Як почати насолоджуватися своїм інтимним життям просто зараз

Можливо, не завжди зручно говорити про власні бажання зі своїм партнером, утім треба вміти висловлювати, що вам подобається, а що ні, щоб отримувати насолоду від інтимного життя.
Як почати насолоджуватися своїм інтимним життям просто зараз

Останнє оновлення: 17 травня, 2019

Пригадуєте свій перший секс? Спочатку ваша сексуальність була чимось уявним, що породжувало безліч фантазій. Це було неймовірно приємно. Однак, коли ви почали стосунки з партнером, прийшло усвідомлення, що насолоджуватися інтимним життям, яке приносить задоволення, не так уже й просто.

Іноді проблема в тому, що ми не знаємо своє тіло й в певних випадках відчуваємо сором. Буває й таке, що ви просто ще не зрозуміли, що саме вам подобається та як правильно насолоджуватися інтимним життям.

Якщо ви не отримуєте задоволення від сексу, наша стаття буде корисною для вас, адже ми розповімо, як покращити цей аспект життя.

Знайте своє тіло

способи насолоджуватися інтимним життям

Для певної частини людей дуже важливо знати своє тіло. Однак є багато й таких, хто не досліджує себе, не дивиться на власні геніталії та не торкається їх.

Складається враження, що в сьогоднішньому світі ще залишилося багато сором’язливості. Ідеться не лише про представників старшого покоління, а й про молодих.

Іноді сором’язливість впливає навіть на те, що люди думають про мастурбацію. Це здорова практика, яка дозволяє людям шукати задоволення та розуміти, що саме їм подобається.

Якщо не мастурбувати, буде досить складно отримувати насолоду від інтимних стосунків із партнером.

Тому пізнавайте себе. Не соромтеся та не думайте, що робите щось неправильне.

Розмовляйте зі своїм партнером

Він робить вам боляче? Ви хочете, щоб партнер торкався вас по-іншому? Ми знову повертаємося до теми сором’язливості, але цього разу вона стосується не власного тіла, а спілкування з коханим чи коханою.

Потрібно говорити своєму партнеру, що вам подобається. В іншому випадку ви не отримуватимете задоволення від свого інтимного життя.

як насолоджуватися інтимним життям

Можливо, усе добре і секс приносить вам радість. Однак, що ви хотіли б спробувати? Де ви хочете, щоб вас торкалися саме зараз?

Спілкування між партнерами дуже важливе, особливо, у питаннях сексу. Саме тому потрібно знати своє тіло. Якщо ви не розумієте, що вам подобається, то не зможете про це попросити.

Ніколи не ставтеся до себе, як до речі

У минулому, а в деяких культурах ще й до сьогодні, вважалося, що завдання жінки – народжувати дітей. На щастя, зараз таке переконання стає все менш популярним.

Також не варто почуватися так, ніби ви зобов’язані віддавати своє тіло партнеру, який хоче сексу, коли ви не в настрої.

У вас також є потреби та право сказати “ні”. Якщо вам не хочеться сексу, то не займайтеся ним. Адже в результаті він може перетворитися в рутину, яка не приносить задоволення.

Якщо ви будете йти проти своїх бажань, то ніколи не матимете повноцінного сексу, який приносить задоволення. Ніколи не можна вважати себе річчю. Ви маєте право сказати “ні”.

Використовуйте всі відчуття

відчуття

Поза місіонера? Нудний секс? Для того, щоб мати здорове інтимне життя, потрібно пробувати щось нове. Додайте трохи жару у свої інтимні стосунки.

Красива білизна, шоколад, різні смаки… можна навіть випробувати пози з Камасутри. Для багатьох це спосіб повеселитися, провести час разом і залишатися у формі.

Ви чули про тантричний секс? Ось ще один спосіб поекспериментувати зі своїм інтимним життям.

Спробуйте сексуальні іграшки або інші техніки, щоб відкрити для себе щось незнане та невідомий світ задоволення.

Ви пара, тому в сексі також можете пробувати щось нове. То чому б не зробити це?

Забудьте про комплекси та насолоджуйтесь інтимним життям

Сором – це не єдина велика перешкода на шляху до досягнення задоволення. Ще однією проблемою є жахливі комплекси.

Партнер добре знає ваше тіло, але у вас ніколи не буде хорошого сексу, якщо ви завжди вимикаєте світло. Можливо, ви не хочете експериментувати з різними позами, адже соромитеся показувати певні проблемні місця.

Якщо вам не подобаються якісь частини свого тіла, існує два рішення: прийняти їх такими, як вони є, або зробити щось, аби змінити ситуацію.

Чому ви маєте комплекси, якщо партнер любить вас такими, як ви є? Проблеми лише в сприйнятті себе.

кохання

Неодмінно прочитайте: Секс може допомогти вирішити наші проблеми

Ви коли-небудь робили якісь із помилок, перелічених у цій статті? Запам’ятайте, що для повноцінного та щасливого інтимного життя потрібно мати відкритий розум.

Треба бути готовими відкривати нові ігри, прийняти свої комплекси та відверто спілкуватися без відчуття сорому.

Ви готові почати насолоджуватися своїм інтимним життям?
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.