6 ознак, що у вас проблеми з кишківником

15 Січня, 2019
Болі в животі та набряки є основними показниками того, що у вас могла виникнути хвороба кишківника. Читайте про це далі!

Кишківник – це вісцеральний орган, який знаходиться в верхній частині живота, між шлунком і прямою кишкою; він утворює частину травної системи і ділиться на два відділи. У багатьох людей часто трапляються проблеми з кишківником.

Дві частини кишківника – товста кишка і тонка кишка. Хоча вони складають один орган і виконують подібні функції, ці функції дуже специфічні для кожної людини.

Метою цього органу є обробка їжі, починаючи з тонкої кишки, де відбувається більшість процесів; поживні речовини поглинаються епітеліальними клітинами, які, у свою чергу, поширюють їх у кровотік, переносячи їх в інші частини тіла.

Цей процес закінчується товстою кишкою, яка поглинає мінеральні солі та воду для утворення фекальних речовин, які потім видаляються з організму.

Кишківник: важливий і тендітний

набряк живота

Без сумніву, важливість цієї ділянки тіла суттєво контрастує з її тендітністю; хоча це, як правило, є характерним для більшості внутрішніх органів. Ця тендітність пов’язана з низкою речовин, які проходять через кишківник.

Читайте також: Натуральний сік для очищення кишківника

Кишкові проблеми трапляються частіше, ніж ви думаєте, і вони пов’язані з травними проблемами; найпростіший спосіб виявити їх – це зрозуміти, що болить.

Основні показники – болі в животі або набряки. Однак є й інші, менш поширені ознаки, якими можуть бути віддалені хвороби або проблеми з кишківником.

У цій статті ми розповімо вам про деякі з них.

Ознаки, які скажуть вам про проблеми з кишківником

Тяга до цукру

Бактерії, що знаходяться в кишківнику, часто стають незбалансованими, викликаючи проблеми, пов’язані з споживанням солодощів або цукристих продуктів.

Проблема полягає в тому, що спочатку у вас є бажання з’їсти ці види продуктів, але з часом у вас починає з’являтися надмірна тяга до цукру.

Занадто багато цукру може викликати цілий ряд проблем зі здоров’ям; такі як ожиріння.

Психологічні проблеми

кишечник
Багато людей можуть думати, що кишківник дуже далеко від мозку, занадто далеко, щоб бути пов’язаним з ним. Проте зв’язок між ними набагато тісніший.

Тому психологічні проблеми, такі як депресія, стрес і тривога, можуть бути симптомами чи викликати проблеми з кишківником.

Серотонін є нейромедіатором, відповідальним за те, щоб ми відчували себе добре: спокійними і щасливими. Він виробляється в кишківнику, принаймні в більшості його. Через це ваш настрій може стати попередженням про те, як ваше тіло відчуває себе.

Надмірна кількість глюкози

Однією з основних функцій кишківника є обробка їжі, яка звичайно включає цукор; якщо виникла проблема з цією функцією, цей процес може вийти з-під контролю.

Надмірна кількість глюкози, якщо хвороба пов’язана з цією проблемою, також відома як високий рівень цукру в крові, є основою для таких захворювань, як діабет.

Крім того, метаболічні процеси можуть бути порушені, а цикл перетворення енергії не буде працювати.

Проблеми зі шкірою

проблеми зі шкірою
Є багато причин, через які ви можете страждати від шкірних проблем: УФ-промені, хімічні продукти, тепло, холод, гормональний дисбаланс та інші. Однак є мало відома, але реальна причина, що проблеми зі шкірою пов’язані з кишковою функцією.

Коли на шкірі з’являються ознаки вугрового висипу або екземи, це може бути ознакою кишкової проблеми.

Вугри викликані змінами бактерій, які живуть на шкірі, і це може викликати набряк і почервоніння шкіри.

Травна нестабільність

Проблеми з травленням, можливо, є першою ознакою того, що щось не так з вашим кишківником. Однак це може бути викликано проблемою з будь-якою частиною травної системи.

Що ж стосується кишківника, то цю можливість не можна виключати. Проблеми можуть починатися з захоплених газів, набряків у животі або діареї; внаслідок зміни бактерій, які захищають цей орган.

Дисбаланс у цій кишковій флорі може бути викликаний накопиченням шкідливих речовин, які перешкоджають правильному поглинанню поживних речовин.

Дізнатись більше: Проблеми з кишківником: 6 дивних симптомів

Поганий запах з рота

поганий запах з рота
Функція шлунку може змінюватися через бактеріальний дисбаланс у кишківнику та зв’язок з проблемами травлення.