Насіння канарнику з молоком: переваги для здоров'я

Ви вже пробували цей смачний напій? Тепер, коли ви будете знати про переваги насіння канарнику, не сумнівайтеся робити його вдома, щоб ви могли максимально ними скористатися.
Насіння канарнику з молоком: переваги для здоров'я

Останнє оновлення: 03 лютого, 2019

Насіння канарнику – це рослина з низьким вмістом калорій, яка стала популярною у всьому світі. Вона має велику кількість основних поживних речовин і великі переваги для здор ов’я.

Насіння канарнику називають пташиною їжею. Однак насправді воно займає важливе місце в людському харчуванні. Особливо це стосується ферментів та амінокислот, які воно надає.

Коли насіння сухе, в ньому багато поживних речовин. Однак, коли ви кладете його у воду, воно проходить через серію хімічних процесів, які збільшують їх клітковину, целюлозу та високоякісні органічні білки.

Окрім поживних речовин, які це насіння нам надає, воно ідеально підходить для покращення вашого травлення. Насіння канарнику також підвищує функцію печінки та детоксикує тіло.

Оскільки ми знаємо, що багато людей все ще не пробували його, в цій статті ми хочемо поділитися рецептом  молока з насінням канарнику та основними перевагами, які воно надає.

Як зробити молоко з насінням канарнику?

 молоко з насінням канарнику

Молоко з насіння канарнику є одним з овочевих напоїв з найнижчим вмістом калорій. Завдяки цьому ви можете робити його кожен день. Крім того, це може бути добавка, яка допоможе вам зберегти здорову вагу.

Процес приготування досить простий. Однак, ви повинні розпочати ввечері напередодні.

Інгредієнти

 • 6 столових ложок насіння канарнику
 • 4 склянки води

Інструкція

 • Замочіть насіння канарнику в склянці води і  залишите там протягом ночі.
 • Наступного ранку зцідіть насіння і покладіть у блендер з рештою води.
 • Змішайте його на високій швидкості, поки не отримаєте напій з блідо-коричневим кольором.
 • Зцідіть цей напій за допомогою тканини для сиру та викиньте залишки.

Як його пити?

 • Випивайте склянку молока з насінням канарнику на сніданок.
 • Пийте ще одну склянку 2 або 3 рази протягом дня.

Переваги насіння канарнику

Насіння канарнику складають 16,6% високоякісних білків та 11,8% харчових волокон.

Застосування цього молока підвищує вміст ферментів насіння канарнику. Крім того, це допомагає вашим клітинам використовувати глюкозу краще.

Ці властивості, а також його вітаміни та мінерали, покращують деякі аспекти здоров’я, якщо ви регулярно випиваєте його.

Воно покращує травлення

покращує травлення

Ферменти, виявлені в молоці з насінням канарнику, підтримують травний процес. Вони також допо магають перетворити крохмаль у глюкозу.

 • Його протизапальні властивості допомагають уповільнити подразнення вашої слизової оболонки шлунка.
 • Завдяки цьому, воно запобігає печію та виразки.
 • Воно також допомагає збалансувати рухи кишківника і запобігає запорам та діареї.

Воно захищає здоров’я вашого серця

Це овочеве молоко стало одним з найвидатніших засобів боротьби з порушенням рівня холестерину (ЛПНЩ) у ваших артеріях.

 • Його антиоксидантні сполуки допомагають запобігти утворенню нальоту. Вони також допомагають очищати ліпіди та запобігати таким захворюванням, як атеросклероз.
 • Крім того, це покращує кровообіг і допомагає збалансувати рівень натрію.
 • Воно допомагає запобігти підвищеному артеріальному тиску.

Воно допомагає схуднути

допомагає схуднути

Завдяки своїм детоксикаційним та травним властивостям цей напій вважається гарним доповненням для людей, які намагаються схуднути здоровим способом.

 • Хоча це не чудодійний засіб, його сполуки допомагають очистити токсини з вашого тіла. Це унеможливлює їх втручання в метаболічну активність.
 • З іншого боку, його харчове волокно збільшує відчуття повноти. Це зменшує необхідність “перекусити” калорійними продуктами.

Воно бореться з затримкою рідини

Молоко з насінням канарнику має сечогінний ефект на ваше тіло, це підвищує роботу нирок. Внаслідок цього воно допомагає фільтрувати рідини, щоб вони виводилися через сечу.

Ця властивість допомагає людям, які страждають від набряків або запальних захворювань. Це тому, що, позбувшись рідин, ви уникаєте ускладнень і болю.

Воно очищає вашу печінку

насіння канарнику очищає печінку

Антиоксиданти та натуральні ферменти в насінні канарнику – це велика допомога для очищення вашої печінки. Вони також поліпшують функцію печінки.

Речовини, які воно містить, зменшують шкоду, заподіяну вільними радикалами. Цей напій також підвищує метаболізм жирів, що утримує вас від повільного травлення.

Воно бореться з інфекціями сечовивідних шляхів

інфекції сечовивідних шляхів

Поживні речовини, які містить цей напій, допоможуть зміцнити вашу імунну систему. Вони допомагають організму реагувати на інфекційні агенти, які впливають на стан здоров’я сечі.

У той же час його сечогінна робота очищає сечовивідні шляхи та сечовий міхур. Це полегшує позбавлення від мікробів, які викликають ці захворювання.

Ви вже пробували цей смачний напій? Тепер, коли ви будете знати про його переваги, не сумнівайтеся робити його вдома, щоб ви могли максимально ними скористатися.

Вам сподобається! • Abdel-Aal, E. S. M., Hucl, P. J., & Sosulski, F. W. (1997). Structural and Compositional Characteristics of Canaryseed (Phalaris canariensis L.). Journal of Agricultural and Food Chemistry45(8), 3049–3055. https://doi.org/10.1021/jf970100x
 • Mason E, L’Hocine L, Achouri A, Karboune S. Hairless Canaryseed: A Novel Cereal with Health Promoting Potential. Nutrients. 2018;10(9):1327. Published 2018 Sep 19. doi:10.3390/nu10091327
 • Abdel-Aal, E. S. M., Hucl, P., Patterson, C. A., & Gray, D. (2010). Fractionation of hairless canary seed (Phalaris canariensis) into starch, protein, and oil. Journal of Agricultural and Food Chemistry58(11), 7046–7050. https://doi.org/10.1021/jf100736m
 • Valverde, M. E., Orona-Tamayo, D., Nieto-Rendón, B., & Paredes-López, O. (2017). Antioxidant and Antihypertensive Potential of Protein Fractions from Flour and Milk Substitutes from Canary Seeds (Phalaris canariensis L.). Plant Foods for Human Nutrition, 72(1), 20–25. https://doi.org/10.1007/s11130-016-0584-z

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.