Надзвичайна користь від пива

Надзвичайна користь від пива
Надзвичайна користь від пива

Останнє оновлення: 13 листопада, 2018

Пиво є одним з найбільш популярних напоїв у світі, його зазвичай п’ють разом з друзями після важкого робочого дня в офісі або на пляжі, насолоджуючись видом на океан. Більш того, чи знаєте ви яка користь від пива для здоров’я, якщо пити його в помірних кількостях?

У цій статті, ми поділимося з вами деякими перевагами, про які ви могли і не знати. Крім того, ці вигоди можуть допомогти не тільки здоров’ю, але й красі.

Користь від пива для здоров’я та краси

Захищає від серцево-судинних захворювань

Помірне споживання пива може мати протизапальну дію, значно збільшуювати “хороший” холестерин і допомагати боротися з деякими захворюваннями серця. Тож бокал пива щодня може допомогти серцю.

Зміцнює кістки

Багато досліджень показали, що пиво (та інші напої з низьким вмістом алкоголю) може мати позитивний вплив на здоров’я кісток.

Це пов’язано з тим, що воно містить кремній – мінерал, який допомагає поліпшити щільність кісткової тканини і запобігає втраті кісткової маси. Крім того, воно містить природні фітоестрогени, корисні для профілактики остеопорозу і ослаблення симптомів менопаузи.

пиво зміцнює кістки

Захищає від нейродегенеративних захворювань

Наукові дослідження показали, що ті, хто п’ють пиво в помірних кількостях, рідше страждають від хвороби Альцгеймера.

Знову ж, це відбувається завдяки кремнію, який здатний знизити рівень токсичних металів, які накопичуються в організмі і викликають дегенеративні захворювання. Водночас, пиво покращує пам’ять і концентрацію.

Гальмує рак

Серед основних компонентів пива – ксантогумол – поліфенол, який міститься в хмелі. Це антиоксидант, який пригнічує і запобігає формуванню ракових клітин, це ніби хіміопрофілактика від деяких видів раку.

пиво запобігає формуванню ракових клітин

Зміцнює імунну систему

Пиво має потенціал для поліпшення імунної системи, запобігаючи інфекційним захворюванням, таким як застуда або герпес. Принаймні, в деяких випадках, воно запобігає серйозним і тривалим симптомам. Старий домашній засіб з Німеччини: пити тепле пиво, коли у вас застуда, оскільки воно прочищає ніс і покращує кровообіг.

Має протизапальні властивості

Різниця між пивом та іншими алкогольними напоями полягає в тому, що основним інгредієнтом в ньому є хміль. Цей компонент має протизапальні й антибактеріальні властивості, які допомагають запобігти захворюванням, пов’язаним зі старінням.

чотири бокали пива

Покращує роботу шлунку

Якщо ви страждаєте від шлункових проблем, пиво може спрацювати як натуральний засіб. Споживання пива або сидру чи вина в помірних кількостях збільшує шлункові кислоти, які можуть прискорити спорожнення шлунка, знижуючи ризик зараження бактерією Helicobacter Pylori, яка може викликати гастродуоденальну виразку.

Усуває закрепи

Було доведено, що споживання клітковини усуває закрепи, а також зменшує “поганий” холестерин. З ячменю пива ви можете отримати щоденну норму розчинної клітковини, що робить його кращим напоєм (після води) для харчування.

бокал світлога пива

Потужний сечогінний засіб

Коли ви починаєте пити пиво, у вас майже одразу виникає потреба сходити в туалет. Це тому, що воно складається з води на 90%, містить небагато натрію (який усуває затримку рідини і запобігає проблемам з нирками) і має високий рівень калію.

Знижує ризик катаракти

Пиво корисне для зору, але воно найкорисніше для тих, у кого є родичі з катарактою. Споживання бокалу пива щодня, непогано впливає на діабетиків, наприклад, тому що допомагає зберегти хороший зір і запобігти глаукомі (знижує внутрішньоочний тиск). Для цього більше підходить темне пиво, ніж світле.

світле пиво

Запобігає анемії

Воно добре для жінок в період менопаузи, коли недостатньо поживних речовин. Флавоноїди в пиві є потужними антиоксидантами, які підвищують клітинну активність і поліпшують рівень заліза.

Забезпечує багато енергії

Завдяки великій кількості вітаміну B, пиво може дати вам відчуття, ніби у вас більше енергії, щоб бути більш активними в роботі або навчанні. Це стає очевидним кожного разу, коли ви випиваєте бокал пива. Його поживні речовини зміцнюють нервову систему і відновлюють клітини.

пиво дає нам відчуття енергії

Покращує шкіру

У Нью-Йорку відкрили незвичний спа-салон, де ви можете скористатися всіма перевагами пива. Наприклад, клієнти занурюються у ванну з темним пивом. В інших країнах, таких як Німеччина, Австрія та Чеська Республіка, перейняли аналогічні тенденції і роблять маски з пивом для обличчя.

Цей метод ефективний завдяки вітамінам, які містяться в пиві і поліпшують здоров’я і пігменти дерми, щоб шкіра була молодшою, гладкою і більш пружною.

Покращує стан волосся

Кетрін Зета-Джонс, відома кінозірка, демонструє дива використання пива для волосся. В одному з інтерв’ю вона заявила, що цей природний засіб робить волосся яскравим і м’яким, хоча недоліком є ​​те, що запах пива затримується (але його можна приховати парфумами). Такий ефект можливий завдяки вітаміну В і білкам, які містяться в пиві.

Розслабляє ноги

Коли ви приходите втомлені додому після довгого робочого дня, немає нічого кращого, ніж повернутися додому і покласти ноги в ємність з водою і мінеральною сіллю. Якщо ви використаєте холодне пиво замість води, бульбашки створять дуже розслаблюючий ефект.

Тим не менш, є дві проблеми: по-перше, ваші ноги будуть потім липкими, а по-друге, ви не зможете випити пиво.

 

багато бокалів різного пиваЦей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.