Затримка води: у чому причина?

Затримка води: у чому причина?
Затримка води: у чому причина?

Останнє оновлення: 03 лютого, 2019

Затримка води або утримання рідини впливає на чоловіків і жінок у всьому світі. Це може статися на різних етапах життя. Частинами тіла, які н айбільш страждають, є ноги, щиколотки, руки та черевна порожнина.

Тіло людини складається з приблизно 70% рідини. Однак якщо вона не поширюється і не розподіляється збалансовано навколо тіла, то ми починаємо зазнавати певних наслідків.

Головний орган в регуляції рідин – це нирки, і будь-яка проблема з нирками може спричинити затримку води.

Затримка води: причини

Це може статися в результаті багатьох різних факторів. Часто можна побачити багатьох людей, які страждають від цієї проблеми. Проте вони можуть не знати причин чи не вжити належних заходів для запобігання цьому.

Важливо бути в змозі визначити причини, для того щоб ви могли шукати правильне лікування. Або ви зможете запобігти це в майбутньому.

Екологічні фактори

набряк ніг
  • Надлишок тепла може спричинити виникнення рідини в кровоносних судин без здатності тканин поглинати все це.
  • Робота, де ви проводите багато часу в одній позиції, а також тривалі подорожі, під час яких ви багато сиділи, можуть спричинити появу рідини.

Зрозуміло, що ми не можемо змінювати температуру назовні. Ми можемо порекомендувати допомагати організму кращим щоденним споживанням води.

Звички

затримка води та надмірне споживання солі взаємопов'язані
  • Дієти, що містять надлишок солі та маленьку кількість білка, є ідеальною комбінацією для розвитку симптомів. Надлишок натрію змінює процес, який регулює воду в організмі.
  • Спосіб життя з невеликим фізичним навантаженням також впливає на те, як рідини осідають навколо тіла. Люди з сидячим способом життя найімовірніше страждають від цієї проблеми.

Гуляйте, розтягуйте м’язи або виконуйте аеробні вправи. Усе це допоможе руху рідини навколо тіла.

Гормональні причини

  • Місячні, як правило, супроводжуються збереженням рідини. Через це жінки можуть багато днів проводити з запаленням живота. Взагалі, ви нічого не можете зробити, це тимчасова ситуація.
  • Під час вагітності жінки, як правило, страждають від затримки рідини внаслідок гормональних змін. Як наслідок, багато хто з них має знімати свої кільця з пальців. Також дуже часто трапляються запалення в ногах, руках та обличчі. Найкращий варіант – бути активними.

Важливо пити більше води, ніж зазвичай, і зменшити споживання солі.

Інші хвороби

проблеми з нирками
  • Цироз ускладнює циркуляції води через печінку. Тим самим виникає затримка води в животі та нижніх кінцівках.
  • Проблеми з нирками, а також проблеми з серцем викликають набряки в певних місцях, оскільки рідини не можуть вільно рухатися.

Як ми пояснюємо вище, в нирках контролюється ліквідація води через сечу. Якщо цей процес змінити, рідини застрягнуть в іншій частині тіла.

Дуже важливо мати змогу звернутися до фахівця, щоб мати можливість використовувати будь-яке додаткове лікування. Людина не повинна терпіти затримку рідини.

Щодо ліків: ви також можете додати діуретики або дієту на основі спеціальних продуктів.

Побічні ефекти

  • Приймання препаратів на основі кортикоїду, деякі протизапальні засоби або ліки для лікування таких захворювань, як діабет, можуть спричинити затримку рідини як побічний ефект.

Щоб позбутися проблеми з утриманням рідини, важливо зберігати збалансовану дієту з достатньою кількістю білка, а також почати використовувати меншу кількість солі у своїй їжі.

Крім того, ви повинні намагатися щоденно ходити, щоб покращити кровообіг. Також гарною ідеєю є підніматися зі свого стільця щогодини і розтягувати ноги.

У багатьох компаніях виділяють кілька хвилин для своїх співробітників щодня, щоб вони виконували фізичні вправи. Кожного дня вони покидають офіс і присвячують своєму тілу 15 хвилин.

Коли доходить до відпочинку, важливо надавати собі стільки часу, скільки вам потрібно до повного відновлення. Покладіть подушку під ноги, щоб кров могла протікати легше.

Важливішим за зміну своїх звичок є консультація з лікарем. Чим раніше ви будете знати причини затримки рідини, тим швидше вам зможуть призначити відповідне лікування.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.