=es&tlng=es.
 • Rodríguez Cabrera, Aida, Sanabria Ramos, Giselda, Álvarez Vázquez, Luisa, Gálvez González, Ana M, Castañeda Abascal, Ileana, & Rojo Pérez, Nereida. (2008). La gestión social como vía para mejorar la salud sexual y reproductiva de los adolescentes. Revista Cubana de Salud Pública34(3) Recuperado en 04 de febrero de 2019, de http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S0864-34662008000300014&lng=es&tlng=es.
 • Ruiz Mori, E., Ruiz Mori, H., Salazar-Rojas, R., Torres-Mallma, C., Valer-Villanueva, S., Santiago, B., … & Guevara Gonzales, L. (2016). Conocimiento de los riesgos del tabaquismo en fumadores, exfumadores y no fumadores. Horizonte Médico (Lima), 16(1), 32-37.
 • Fui, M. N. T., Dupuis, P., & Grossmann, M. (2014). Lowered testosterone in male obesity: mechanisms, morbidity and management. Asian journal of andrology, 16(2), 223.
 • VV.AA. (2017).Ovarian Hormones and Obesity. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28333235/

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.