Найкращі натуральні засоби для прибирання оселі

Засоби для прибирання дому шкодять не лише навколишньому середовищу, а й часами нашому здоров'ю. Ми знайшли альтернативу хімічним виробам.
Найкращі натуральні засоби для прибирання оселі

Останнє оновлення: 20 грудня, 2018

Скільки грошей ви зазвичай витрачаєте на засоби для прибирання оселі? Вироби, виготовлені з хімічних речовин, не завжди такі ефективні, як ми думаємо. Іноді варто згадати і застосувати прості засоби, про які наші бабусі не раз нам розповідали – це природні компоненти, які не пошкодять ваші руки і  які легко знайти. Ви хочете дізнатися більше про них?

Натуральні та органічні засоби для прибирання

Всі люблять оточувати себе продуктами, які добре пахнуть, не шкодять рукам та ще й усувають мікроби і бактерії. Складність полягає в тому, що більшість з цих продуктів також містять хімічні інгредієнти, які дуже шкідливі для навколишнього середовища.

Деякі з них навіть токсичні, а більшість помалу шкодить вашим рукам. Отже, як ви дивитеся на те, щоб пошукати натуральні засоби для прибирання, які не лише є ефективними, але й не завдають жодної шкоди вам або навколишньому середовищу?

Використання яблучного оцту

яблучний оцет

 

 • Очищувач скла: За допомогою всього лише ганчірки, змоченої в оцті, ви отримаєте блиск і знімете жир з чашок і склянок. Потім просто змийте гарячою водою.
 • Чудовий засіб для чищення мікрохвильової печі. Поставте у піч невелику склянку і залиште підігріватися протягом 4 хвилин. Пара усуне забруднення.
 • Яблучний оцет чудово підходить для надання блиску металевому кухонному приладдю.
 • Як щодо того, щоб звільнитися від обвапнування в душі? У цьому випадку можна вичистити його з оцтом і залишити на 30 хвилин. Потім промийте щіткою, гарячою водою і ганчіркою, і ваш душ виглядатиме як новенький.
 • Яблучний оцет також відмінно підходить для видалення плям від макіяжу з одягу. Використовуйте тканину, змочену у воді з оцтом і видаляйте плями потроху.

Харчова сода

лимон та сода

 

 • Очищувач труб: ми всі добре знаємо, що більшість продуктів, які ми використовуємо, є токсичними. Безумовно, харчова сода є дуже добрим засобом. Все дуже просто: насипте соду у водостік, а потім залийте склянку оцту. Залиште на 15 хвилин, а потім змийте гарячою водою.
 • Пом’якшувальний засіб для тканин: ви здивовані? Зазвичай пом’якшувальні засоби діють, створюючи шар жиру на волокнах, щоб збалансувати дію мийного засобу і вапна. За допомогою харчової соди ви можете безпосередньо запобігти прилипанню вапна до одягу, тож сода буде діяти як пом’якшувальний засіб, і ви отримаєте досконалий одяг.
 • Поглинає запахи: прекрасно підходить для нейтралізації запахів у черевиках, ковдрах тощо. Якщо ви, наприклад, хочете очистити килим, просто посипте харчову соду на нього і залиште на ніч. Наступного дня приберіть залишки пилососом, і він буде чистим і без запаху. Харчова сода стане одним з кращих натуральних продуктів для вашої оселі та її чистоти.

Сила лимонів

лимони

 • Лимони – це чудовий засіб для багатьох куточків у вашому будинку: вони добре пахнуть, підходять для знежирення і відбілювання… Крім того, лимонний сік наділений антибактеріальними й антисептичними властивостями, тому він є інгредієнтом у багатьох продуктах, які ми використовуємо в побуті. Лимони – один з найвідоміших продуктів на ринках і серед знавців.
 • Наприклад, вони прекрасно підходять для повернення білого кольору одягу. Що тут можна зробити? Коли ви розпочинаєте прання, додайте в пральну машину півсклянки лимонного соку під час полоскання. Ви отримаєте дивовижний результат.
 • Коли ви миєте посуд вручну або в посудомийній машині, додайте кілька крапель лимона, і ви позбавитеся жиру.
 • Покладіть половину лимона в холодильник, і ви помітите, як зникнуть погані запахи.
 • Вони також ідеально підходять для усунення будь-яких плям на кухні (на дереві, ганчір’ї, склі). Якщо ви накрапаєте кілька крапель лимона у воду, ви отримаєте чудовий засіб для чистки.
Це може вас зацікавити ...
Домашній засіб для видалення пилу з меблів
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Домашній засіб для видалення пилу з меблів

Ви вже знаєте про необхідність очищати меблі регулярно, а в сьогоднішній статті ми поділимося рецептом домашнього засобу, для видалення пилу.