Морська сіль - чудовий засіб для жирного волосся

Ваше волосся надто жирне? Якщо так, вам чудово допоможе морська сіль. Читайте про це далі!
Морська сіль - чудовий засіб для жирного волосся

Останнє оновлення: 06 січня, 2019

Сіль є основним інгредієнтом у всіляких рецептах. Однак чи знаєте ви, що вона також є корисною для краси? Завдяки грубій текстурі, морська сіль – це прекрасний відлущувач для волосся.

Чи цікаво вам, як морська сіль може зменшити кількість жиру у вашому волоссі та на шкірі голови? Читайте далі, щоб дізнатися все про цей чудовий інгредієнт.

Що таке морська сіль?

Морську сіль природно видобувають з океану. Її не змінюєть ніякі хімічні процеси, тому вона зберігає свої основні властивості. Це кращий вибір солі, ніж її йодована версія в магазинах. Ви точно можете отримати користь від цього виду солі.

морська сіль

Морська сіль допоможе з жирним волоссям

Жирне волосся стає таким через надмірне виробництво жиру з сальних залоз шкіри. Коли ви не миєте своє волосся належним чином або навпаки досить часто, цей жир може накопичуватися на вашій голові, і це ускладнить його видалення.

Морська сіль, на відміну від звичайної солі, виробляється після випаровування морської води, яка обробляє накопичені мінеральні утворення. Здатність морської солі видаляти жир з волосся полягає в тому, що мінерали насправді зміцнюють ваші фолікули та шкіру голови. Як наслідок, шар жиру зникає, і ваше волосся виглядає набагато здоровішим.

Морська сіль також покращує кровообіг на ділянках шкіри, де вона застосовується. Це покращує подачу кисню до шкіри тіла та голови. Таким чином, у вас буде швидше рости волосся, збільшиться об’єм і шкіра голови стане здоровою. Тепер, коли ви знаєте, як це працює і готові спробувати це вдома, вам потрібно буде навчитися застосовувати морську сіль до свого волосся.

Як приготувати і нанести морську сіль на волосся

Інгредієнти

  • 2 порції шампуню
  • від 2 до 3 столових ложок морської солі (від 30 до 45 г)
морська сіль з шампунем

Приготування та застосування

  • Спочатку треба залити дві порції вашого улюбленого шампуню у невеликий контейнер, який був попередньо очищений та висушений.
  • Додайте дві-три столові ложки морської солі (залежно від того, наскільки жирне у вас волосся) у контейнер з шампунем і добре перемішайте, поки сіль повністю не розчиняється.
  • У душі нанесіть частину цієї суміші на своє волосся, повністю покриваючи його.
  • Не забудьте масажувати шкіру голови цією сумішшю протягом п’яти хвилин, і дайте їй подіяти ще п’ять-десять хвилин.
  • Потім промийте волосся теплою водою. Як правило, хорошою ідеєю промити в кінці волосся холодною водою, щоб закрити волосяні кутикули.
  • Нарешті, нанесіть зволожувальний кондиціонер, який допоможе вам відновити волосся.

Ви можете повторювати цей процес два-чотири рази на тиждень. Через місяць ви почнете бачити чудові результати цього ексфоліанта. Важливо, щоб ви користувалися цим засобом час від часу, тому що занадто часте використання може призвести до висихання волосся.

Цей засіб особливо рекомендований для людей, які мають надлишок жиру на шкірі голови. Однак не використовуйте його кожного разу, коли миєте волосся.

Морська сіль стала справжнім чудом для людей, яким косметика з магазинів не приносила хороших результатів. Вона не тільки допомагає усунути надмірну кількість жиру: вона також прискорює ріст волосся і навіть усуває лупу.

Це може вас зацікавити ...
Природні засоби від неслухняного волосся
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Природні засоби від неслухняного волосся

Поживні речовини в деяких натуральних продуктах допомагають відновити природну вологість волосся, щоб створити корисні засоби від неслухняного воло...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.