Манго: фрукт проти старіння

· Грудень 3, 2015

Манго – екзотичний фрукт, який прийшов до нас із Азії та який на сьогоднішній день вирощують в тропічних регіонах. Манго має не тільки чудовий аромат, але також він є дуже поживним та надзвичайно корисним. Манго відомий як суперфрукт, саме тому ми пропонуємо вам ознайомитись з його численними перевагами та корисними властивостями манго.

Манго допомагають покращити імунну систему організму

Манго містять високу кількість бета-каротину та каротиноїдів, які, до того ж, наявні у моркві. Таке поєднання корисне для поліпшення імунної системи організму. Бета-каротин перетворюється на вітамін А, який є антиоксидантом та захищає організм від вільних радикалів, які завдають шкоди нашій внутрішній системі. Так фрукт допомагає захистити нас від багатьох хвороб.

Манго діють як засіб проти старіння організму

Манго містять велику кількість Вітаміну А та Вітаміну С. Вітамін С відіграє важливу роль в наданні допомоги при виробництві білка колагену в організмі. Це допомагає зберегти кровоносні судини та сполучну тканину в організмі, що уповільнює процес старіння шкіри.

Манго допомагають підтримувати здоровий розвиток мозку

mango

Манго містить багату кількість вітаміну В6, який є надзвичайно важливим для підтримки та поліпшення функцій мозку. Крім того, він допомагає в синтезі ключових нейромедіаторів, які відповідають за настрій та сон.

Природні продукти, як манго, забезпечують достатню кількість цього вітаміну, і, таким чином, вам більше не потрібно приймати вітаміни у вигляді добавок, які у великих дозах можуть викликати пошкодження нерва.

Манго знижують кров’яний тиск

Манго допомагають знизити кров’яний тиск. Вони містять мінерали магнію та калію, які, діючи разом, допомогають знизити кров’яний тиск. Манго слід вживати у великих кількостях людям, які страждають від високого кров’яного тиску.

Манго зменшують рівень холестерину

Xolesteryn1

Манго містять високу кількість пектину. Це розчинні волокна славляться своїми корисними властивостями у скороченні рівня холестерину в крові. Саме тому, вам слід вживати манго, щоб знизити рівень холестерину в крові.

Манго допомагають у лікуванні анемії

Іншою значною корисною властивістю манго є те, що вони допомагають у лікуванні таких захворювань, як анемії. Вони містять достатню кількість заліза, яке допомагає боротися з анемією. Томум, регулярне та достатнє споживання манго допомагає лікувати цю хворобу.

Тому, наступного разу, коли ви зголоднієте, замість того, щоб з’їсти закуску з високим вмістом калорій або продукти з високим вмістом жирів, спробуйте вгамувати свій голод з манго.

Цей фрукт не тільки наситить вас, не додаючи додаткових жирів та калорій до вашого раціону, але й надасть вам безліч поживних речовин, які допоможуть Вам бути більш здоровими та почувати себе набагато краще.