Настій з насіння кавуна має 8 переваг

Хоча більшість з нас, як правило, викидає насіння кавуна, воно дуже корисне для серцево-судинного здоров'я і навіть може допомогти схуднути. Спробуйте цей настій з насіння кавуна.
Настій з насіння кавуна має 8 переваг

Останнє оновлення: 02 квітня, 2019

Чи чули ви про настій з насіння кавуна? Якщо ні, то на вас чекає справжнє свято!

Кавун є одним з найбільш рекомендованих літніх фруктів для зволоження організму і сприяння детоксикації.

Він містить багато води, а також антиоксидантних речовин і натуральних волокон, які надають йому лікувальних властивостей.

Його соковиту м’якоть зазвичай використовують для приготування напоїв, хоча її також їдять окремо і в салатах.

Багато людей не знають, що його насіння, яке більшість людей викидає, також містить необхідні поживні речовини та властивості, які можуть покращити здоров’я.

Насіння можна використовувати для природного настою, який покращує функціонування декількох систем організму і запобігає деяким хворобам.

У цій статті ми хочемо поділитися 8 головними перевагами і простим рецептом, щоб зробити вдома настій з насіння кавуна.

Насолоджуйтесь!

1. Захищає печінку

настій з насіння кавуна захищає печінку
Протизапальні та очисні властивості настою з насіння кавуна дуже корисні для покращення роботи печінки.

Споживання цього чаю сприяє усуненню токсинів, що зберігаються в тканинах печінки, а також допомагає зменшити надлишок жиру і холестерину.

2. Очищає нирки

Напій з цього насінням є природним сечогінним засобом, який стимулює очищення нирок для видалення відходів, які накопичуються в їхніх тканинах.

Його властивості збільшують виробництво сечі з метою регулювання рівня рідини в організмі й усунення важких металів.

Він також ідеально підходить для очищення сечовивідних шляхів і зниження ризику розвитку інфекцій.

3. Покращує серцево-судинне здоров’я

настій з насіння кавуна для серця
Аргінін – амінокислота, що є в цьому напої, полегшує контроль артеріального тиску і покращує кровотік через артерії.

Ця речовина разом з антиоксидантами покращує роботу серця і знижує ризик виникнення хронічних захворювань, таких як серцева недостатність або серцеві напади.

З іншого боку, діуретичний ефект сприяє очищенню крові та регулює рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) і тригліцеридів.

4. Бореться з закрепами

Попри розмір і текстуру, насіння кавуна є важливим джерелом харчових волокон – поживних речовин, які допомагають боротися із закрепами.

М’який проносний ефект сприяє усуненню відходів, що затримуються в товстій кишці, а поживні речовини також живлять мікробну флору, що її захищає.

5. Зміцнює імунну систему

настій з насіння кавуна для імунітету
Це насіння містить значну кількість вітамінів А і С, обидва з яких необхідні для посилення імунного здоров’я і запобігання хворобам.

Вміст заліза і магнію підтримує вироблення еритроцитів, а також збільшує кількість антитіл, які атакують зовнішні збудники інфекції.

6. Запобігає передчасному старінню

Настій з насіння кавуна містить антиоксидантні речовини, які захищають клітини від негативного впливу вільних радикалів у довкіллі.

Ці шкідливі частинки пов’язані з передчасним старінням не тільки шкіри, але й внутрішніх органів і когнітивного здоров’я.

7. Зволожує організм

настій з насіння кавуна зволожує організм
Завдяки високій енергетичній цінності ми рекомендуємо цей натуральний напій для зволоження організму в спекотні дні або після фізичного навантаження.

Його зволожувальні властивості допомагають запобігти втомі, і, враховуючи те, що він забезпечує необхідні мінерали, він ідеально підходить для регулювання рівня електролітів.

8. Допомагає скинути зайву вагу

Діуретичні та очисні властивості цього настою дуже корисні для тих, хто намагається схуднути.

Це не диво-напій, проте його споживання може допомогти поліпшити дієту на метаболічну активність.

Крім того, він продовжує відчуття ситості, що є запорукою запобігання зайвій вазі.

Як приготувати цей настій з насіння кавуна

як зробити настій з насіння кавуна
Настій з насіння кавуна дуже легко приготувати. Плюс, ви можете робити це кілька разів на тиждень, щоб насолодитися його властивостями.

Інгредієнти

 • 40 насінин кавуна
 • 4 склянки води (1 літр)

Підготовка

 • Подрібніть свіже насіння кавуна і змішайте з літром окропу в банці.
 • Накрийте її та залиште охолоджуватися.

Як пити

 • Випийте чашку настою натщесерце вранці. Зачекайте 30 хвилин перед сніданком.
 • Пийте настій 2-3 рази на тиждень.

Чи знали ви про властивості цього насіння? Тепер, коли ви знаєте, наскільки воно корисне для вашого організму, не вагайтеся спробувати напій з насіння кавуна, а не викидати його! • Oyenihi, Omolola R. et al. Hepato- And Neuro-Protective Effects Of Watermelon Juice On Acute Ethanol-Induced Oxidative Stress In Rats. 2018. Accessed 21 Dec 2018.
 • Siddiqui, Waqar Ahmed et al. Evaluation Of Anti-Urolithiatic And Diuretic Activities Of Watermelon (Citrullus Lanatus) Using In Vivo And In Vitro Experiments. 2018. Accessed 21 Dec 2018.
 • Alfonso, Fernando et al. Implications Of The “Watermelon Seeding” Phenomenon During Coronary Interventions For In-Stent Restenosis. 2018. Accessed 21 Dec 2018.
 • Figueroa, Arturo et al. Influence Of L-Citrulline And Watermelon Supplementation On Vascular Function And Exercise Performance. 2018. Accessed 21 Dec 2018.
 • Oseni, OA et al. Antioxidative And Antidiabetic Activities Of Watermelon (Citrullus Lanatus) Juice On Oxidative Stress In Alloxan-Induced Diabetic Male Wistar Albino Rats. 2018. Accessed 21 Dec 2018.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.