Немає шафи? Без проблем! 7 ідей для зберігання одягу

Не хвилюйтеся, якщо у вас немає вдома шафи, ми дамо вам чудові ідеї для зберігання одягу без проблем.
Немає шафи? Без проблем! 7 ідей для зберігання одягу

Останнє оновлення: 04 січня, 2019

Іноді у нас немає іншого вибору, як жити в маленьких квартирах, у яких немає багато шаф або взагалі немає шафи. Це може бути проблемою для зберігання одягу.

Є багато креативних та простих способів прибрати та зберігати ваш одяг ефективно. Вам просто потрібно прочитати ці рекомендації та секрети, а потім застосувати їх на практиці.

Одяг може завдавати багато проблем, якщо у вас немає вдалого способу його складати. Отже, у сьогоднішній статті ви можете прочитати деякі ідеї, щоб створити кілька простих та недорогих тимчасових шаф з непотрібних речей. Це також може бути чудовим способом надати своїй оселі оригінальний і особливий дотик.

Читайте також цю статтю: Як скласти одяг та навести лад у шафі

Ідеї ​​для зберігання одягу

Якщо ви займаєтеся хенд-мейдом, ви можете створити різні шафи та прикрасити, фарбувати та налаштовувати їх так, як вам це подобається.

  • Зробіть собі шафу з декількох дерев’яних дощок, перетворивши їх на полиці. Розмістіть їх на зручній і практичній висоті, де вони не будуть заважати. Після того, як ви їх прилаштували, придбайте кольорові тканини чи дерев’яні ящики для зберігання одягу.
  • Придбайте пластикові ящики. Вони недорогі, і ви можете прикрасити їх, як хочете, щоб вони відповідали дизайну кімнати. Крім того, що їх легко знайти, ці пластикові висувні ящики прості у використанні, оскільки вони мають колеса.
  • Якщо можливо, ви можете повісити металеву жердину у верхню частину стіни. Ви можете використовувати її, щоб повісити одяг. Якщо ваш одяг буде організований, ви дійсно можете створити приємний простір.
  • Якщо у вас вдома є дві переносні драбини, ви можете використати їх, щоб легко зробити недорогу маленьку шафу. Розмістіть дерев’яну полицю на нижніх ступенях драбини, щоб зробити простір для взуття. На верхній частині розмістіть жердину, щоб повісити речі.
методи зберігання одягу

Методи зберігання одягу

Якщо у вас вдома не вистачає місця для організації та зберігання одягу, вам потрібно дізнатися про деякі методи збереження місця для створення затишної оселі. Ми хотіли б розповісти вам про деякі методи, які ви можете спробувати самостійно.

1. Пожертвуйте одяг, який ви більше не використовуєте

Якщо він не має жодної особистої цінності, ви повинні позбутися одягу, яку ви більше не використовуєте, щоб отримати більше місця. Варто почати, запитавши себе, чи ви дійсно носите весь свій одяг.

Крім того, якщо у вас багато речей, які виглядають однаково, тоді залишайте лише ті, що вам найбільше подобаються. Після того як ви закінчите сортування, ви матимете половину колишньої купи речей.

2. Міняйте одяг відповідно до сезону

Подумайте про пору року і відкладіть одяг, який ви не будете вдягати в поточному сезоні. Добре, якщо у вас є місце для його зберігання. Проте, якщо у вас немає додаткового простору, відокремте одяг у відповідності до сезону, щоб було легше знайти потрібні речі в будь-який момент.

поради для зберігання одягу

3. Вішайте одяг

Ви думаєте, що багато речей не потрібно вішати, але вертикальне зберігання одягу завжди краще. Повісивши одяг на тонкі вішалки, ви зможете втиснути більше одягу в менший простір.

Ви зможете організувати одяг по різних категоріях: спочатку ви можете повісити сорочки, потім светри та штани. Крім того, ви можете повісити довший одяг з одного кінця, а коротший з іншого.

Ось деякі з наших рекомендацій щодо правильного наведення порядку, навіть якщо у вас немає шафи. Дайте волю своїй фантазії і подумайте про безліч інших ідей для зберігання одягу. Спробуйте!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.