Надзвичайна користь від пива

Вересень 2, 2015
Помірне споживання пива допомагає боротися з серцево-судинними захворюваннями, запобігти появі остеопорозу і знизити ризик катаракти, а також приносить багато іншої користі для здоров'я. Його  також використовують у деяких косметичних процедурах.

Пиво є одним з найбільш популярних напоїв у світі, його зазвичай п’ють разом з друзями після важкого робочого дня в офісі або на пляжі, насолоджуючись видом на океан. Більш того, чи знаєте ви, що пиво приносить багато користі для здоров’я, якщо пити його в помірних кількостях? У цій статті, ми поділимося з вами деякими перевагами, про які ви могли і не знати. Крім того, ці вигоди можуть допомогти не тільки здоров’ю, але й красі.

Користь від пива для здоров’я та краси

Захищає від серцево-судинних захворювань

Помірне споживання пива може мати протизапальну дію, значно збільшуювати “хороший” холестерин і допомагати боротися з деякими захворюваннями серця. Тож бокал пива щодня може допомогти серцю.

Зміцнює кістки

Багато досліджень показали, що пиво (та інші напої з низьким вмістом алкоголю) може мати позитивний вплив на здоров’я кісток. Це пов’язано з тим, що воно містить кремній – мінерал, який допомагає поліпшити щільність кісткової тканини і запобігає втраті кісткової маси. Крім того, воно містить природні фітоестрогени, корисні для профілактики остеопорозу і ослаблення симптомів менопаузи.

pyvo

Захищає від нейродегенеративних захворювань

Наукові дослідження показали, що ті, хто п’ють пиво в помірних кількостях, рідше страждають від хвороби Альцгеймера. Знову ж, це відбувається завдяки кремнію, який здатний знизити рівень токсичних металів, які накопичуються в організмі і викликають дегенеративні захворювання. Водночас, пиво покращує пам’ять і концентрацію.

Гальмує рак

Серед основних компонентів пива – ксантогумол – поліфенол, який міститься в хмелі. Це антиоксидант, який пригнічує і запобігає формуванню ракових клітин, це ніби хіміопрофілактика від деяких видів раку.

pyvnyi-shampun-300x200

Зміцнює імунну систему

Пиво має потенціал для поліпшення імунної системи, запобігаючи інфекційним захворюванням, таким як застуда або герпес. Принаймні, в деяких випадках, воно запобігає серйозним і тривалим симптомам. Старий домашній засіб з Німеччини: пити тепле пиво, коли у вас застуда, оскільки воно прочищає ніс і покращує кровообіг.

Має протизапальні властивості

Різниця між пивом та іншими алкогольними напоями полягає в тому, що основним інгредієнтом в ньому є хміль. Цей компонент має протизапальні й антибактеріальні властивості, які допомагають запобігти захворюванням, пов’язаним зі старінням.

pyvo-300x188

Покращує роботу шлунку

Якщо ви страждаєте від шлункових проблем, пиво може спрацювати як натуральний засіб. Споживання пива або сидру чи вина в помірних кількостях збільшує шлункові кислоти, які можуть прискорити спорожнення шлунка, знижуючи ризик зараження бактерією Helicobacter Pylori, яка може викликати гастродуоденальну виразку.

Усуває закрепи

Було доведено, що споживання клітковини усуває закрепи, а також зменшує поганий холестерин. З ячменю пива ви можете отримати щоденну норму розчинної клітковини, що робить його кращим напоєм (після води) для харчування.

pyvo-1

Потужний сечогінний засіб

Коли ви починаєте пити пиво, у вас майже одразу виникає потреба сходити в туалет. Це тому, що воно складається з води на 90%, містить небагато натрію (який усуває затримку рідини і запобігає проблемам з нирками) і має високий рівень калію.

Знижує ризик катаракти

Пиво корисне для зору, але воно найкорисніше для тих, у кого є родичі з катаракти. Споживання бокалу пива щодня, непогано впливає на діабетиків, наприклад, тому що допомагає зберегти хороший зір і запобігти глаукомі (внутрішньоочний тиск). Для цього більше підходить темне пиво, ніж світле.

domashnye-pyvo

Запобігає анемії

Воно добре для жінок в період менопаузи, коли недостатньо поживних речовин. Флавоноїди в пиві є потужними антиоксидантами, які підвищують клітинну активність і поліпшують рівень заліза.

Забезпечує багато енергії

Завдяки великій кількості вітаміну B, пиво може дати вам відчуття, ніби у вас більше енергії, щоб бути більш активними в роботі або навчанні. Це стає очевидним кожного разу, коли ви випиваєте бокал пива. Його поживні речовини зміцнюють нервову систему і відновлюють клітини.

pyvo-2-300x200

Покращує шкіру

У Нью-Йорку відкрили незвичний спа-салон, де ви можете скористатися всіма перевагами пива. Наприклад, клієнти занурюються у ванну з темним пивом. В інших країнах, таких як Німеччина, Австрія та Чеська Республіка, перейняли аналогічні тенденції і роблять маски з пивом для обличчя. Цей метод ефективний завдяки вітамінам, які містяться в пиві і поліпшують здоров’я і пігменти дерми, щоб шкіра була молодшою, гладкою і більш пружною.

Покращує стан волосся

Кетрін Зета-Джонс, відома кінозірка, демонструє дива використання пива для волосся. В одному з інтерв’ю вона заявила, що цей природний засіб робить волосся яскравим і м’яким, хоча недоліком є ​​те, що запах пива затримується (але його можна приховати парфумами). Такий ефект можливий завдяки вітаміну В і білкам, які містяться в пиві.

Розслабляє ноги

Коли ви приходите втомлені додому після довгого робочого дня, немає нічого кращого, ніж повернутися додому і покласти ноги в ємність з водою і мінеральною сіллю. Якщо ви використаєте холодне пиво замість води, бульбашки створять дуже розслаблюючий ефект. Тим не менш, є дві проблеми: по-перше, ваші ноги будуть потім липкими, а по-друге, ви не зможете випити пиво.

10-koryst-vid-pyva

Вас також можуть зацікавити