Льон від закрепів

31 Грудня, 2018
Льон - одна з найстаріших та найпоширеніших сільськогосподарських технічних культур світу, також широко відома як лікарська рослина.

Секрет, чому лляне насіння так часто рекомендують для боротьби із закрепами, полягає у великій кількості слизу, яка надходить з розчинного волокна. Коли льон вступає в контакт з водою, ця клейка складова звільняється, що дозволяє рідині стати більш в’язкою.

Попри тому, що більша кількість закрепів викликана відсутністю клітковини в раціоні харчування, важливо знати про різні чинники, які також можуть мати вплив на рухливість кишківника. Деякі з цих факторів: поїздки, графік роботи, стрес, зміни в рутині та інше. Але ми хочемо, щоб ви знали, що можна поліпшити рухливість кишківника легко та природно, не зачіпаючи тіло.

лляне насіння

Використання льону для лікування закрепів

Через те, що льон є одним з найбільш рекомендованих способів для боротьби із закрепами, потрібно скуштувати його. Для цього поставте добру кількість насіння у склянку води на всю ніч. На наступний день, пийте воду та насіння на порожній шлунок.

Якщо ви вирішили зробити цю процедуру і ця рідина здалась вам неприємною через свою текстуру, ми рекомендуємо вам взяти насіння та змішати з молоком, соком з різних фруктів, йогуртом та навіть салатом. Це полегшить вживання насіння, тому що аромат їжі повинен подобатись. Для вас це буде добре, тому що під час цього процесу слиз виділяється у водній області кишечнику.

Дізнатись більше: У вас закрепи? 5 порад для сніданків

Як працює цей слиз?

Слиз формує тип пасти, як ефект дефекації, який змушує його рухатись швидше по вашому кишківнику. Цей процес дефекації, що бере на себе лляне насіння дуже відрізняється від їжі або від будь-якого іншого виду проносного. Організм звикає до певного типу проносного, а насіння наче повторює природні рухи кишківника.

кішківник

Розчинні волокна в насінні льону здатні утримувати токсини і допомагають позбутись від них у фекаліях, а це набагато раніше, ніж вони будуть поглинуті в кишечнику.

Це насіння також містить різні корисні компоненти для початкового функціонування вашого здоров’я. Деякі з них це альфа-ліноленова кислота (жирна кислота), яка належить до групи омега-3 кислот, а це означає зниження поганого холестерину в організмі. Насіння льону має такі компоненти, як лютеолін або олеїнова кислота. Вони володіють протизапальними властивостями.

Льон проти раку

рак молочної залози

Льон та його нескінчені властивості також можуть мати велике значення у зменшенні можливості появи раку, особливо раку товстої кишки та раку молочної залози. Крім того, якщо вживати його регулярно, він допоможе вилікувати будь-який вид запального захворювання, завдяки високому рівню жирних та омега-3 кислот. Вони також допоможуть краще функціонувати травній системі, сечовій та навіть дихальній системам.

Читайте також: Симптоми раку молочної залози, про які всі жінки мають знати

біг

На останок, ми можемо сказати, що лляне насіння є одним з продуктів, що володіє лікувальними та профілактичними властивостями для різних видів захворювань. Важливо те, що ви їсте регулярно, а не тільки під час хворобливих проявів. Пам’ятайте, що ваше тіло працює як машина і кожна частина повинна бути в найкращій формі, тому не потрібно ставити під загрозу будь-яку з функцій організму.

  • Wardey A. J. (1967). The Linen Trade: Ancient and Modern. Routledge.
  • McHughen A (1990). Flax (Linum usitatissimum L.): In Vitro Studies. Biotechnology in Agriculture and Forestry.