Манго: фрукт проти старіння

21 Грудня, 2018
Манго - екзотичний фрукт, який прийшов до нас з Азії та який має не тільки чудовий аромат, але також він є дуже поживним та надзвичайно корисним.

Манго – екзотичний фрукт, який прийшов до нас із Азії та який на сьогодні вирощують в тропічних регіонах. Воно має не тільки чудовий аромат, але також він є дуже поживним та надзвичайно корисним. Також воно відоме як суперфрукт, саме тому ми пропонуємо вам ознайомитись з його численними перевагами та корисними властивостями манго.

Допомагає покращити імунну систему організму

Манго містять високу кількість бета-каротину та каротиноїдів, які, до того ж, наявні у моркві. Таке поєднання корисне для поліпшення імунної системи організму. Бета-каротин перетворюється на вітамін А, який є антиоксидантом та захищає організм від вільних радикалів, які завдають шкоди нашій внутрішній системі. Так фрукт допомагає захистити нас від багатьох хвороб.

Читайте також: 7 дивовижних переваг манго

Діє як засіб проти старіння організму

Манго містить велику кількість Вітаміну А та Вітаміну С. Вітамін С відіграє важливу роль в наданні допомоги при виробництві білка колагену в організмі. Це допомагає зберегти кровоносні судини та сполучну тканину в організмі, що уповільнює процес старіння шкіри.

Допомагає підтримувати здоровий розвиток мозку

mango

Цей плід містить велику кількість вітаміну В6, який є надзвичайно важливим для підтримки та поліпшення функцій мозку. Крім того, він допомагає в синтезі ключових нейромедіаторів, які відповідають за настрій та сон.

Природні продукти забезпечують достатню кількість цього вітаміну, і, таким чином, вам більше не потрібно приймати вітаміни у вигляді добавок, які у великих дозах можуть викликати пошкодження нерва.

Знижує кров’яний тиск

Манго допомагають знизити кров’яний тиск. Вони містять мінерали магнію та калію, які, діючи разом, допомагають знизити кров’яний тиск. Цей фрукт слід вживати у великих кількостях людям, які страждають від високого кров’яного тиску.

Дізнатись більше: Підвищений кров’яний тиск: 5 поширених причин

Зменшує рівень холестерину

Xolesteryn1

Манго містять високу кількість пектину. Це розчинні волокна славляться своїми корисними властивостями у скороченні рівня холестерину в крові. Саме тому, вам слід вживати цей фрукт, щоб знизити рівень холестерину в крові.

Манго допомагає у лікуванні анемії

Іншою значною корисною властивістю є те, що ці плоди допомагають у лікуванні таких захворювань, як анемії. Вони містять достатню кількість заліза, яке допомагає боротися з анемією. Тому, регулярне та достатнє споживання допомагає лікувати цю хворобу.

Тому, наступного разу, коли ви зголоднієте, замість того, щоб з’їсти закуску з високим вмістом калорій або продукти з високим вмістом жирів, спробуйте вгамувати свій голод з манго.

Цей фрукт не тільки наситить вас, не додаючи додаткових жирів та калорій до вашого раціону, але й надасть вам безліч поживних речовин, які допоможуть Вам бути більш здоровими та почувати себе набагато краще.

  • Baraya YS, Wong KK, Yaacob NS. The Immunomodulatory Potential of Selected Bioactive Plant-Based Compounds in Breast Cancer: A Review. Anticancer Agents Med Chem. 2017;17(6):770-783. doi: 10.2174/1871520616666160817111242. PMID: 27539316.
  • Pullar JM., Carr AC., Vissers MCM., The roles of vitamin C in skin health. Nutrients, 2017.
  • Kennedy DA., B vitaminas and the brain: mechanisms, dose and efficacy. Nutrients, 2016.
  • Brouns F, Theuwissen E, Adam A, Bell M, Berger A, Mensink RP. Cholesterol-lowering properties of different pectin types in mildly hyper-cholesterolemic men and women. Eur J Clin Nutr. 2012 May;66(5):591-9. doi: 10.1038/ejcn.2011.208. Epub 2011 Dec 21. PMID: 22190137.