Методи визначення статі малюка вдома

Хоча ці методи зі встановлення статі малюка можуть виявитися дієвими, але варто не забувати про те, що вони науково не обґрунтовані. Не варто довіряти їм стовідсотково.
Методи визначення статі малюка вдома

Останнє оновлення: 13 лютого, 2019

Коли йдеться про визначення статі вашої дитини, є багато методів. Деякі з них традиційні, інші – більш сучасні.

Розроблені навіть древні математичні формули, у порівнянні з більш формальними та технічними методами, як ультразвуки.

Медичний світ пропонує кілька методів, які допоможуть вам розкрити стать дитини, зокрема різні тести, які ви можете знайти в аптеці. Але є й методи, які можна використовувати вдома .

Перш за все важливо відзначити, що ці методи не є науковими. Як наслідок, вони можуть дати вам підказку, але не є надійними на 100%.

Домашні хитрощі для відгадування статі дитини

Домашні хитрощі для відгадування статі дитини

Метод каблучки

Багато людей стверджують, що цей метод ніколи не підводить. Каблучка (весільна) вивішується на золотий ланцюжок, щоб утворити маятник.

Помістіть маятник над рукою жінки. Залежно від того, як рухається каблучка, ви дізнаєтеся стать малюка.

Згідно з цією традицією, якщо каблучка рухається з боку на бік, то це хлопчик. Якщо ж вона рухається по колу, тоді це дівчинка.

Математичні формули

Ви можете провести математичні розрахунки, відповідно до віку вагітної жінки, додавши місяць народження та місяць зачаття (приблизно 14 днів після початку місячних).

Згідно з цією теорією, якщо отримане число парне, то дитина буде дівчинкою, а якщо непарне – хлопчиком.

Тест з олією

Налийте декілька крапель  олії  на найвищу випуклу частину живота матері. Якщо краплі стікають швидко, чекати хлопчика, а якщо ні – тоді дівчинку.

Форма живота

стать дитини за формою живота

Деякі впевнені, що природа “говорить» з нами через форми, а тому можна вирахувати стать майбутньої дитини, залежно від форми живота вагітної матері. Якщо живіт матері круглий, дитина виявиться дівчинкою, а якщо гострий – тоді це хлопчик.

Китайська таблиця

Серед традиційних методів варто згадати китайську таблицю або графік майя. Цей метод добре себе зарекомендував. Для розрахунків використовується вік матері та дата зачаття.

Серцебиття

Серед найпрекрасніших звуків для матері є звук серцебиття дитини.

Вважають, що частота цих ударів може бути дуже інформативною. Прислухаючись до серцебиття, ви можете вирахувати стать дитини.

Якщо серце маляти б’ється понад 140 ударів на хвилину, буде дівчинка. Якщо ж серцебиття дитини повільніше, тоді мама чекає на хлопчика.

Тест із червоною капустою

Цей овоч не входить до числа найбільш апетитних продуктів під час вагітності. Проте він може бути дуже корисним у випадку визначення статі дитини.

Зваривши капусту, не виливайте воду, в якій ви її варили. Щоб дізнатися стать дитини, змішайте декілька крапель сечі з цією водою.

Якщо вода фіолетова, малятко виявиться хлопчиком, якщо ж рожева, тоді дитина буде дівчиною.

Трюк з часником

часник допоможе визначити стать дитини

Для матерів, які люблять цей інгредієнт, тестом з часником є ідеальним методом. Коли ви з’їли часник та помітили, що шкіра погано пахне, у вас буде хлопчик. Якщо ваша шкіра взагалі не пахне, тоді це дівчинка.

Положення дитини

Якщо дитинка лежить на спині у вашому животі, це дівчинка. Якщо ж дитинка розташована лицем донизу, тоді це хлопчик.

Солодке чи солоне

Тяга до певних продуктів також може свідчити про стать дитини. Якщо ви хочете їсти солодке, приміром, шоколад, печиво, цукерки, ймовірно, ви очікуєте на дівчинку. Якщо ж надаєте перевагу картоплі фрі або солоним закускам, ви чекаєте на хлопчика.

Тест із харчовою содою

Щоб провести цей експеримент, знадобиться чашка води з харчовою содою. Додайти туди декілька столових ложок сечі.

Якщо з’являються бульбашки, у вас буде хлопчик. У випадку, якщо нічого не відбулося, суміш однорідна, тоді це дівчинка.

Прищики на обличчі

за обличчям мами визначають стать дитини

Іноді під час вагітності з’являються прищі на обличчі. У давні часи вважалося, що жінки, які мають прищі, очікують на дівчинку.

Якщо ж на обличчі матері відсутні акне, тоді вона стане матір’ю хлопчика.

Обличчя матері під час вагітності

Під час вагітності, обличчя жінки стає круглішим. Це зумовлено набором ваги, в основному.

Традиційно вважалося, що так відбувається тому, що вона, ймовірно, вагітна дівчиною. Якщо ж обличчя матері залишається без змін, у неї буде хлопчик.

Вплив тестостерону

Під час вагітності може з’явитися волосся на тілі в деяких ділянках. Згідно з цим методом, якщо волосся росте швидше, ніж зазвичай, це відбувається завдяки впливу тестостерону, тому мама очікує на хлопчика. Якщо ж навпаки, тоді це дівчинка.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.